olegas-titorenka-5535165456299Rusijos propagandą skleidžiančiame portale „LifeNews“ pirmadienį pasirodė publikacija, kurioje „kovotojas už Lietuvą“ Olegas Titorenka pasakoja, kaip jam sunku gyventi mūsų šalyje.

Straipsnyje teigiama, kad Europoje įsibėgėja prieš NATO nukreipti judėjimai. Masinių akcijų dalyviai, kurių skaičius neva siekia 40-70 tūkst. žmonių, pasisako prieš NATO aljanso plėtrą ir agresiją Donbase.

Daugiau skaitykite 15min.lt staipsnyje ČIA.

Komentarai  

 
#1 Petras 2017-09-04 16:40
Sveikas Olegai Titorenko.
Visuomenės saugumo koncepcija gerai žinoma ir ja valstybės, jų vadovai vadovaujasi, suprantama daugeliu atveju negalvodami apie pasekmes. Kiekvienam aišku, kad juos kažkas tampo už virvučių, dėl šios priežasties dalinai jaunimas palieka Lietuvą ir pradeda dirbti sverur. Bet pakomentuokite faktą, kad Jūs siūlote nepamiršti bendrų šaknų, būnant Dievo laisvais vaikais, o tuo tarpu Putinas ir Rusijos politika neatsilieka nuo tų šešių visuotinės saugumo koncepcijos principų. Todėl kaip suformuoti tikrąją visuomenės saugumo koncepciją, kaip visu rankos į save nukreiptos gniaužiasi. Tai kaip pakeisti visuomenės saugumo koncepsiją, kad nebūtų galima piktnaudžiauti koncepcijos 6 punktais. Nors visuomet atsiras tų, kurie taikys tuos šešis punktus, nes žmonės jau paversti vergais. Nesitikėjau, kad Lietuvos tarnybose sėdi neišprusę darbuotojai, nes Jų veikla tik patvirtina aptariamą koncepciją. Po tokio užklausimo galiu sulaukti "svečių", jeigu komentaras užsakytas.