Vilkytiškiams – visų spalvų medaliai

Marijampolėje baigėsi tarptautinės (dalyvavo Lenkijos lengvaatlečiai) „Sūduvos taurės“ varžybos. Ieties metimo varžybose vilkytiškiai Marius Rudzevičius, Marijus Ulbis ir Gintarė Paulauskaitė iškovojo visų spalvų medalius.

Buvę trenerio Broniaus Mulskio auklėtiniai M.Rudzevičius, M. Ulbis ir G. Paulauskaitė jau mokosi Vilniuje ir toliau džiugina rezultatais. Juos šiuo metu treniruoja vilnietis, Edžio Matusevičiaus, ieties metime pasiekusio ketvirtą rezultatą pasaulyje, tėtis Edmuntas Matusevičius. Edis Matusevičius Palangoje numetė 89,17 m ir yra pagal rezultatą ketvirtas pasaulyje.

„Sūduvos taurės“ varžybose M. Rudzevičius 700 g ietį nusviedė 71 m 81 cm ir iškovojo I vietą. II vietą šioje rungtyje taip pat iškovojo vilkytiškis M. Ulbis, ietį nusviedęs 49 m 72 cm. Jam atiteko sidabras.

G. Paulauskaitė 600 g ietį nusviedė 38 m 14 cm ir užėmė III vietą. Pirma šioje rungtyje buvo švėkšniškio Medardo Urmulevičiaus auklėtinė Indrė Jakubaitytė. Ji šiuo metu gyvena ir dirba lengvosios atletikos trenere Kaune. Ji ietį nusviedė 50 m 83 cm.

5 kg rutulio stūmime M. Rudzevičius buvo aštuntas – rutulį nustūmė 14 m 37 cm. M. Ulbis rutulį nustūmė 11 m 49 cm ir buvo devintas.