Savivaldybėje

tTemperaturos matuoklis_6Ar įmanoma, kad penkiametis vaikas susirgtų... depresija? Mintis regis, nereali, tačiau kaip tik tokiu klausimu nustebina mažametės mama. Toji mintis moterį ne juokais pradėjo kamuoti pastarąjį mėnesį, kol ji buvo priversta būti namuose su savo dukrelėmis: vyresnėle ir vos metukų mažaja.

Tačiau nuo pirmadienio penkiametė jau susitinka su savo draugais, mat duris atvėrė vaikų darželių grupės. Ir „depresijos“ požymiai, anot mamos, jos dukrai kaip mat išgaravo...

Iš viso nuo savaitės pradžios į rajono vaikų darželius ir ikimokyklinio ugdymo grupes susirinko apie pusė įprastai šias įstaigas lankančių vaikų.

 


test-tube-5065426 960_720Antradienį pranešta apie septintąjį COVID-19 atvejį Šilutės rajono savivaldybėje. Tuo tarpu anksčiau susirgę šeši žmonės jau pasveiko.

ioyy0p1690Nuo gegužės 19 dienos organizuojama kelių rajono seniūnijų gyventojų apklausa dėl seniūnijų teritorijų ribų nustatymo.

Untitled-1Valstybės sienos apsaugos tarnyba toliau modernizuoja pasienyje su Rusija įrengtas vaizdo stebėjimo sistemas.

1pavNors šalyje nuosekliai auga žmonių judumas ir dirbančiųjų skaičius, ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse koronaviruso pandemijos banga artėja link pabaigos. Geriausiai šiandien sekasi Estijai ir Lietuvai, kur pastarąją savaitę vienam milijonui gyventojų fiksuoti 3–5 nauji susirgimai per dieną, naujausioje analizėje pastebi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) ir Lietuvos energetikos instituto (LEI) mokslininkai.