lengvoji

Šilutės sporto mokyklos lengvaatlečiai su treneriu Stasiu Oželiu dalyvavo Lietuvos jaunučių pirmenybių zoninėse varžybose, bei Žemaitijos taurės varžybose. Iš ten jaunieji sportininkai parsivežė ne vieną auksinį medalį.

Prie 3000 m starto linijos tądien stovėjo greitasis Gytis Šumalovas. Jis iš visų dalyvavusių jaunučių šiame bėgime buvo greičiausias (10:47,92) ir, stojęs ant garbingos pakylos, atsiėmė aukso medalį.

Jaunutė rutulio (3 kg) stūmikė Julija Milevičiūtė turėjo 6 bandymus, kad įrodytų, jog ji verta aukso. Penktu bandymu jai pavyko tai įrodyti: ji beveik 2 metrais toliau nustūmė rutulį nei II vietą užėmusi klaipėdietė. Tokiu rezultatu (10,40 m) džiaugiasi ne tik pati sportininkė, bet ir treneris S.Oželis.

Iš jaunučių grupės 300 m distanciją greičiausiai nubėgo mūsiškė Karolina Bružinskaitė (47,16 sek.) ir iškovojo aukso medalį. Varžovę iš Telšių ji aplenkė visa sekunde.

Kilometro bėgime pirma finišavo Aistė Noreikaitė - labai atkakli mergaitė, negailinti savęs treniruotėse.

Trišuolio rungtyje pirmąsias dvi prizines vietas pasidalino Šilutės sporto mokyklos auklėtinės Giedrė Vytuvytė - I vieta (10,06 m) ir Ieva Niauronytė - II vieta (9,88 m).

Šuolio į tolį rungtyje G.Vytuvytė turėjo 6 bandymus. Penktu bandymu ji nušoko 4,55 m ir užėmė III vietą. 200 m bėgime tarp jaunučių Giedrė buvo trečia.

Berniukų 200 m bėgimo rungtyje Justas Milašius - aštuntas. 60 m barjeriniame bėgime jaunutis Ernestas Ruslys užėmė V vietą, o 60 m bėgimo rungtyje jaunutė Karolina Bružinskaitė buvo šešta. 300 m distanciją ketvirtas atbėgo E.Ruslys.