Aktualijos

tTemperaturos matuoklis_6Ar įmanoma, kad penkiametis vaikas susirgtų... depresija? Mintis regis, nereali, tačiau kaip tik tokiu klausimu nustebina mažametės mama. Toji mintis moterį ne juokais pradėjo kamuoti pastarąjį mėnesį, kol ji buvo priversta būti namuose su savo dukrelėmis: vyresnėle ir vos metukų mažaja.

Tačiau nuo pirmadienio penkiametė jau susitinka su savo draugais, mat duris atvėrė vaikų darželių grupės. Ir „depresijos“ požymiai, anot mamos, jos dukrai kaip mat išgaravo...

Iš viso nuo savaitės pradžios į rajono vaikų darželius ir ikimokyklinio ugdymo grupes susirinko apie pusė įprastai šias įstaigas lankančių vaikų.

 


test-tube-5065426 960_720Antradienį pranešta apie septintąjį COVID-19 atvejį Šilutės rajono savivaldybėje. Tuo tarpu anksčiau susirgę šeši žmonės jau pasveiko.

11AUTOBUSU STOTŠilutės vaizdą darkantys ir visus įvažiuojančius į mūsų miestą šiurpinantys senieji autobusų stoties pastatai pagaliau pradėti stumti privatizacijai.

Šilutiškiai jau seniai piktinasi, kad šie nebenaudojami pastatai netvarkomi, kad juose dažnai būriuojasi asocialūs asmenys, slepiasi neprižiūrimi vaikai. Ši vieta neretai vadinama tikra miesto piktžaizde.

Jau metus veikia nauja Šilutės autobusų stotis, pastatyta buvusio Šilutės autobusų parko vietoje, šalia „Lidl“ prekybos centro.

Savivaldybės politikams pateiktas svarstyti klausimas leisti UAB „Šilutės autobusų parkas“ viešo aukciono būdu parduoti parkui nuosavybės teise priklausantį ir nebenaudojamą autobusų stoties pastatą, dispečerinę ir kitus kiemo statinius. Šilutės savivaldybės taryba tokį klausimą svarsto, nes autobusų parko visos akcijos priklauso Savivaldybei.

Untitled-1Valstybės sienos apsaugos tarnyba toliau modernizuoja pasienyje su Rusija įrengtas vaizdo stebėjimo sistemas.

ioyy0p1690Nuo gegužės 19 dienos organizuojama kelių rajono seniūnijų gyventojų apklausa dėl seniūnijų teritorijų ribų nustatymo.