lengvoji atletika1Utenoje vykusiose Lietuvos vaikų pirmenybėse geriausiai sekėsi kintiškiui Vilmantui Reteniui, kuris kamuoliuko metimo rungtyje iškovojo III vietą. Puikiai pasirodė ir Goda Šiaudvytytė, kuri stipriai pagerinusi savo asmeninį rezultatą 600 m bėgime iškovojo IV vietą. Šiame nuotolyje nepasisekė perspektyviai ketvirtokei Mijai Pielikytei, kuri aktyviai pradėjusi bėgimą skaudžiai virto, tačiau atsistojusi vistiek baigė nuotolį. 60 m bėgime Rugilė Inokaitytė užėmė penktą vietą, tačiau Lietuvoje tarp penktokų buvo greičiausia. Todėl ji ir V.Retenis pakviesti į Lietuvos vaikų lengvosios atletikos rinktinę birželio 20-22 dienomis dalyvauti tarptautinėse varžybose Lenkijoje.

Puikiai sekėsi ir Šilutės barjerininkams. Nojus Gailiūnas 110 m barjerinio bėgimo trasą baigė antras, o 300 m su barjerais nuotolį įveikė penktas. Kamilė Stankutė, kuri treniruojasi dar nepilnus metus ir pirmą kartą dalyvavo tokio aukšto lygio varžybose, sėkmingai kovojo ne tik su jauduliu, bet ir su varžovėmis. 100 m barjeriniame bėgime ji finišavo vienuolikta, o 300 m su barjerais trąsą prabėgo devinta ir aplenkė dar 19 mergaičių.

Geistė Undraitytė varžėsi sprinto 100 ir 200 m bėgimo rungtyse, kuriose varžėsi netoli šimto dalyvių. Geistė 100 m bėgime užėmė 53-čią, o 200 m bėgime - 46-ą vietas.

Inga Nausėdaitė 400 m bėgimo trasoje užėmė 36 vietą, o Dovydas Viskintas mesdamas ietį liko 18-as, trišuolio rungtyje - devintas.