Viskas, ką reikia žinoti apie pokerį

 

place-cards-4515986 960_7202002 m. Chrisas Moneymakeris (taip, tai yra tikrasis jo vardas) buvo buhalteris ir laisvalaikiu mėgo žaisti pokerį Tenesyje. Jis gana dažnai žaisdavo namie, kartais ir kazino, tačiau dažniausiai žaidimai baigdavosi skolomis. 2003 m. gegužės mėn. pabaigoje jis laimėjo „World Series of Poker“ ir pagrindinį prizą – 2,5 mln. dolerių. Moneymakeris įveikė daugelį geriausių pasaulio žaidėjų ir tai buvo vienintelis pokerio turnyras, kuriame jis dalyvavo.

Jei norite pradėti puikiai žaisti pokerį ir neatrodyti kaip visiškas naujokas, žemiau pateikta informacija – puikus būdas patobulinti savo įgūdžius ir šiek tiek daugiau sužinoti apie patį pokerio žaidimą.

Pokerio mokyklos: kas tai?

Daugelį metų žaidėjai, kurie rimtai domėjosi geriausiomis pokerio strategijomis ir padidino tikimybę sulaukti sėkmės, norėdami patobulinti savo žaidimus, rėmėsi tik patirtimi. Jie žinojo pokerio taisykles, tik tiek. Padidėjęs pokerio strategijos knygų ir žurnalų skaičius pagaliau suteikė žaidėjams galimybę sužinoti apie žaidimą šiek tiek daugiau. Svarbu žinoti ne tik žaidimo taisykles, tačiau svarbu ir stalo dinamika, žaidėjų įvaizdis ir kiti aspektai.

Interneto atsiradimas įnešė keletą kitų svarbių pokyčių, susijusių su pokerio mokymosi strategija. Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje atsiradęs internetinis pokeris ir greitai išaugęs jo populiarumas suteikė galimybę žaisti pokerį internetu.

Šiandien, žaidėjams, kurie ieško informacijos ir būdų, kaip išmokti žaisti pokerį yra daug pokerio mokyklų (https://pokeriomokykla.com). Norint tapti tikru pokerio profesionalu, reikia žinoti ne tik žaidimo taisykles.

Reikia žinoti žaidimo taisykles

Pokerio žaidimas neatrodo jau toks sudėtingas, kai yra žinomos kelios svarbios žaidimo taisyklės. Sužinoti šias taisykles galima iš pokerio mokyklų, forumų, vaizdo klipų. Kaip ir kiekvieno žaidimo eigoje, negalima sukčiauti ir panašiai, taigi, būtina žinoti bent kelias pagrindines taisykles.

Susipažinimas su kortų kombinacijomis

Vienas iš dažnai pasitaikančių dalykų, kurie atrodo sudėtingi naujiems pokerio žaidėjams – kortų kombinacijos ir jų reikšmės. Informacijos galite rasti ir pokerio mokyklose, ir internete. Būtina sužinoti reikšmes, kitaip nežinosite, ar laimėjote. Jeigu esate girdėję terminus “full house”, “1 pair“ ir panašiai, taip, čia yra pokerio kortų kombinacijos.

Stalo etiketas

Žinant sąlygas ir tai, kaip iš tikrųjų žaisti pokerį, reikia atsiminti ir paprastą stalo etiketą. Tai padės išlaikyti ilgą ir įdomų žaidimą. Būtina išlaikyti dėmesį. Kalbėti nėra draudžiama, bet reikia stengtis nesileisti į garsias kalbas ir juokavimus, ypač tada, kuomet reikia prikaustyti dėmesį.

Praktika internete

Jei norite išmokti geriau žaisti pokerį realybėje, praktikuokite šį žaidimą internetu. Yra daug įvairių nemokamų pokerio žaidimų, kurių pagalba jūs greitai, lengvai ir paprastai suprasite paprasčiausias žaidimo taisykles. Taip pat, tai jums leis suprasti stalo pozicijos svarbą, išmoksite išlaikyti atidumą bei sužinosite, ką reiškia įvairios kortų kombinacijos. Vienas iš populiariausių pokerio žaidimų internete tikriausiai yra Zynga Poker.

Visada atsiminkite, kad bus bent vienas kartas, kada gali nepasisekti žaidimas ir jums teks pralaimėti. Patarimas būtų toks: pralaimėkite greitai. Galbūt kiti žaidėjai yra pranašesni už jus, galbūt neišmokote kelių pagrindinių pokerio taisyklių. Vėlgi, pokerio mokyklos gali daug ko išmokyti, tačiau jei neleidžia galimybės – yra daug vaizdo klipų ir forumų, kuriuose žmonės dalinasi naudinga informacija.

Visada reikia nuo kažko pradėti, taigi, jeigu pralaimėjote – nenusiminkite, perskaitykite vėl pagrindines taisykles ir kitą kartą galbūt pasiseks.