Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Pareigūnai prašo pagalbos - dingo vaikas

Image - Pareigūnai prašo pagalbos - dingo vaikas

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusio dešimtmečio Lauryno

Trečiadienis, 11 Rugsėjis Komentarai (0)

Policija prašo pagalbos: iš ugdymo centro pabėgo du vaikinai

Image - Policija prašo pagalbos: iš ugdymo centro pabėgo du vaikinai

Trečiadienį iš ugdymo centro Švėkšnos sen., Vilkėno 1 k. pabėgo du

Ketvirtadienis, 5 Rugsėjis Komentarai (0)

Įvykiai

Stirpeikų kaimo gyventoja sukėlė skausmą policijos pareigūnui

Image - Stirpeikų kaimo gyventoja sukėlė skausmą policijos pareigūnui

  36 metų Šilutės rajono gyventoja įtariama sukėlusi fizinį skausmą policijos

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Švėkšnos kapinėse rastas vyro kūnas

Image - Švėkšnos kapinėse rastas vyro kūnas

  Ketvirtadienį, spalio 3 dieną, apie 10.50 val., Švėkšnos kapinėse rastas 34 metų vyro kūnas. Informuoja Tauragės apskrities vyriausiasis policijomos

Penktadienis, 4 Spalis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena priminė: kelyje elkimės saugiai

Image - Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena priminė: kelyje elkimės saugiai

Rugsėjo 29 d. Lietuvoje paminėta Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Šios dienos tikslas – priminti visiems apie pagarbą ir lygiateisiškumą jaustis saugiai kelyje. Daugelyje Lietuvos katalikų bažnyčių šv. Mišių metu buvo

Trečiadienis, 2 Spalis Komentarai (0)

Šilutės rajone per avariją nukentėjo du vaikai – šešerių berniukas ir aštuonerių mergaitė

Image - Šilutės rajone per avariją nukentėjo du vaikai – šešerių berniukas ir aštuonerių mergaitė

  Lietuvos kelių policijos tarnyba informavo, kad vakar Šilutės rajone per avariją nukentėjo du mažamečiai

Trečiadienis, 2 Spalis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Image - Surastas, įtariama, kurėno kapitono kūnas

Šeštadienio vakarą, tęsiant šią savaitę nuskendusio kurėno kapitono Romaldo Adomavičiaus paieškas, pasieniečiai pranešė, kad greičiausiai rastas jo

Šeštadienis, 6 Liepa Komentarai (0)

mustynesIlgasis šventinis savaitgalis šiemet išties buvo unikalus juodąja prasme: tiek girtų vyrų ir moterų muštynių policijos suvestinėse seniai nebuvo užfiksuota. Kraštiečiai vieni kitus smaugė, iki kraujo pliekėsi šventėse, kiemuose ir gatvėse, peiliais grasino namuose, skaldė ausis savo suaugusiems vaikams, sutuoktinėms ir sugyventinėms po ranka pakliuvusiais baldais, stiklainiais ir net geležiniais strypais... Užfiksuota ir pasipriešinimo policijos pareigūnams atvejų.

Ir jei pernai, praėjus Joninėms, policijos pareigūnai dar galėjo pasidžiaugti bent kultūringai švęsti išmokusiais šios šventės Vainute dalyviais, tai šiemet jau ir čia sako buvę net gėda žiūrėti į kai kuriuos besidarkančius tautiečius...

Iš viso per keturias savaitgalio dienas iš Bendrojo pagalbos centro Šilutės policijos komisariate gauta 100 pranešimų...

Muštynėse naudoti ir metalo strypai, ir kėdės...


Birželio 20-osios vakare į Usėnuose gyvenančios 73 m. moters namus atėjo neblaivus jos 49 m. sūnus. Vyras pradėjo viską daužyti, trenkė į galvą ir motinai. Atvykus medikams, nukentėjusiajai nustatytas galvos sumušimas, įtariamasis sulaikytas.

Birželio 21 d. rytą Rusnėje 51 m. vyras smurtavo prieš sugyventinę – trenkė jai per veidą, dėl ko moteriai iš nosies pradėjo bėgti kraujas. Vyras sulaikytas.

Tyrimas pradėtas dėl vasario 2 d. įvykio, kuomet Šilutėje, Pramonės g. vykusių išgertuvių metu vyras sumušė kitą vyrą – praskėlė jam lūpą ir išmušė 4 dantų protezus.

Birželio 21 d. susimušė neblaivūs šeimos nariai: 39 m. sūnus (2,86 prom. alkoholio) ir 69 m. tėvas (2,57 prom. alkoholio). Tėvas metaliniu strypu „auklėjo“ ir sužalojo sūnų, jis sulaikytas.

Tos pačios dienos vakare Šilutėje, H. Šojaus g. 45 m. vyras smaugė 5 metais vyresnę seserį.

Birželio 22 d. į policiją kreipėsi 65 m. moteris, kuri pareiškė, kad tądien namo koridoriuje ją sumušė 54-erių sutuoktinis: tampė ją už plaukų ir spardė kojomis.

Muštynės įvyko ir V. Kudirkos g. esančiame name, kur kilus konfliktui sumušta 64 m. moteris. Ji nurodė, kad vos pažįstamas vyras kumščiu trenkė jai į galvą.

Birželio 22-osios vakare Šilutėje, Smėlyno g. sustabdytas įtartinai manevruojantis motoroleris, kurį vairavo taip pat neblaivus (1,67 prom. alkoholio) 29 m. vyras. Vairuotoją sulaikant jis panaudodamas fizinį smurtą, pasipriešino Šilutės policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui (alkūne trenkė į veidą) ir tyrėjai (griebė už rankos dilbio ir jį įdrėskė).

O sekmadienio, birželio 23-iosios naktį, tuoj po Joninių šventės šeimos nariai pliekėsi Vainute: 41 m. moteris tvirtina, kad ją sumušė 54 m. vyras ir jo 29-erių dukra. Jie moterį parvertė ant žemės ir daužė į įvairias kūno vietas.

Girti sugyventiniai sekmadienį paryčiui mušėsi ir Šilutėje, Vytauto g. neblaivus (1,20 prom. alkoholio) 25 m. vyras smurtavo prieš neblaivią (1,27 prom. alkoholio) bendraamžę sugyventinę: spyrė jai du kartus į ausį. Įtariamasis sulaikytas.

O Macikuose, tiesiog namo kieme, šeštadienio vakare susimušė du pažįstami vyrai, 23 m. nukentėjusysis kreipėsi į policiją.

Sekmadienio popietę neramu buvo ir Pašyšių k. gyventojų kieme: čia tėvas kumščiu auklėjo savo jau 20-metį sūnų.

Dar baisesnis šeimos narių konfliktas sekmadienio pavakarę vyko Vilkyčiuose: čia 43 m. vyras namo laiptinėje, ranka prirėmęs prie durų smaugė 15-metę dukrą, suko jai rankas. Į policiją kreipėsi merginos motina. Įtariamasis sulaikytas.

Sekmadienį muštynės užfiksuotos ir Saugų vaikų globos namuose. Čia 18-metė kumščiu trenkė ir dar spyrė 13-mečiui į galvą.

Kraujas pralietas vyrų susirėmimo Katyčiuose metu, laikrodžiams vos pradėjus skaičiuoti sekmadienio naktį. Išgertuvių 51-erių vyro namuose metu kitas 27 m. vyras, paėmęs stiklainį sudaužė jį jam į galvą. Po smūgio nukentėjusiajam iš galvos pradėjo bėgti kraujas, bet smurtautojui to nebuvo gana: paėmęs nuo dujinės viryklės metalines groteles jis ir jomis dar apdaužė namų šeimininką, vėliau dar pridėjo smūgių medine kėde.

Nedaug iki kraujo praliejimo trūko ir Šilutėje, Knygnešių gatvėje, kur jau pirmadienį popiet 56 m. moteris, grįžusi į butą, kuriame gyvena kartu su metais jaunesniu buvusiu vyru, rado išdaužtą kambario durų stiklą. Išgirdęs, kad ji žada kreiptis į policiją, vyras griebė peilį ir pagrasino ją sužaloti. Įtariamasis sulaikytas.
Vyrai sugebėjo susimušti net pievoje, o tai nutiko pirmadienį pavakary Saugų sen., Barvų k. Vienas vyras prieš kitą 34-erių tautietį kilnojo ne tik rankas, bet ir kojas - spardė jam nugarą.

Jau po Joninių, birželio 25-osios vakare mušėsi Šilutėje, Laisvės al. gyvenantys šeimynykščiai. Neblaivus (1,14 prom.) 54 m. vyras, kilusio konflikto metu tarp jo 82 m. tėvo, kuriam alkoholio tikrintuvas nustatė 2,01 prom., ir 83 m. mamos, gindamas savo mamą nuo tėvo jį sumušė. Tiesa, senolis prieš tai spėjo gerokai apdraskyti savo bendraamžę sutuoktinę. Jų sūnus sulaikytas.

Policija ragina imtis griežtų priemonių

„Šiandieninė situacija jau realiai kelia nerimą“, - sako Šilutės r. policijos komisariato viršininkas Artūras Mikalauskas, išgirdęs prašymą pakomentuoti štai šią šventinio savaitgalio įvykių suvestinę.

Pasak PK viršininko, pastarųjų poilsio dienų įvykiai akivaizdžiai rodo, jog jau yra pagrindo rimtam nerimui dėl visos tautos ateities. „Negana to, kad be saiko geriama be progų ir be švenčių, dar pasistengiama tautą pagirdyti ir visų masinių rajono renginių metu“, - sako A. Mikalauskas, turėdamas mintyje visas miesto ir seniūnijų šventes.

Jis primena, kad aplinkiniai rajonai – Šilalė, Tauragė – jau sugeba surengti šventes be alkoholio, tačiau Šilutėje vis dar nuolaidžiaujama tautos girdytojams. A. Mikalauskas dar praėjusios kadencijos Savivaldybės vadovams yra kalbėjęs apie būtinybę rengti šventes be alkoholio, tačiau stebisi, kad palankaus sprendimo taip ir nepriimta.

Policijos viršininkui neaišku, kodėl visa pažangioji tautos dalis privalo taikstytis su aplinkoje nebesusivokiančiais viešųjų renginių dalyviais, į kuriuos dažnai nemalonu žiūrėti jau būna ir visko mačiusiems pareigūnams. Taip, pasak A. Mikalausko, jau nutiko šiemetinėse Vainuto Joninėse, nors dar pernai jis pasidžiaugė, jog kai kuriuos išgėrusius asmenis, paprašyti policijos pareigūnų, iš šios šventės sugebėjo išvesti jų artimieji.

Ir jau visai policijos pareigūnus nustebino prekyba alkoholiu... Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos 100-mečio renginio metu, kur tam taip pat buvo duotas Savivaldybės vadovybės leidimas.

PK viršininkas apie būtinybę masinių renginių metu drausti prekiauti alkoholiu sako kalbėsiantis ir su naujaisiais Savivaldybės administracijos vadovais. Jam nesuvokiama, kodėl mes visi vis dar verčiami gyventi pagal kelių ar keliolikos „etatinių“ girtuoklių ir alkoholiu prekiaujančių verslininkų primetamas normas.

„Manau, kad nieko istoriško nenutiks, jei tie „etatiniai“ nebeis į masinius renginius – nuo to bus tik geriau, nes augantiems vaikams parodysime, jog galima linksmintis ir blaiviai. Jau laikas tai parodyti“, - įsitikinęs A. Mikalauskas.

 

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt