Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Šilutės policijos pareigūnai prašo gyventojų pagalbos

Image - Šilutės policijos pareigūnai prašo gyventojų pagalbos

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant dingusio be žinios Kęstučio Dovydavičiaus, gim. 1980 m., gyv. Šilutės r., Juknaičių sen., Pašyšių k., su

Pirmadienis, 27 Sausis Komentarai (1)

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

Image - Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusio Mariaus Mockaus

  Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Mariaus Mockaus, gim. 1984 m., gyv. Šilutės r., Žemaičių Naumiesčio sen., Sugintų

Pirmadienis, 11 Lapkritis Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutės r. apklaustas vyras, kurį policija įtaria apšaudžius vaikus

Image - Šilutės r. apklaustas vyras, kurį policija įtaria apšaudžius vaikus

  Šilutės policija apklausė vyrą, kuris galėjo apšaudyti vaikus. Tačiau sprendžiant iš policijos pranešimo, įvykio galėjo ir

Penktadienis, 24 Sausis Komentarai (0)

Neįprastai šilta žiema Klaipėdos policijos pareigūnus įpareigoja tvarką prižiūrėti ir vandenyje

Image - Neįprastai šilta žiema Klaipėdos policijos pareigūnus įpareigoja tvarką prižiūrėti ir vandenyje

  Viltį pasimėgauti poledine žūkle beveik praradę žvejai, gaudyti stintų net ir viduržiemį plaukia laivais. Daugiausia jų laivelių būriuojasi Kuršių mariose ties Kiaulės nugaros sala. Vakar Jūrų uosto policijos grupės pareigūnai

Ketvirtadienis, 23 Sausis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Gera naujiena: 300 km savivaldybės griovių bus išvalyti

Image - Gera naujiena: 300 km savivaldybės griovių bus išvalyti

Šilutės savivaldybės vadovai nuo šios savaitės pradžios džiūgauja: gautas patvirtinimas, jog Vyriausybė suplanavo toliau gerinti Nemuno žemupio griovių tvarkymą. Šiemet Šilutės savivaldybės grioviams tvarkyti bus paskirta apie 4,5 mln. Eur

Sekmadienis, 26 Sausis Komentarai (0)

Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Image - Šiemet savivaldybės galės sutvarkyti beveik dvigubai mažiau kelių

Šiais metais savivaldybės gali netekti virš 40 proc. kelių priežiūrai ir plėtrai skirtų lėšų lyginant su 2019 metais, tuo tarpu valstybės keliams finansavimas išlieka beveik toks

Ketvirtadienis, 9 Sausis Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

mustynesIlgasis šventinis savaitgalis šiemet išties buvo unikalus juodąja prasme: tiek girtų vyrų ir moterų muštynių policijos suvestinėse seniai nebuvo užfiksuota. Kraštiečiai vieni kitus smaugė, iki kraujo pliekėsi šventėse, kiemuose ir gatvėse, peiliais grasino namuose, skaldė ausis savo suaugusiems vaikams, sutuoktinėms ir sugyventinėms po ranka pakliuvusiais baldais, stiklainiais ir net geležiniais strypais... Užfiksuota ir pasipriešinimo policijos pareigūnams atvejų.

Ir jei pernai, praėjus Joninėms, policijos pareigūnai dar galėjo pasidžiaugti bent kultūringai švęsti išmokusiais šios šventės Vainute dalyviais, tai šiemet jau ir čia sako buvę net gėda žiūrėti į kai kuriuos besidarkančius tautiečius...

Iš viso per keturias savaitgalio dienas iš Bendrojo pagalbos centro Šilutės policijos komisariate gauta 100 pranešimų...

Muštynėse naudoti ir metalo strypai, ir kėdės...


Birželio 20-osios vakare į Usėnuose gyvenančios 73 m. moters namus atėjo neblaivus jos 49 m. sūnus. Vyras pradėjo viską daužyti, trenkė į galvą ir motinai. Atvykus medikams, nukentėjusiajai nustatytas galvos sumušimas, įtariamasis sulaikytas.

Birželio 21 d. rytą Rusnėje 51 m. vyras smurtavo prieš sugyventinę – trenkė jai per veidą, dėl ko moteriai iš nosies pradėjo bėgti kraujas. Vyras sulaikytas.

Tyrimas pradėtas dėl vasario 2 d. įvykio, kuomet Šilutėje, Pramonės g. vykusių išgertuvių metu vyras sumušė kitą vyrą – praskėlė jam lūpą ir išmušė 4 dantų protezus.

Birželio 21 d. susimušė neblaivūs šeimos nariai: 39 m. sūnus (2,86 prom. alkoholio) ir 69 m. tėvas (2,57 prom. alkoholio). Tėvas metaliniu strypu „auklėjo“ ir sužalojo sūnų, jis sulaikytas.

Tos pačios dienos vakare Šilutėje, H. Šojaus g. 45 m. vyras smaugė 5 metais vyresnę seserį.

Birželio 22 d. į policiją kreipėsi 65 m. moteris, kuri pareiškė, kad tądien namo koridoriuje ją sumušė 54-erių sutuoktinis: tampė ją už plaukų ir spardė kojomis.

Muštynės įvyko ir V. Kudirkos g. esančiame name, kur kilus konfliktui sumušta 64 m. moteris. Ji nurodė, kad vos pažįstamas vyras kumščiu trenkė jai į galvą.

Birželio 22-osios vakare Šilutėje, Smėlyno g. sustabdytas įtartinai manevruojantis motoroleris, kurį vairavo taip pat neblaivus (1,67 prom. alkoholio) 29 m. vyras. Vairuotoją sulaikant jis panaudodamas fizinį smurtą, pasipriešino Šilutės policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui (alkūne trenkė į veidą) ir tyrėjai (griebė už rankos dilbio ir jį įdrėskė).

O sekmadienio, birželio 23-iosios naktį, tuoj po Joninių šventės šeimos nariai pliekėsi Vainute: 41 m. moteris tvirtina, kad ją sumušė 54 m. vyras ir jo 29-erių dukra. Jie moterį parvertė ant žemės ir daužė į įvairias kūno vietas.

Girti sugyventiniai sekmadienį paryčiui mušėsi ir Šilutėje, Vytauto g. neblaivus (1,20 prom. alkoholio) 25 m. vyras smurtavo prieš neblaivią (1,27 prom. alkoholio) bendraamžę sugyventinę: spyrė jai du kartus į ausį. Įtariamasis sulaikytas.

O Macikuose, tiesiog namo kieme, šeštadienio vakare susimušė du pažįstami vyrai, 23 m. nukentėjusysis kreipėsi į policiją.

Sekmadienio popietę neramu buvo ir Pašyšių k. gyventojų kieme: čia tėvas kumščiu auklėjo savo jau 20-metį sūnų.

Dar baisesnis šeimos narių konfliktas sekmadienio pavakarę vyko Vilkyčiuose: čia 43 m. vyras namo laiptinėje, ranka prirėmęs prie durų smaugė 15-metę dukrą, suko jai rankas. Į policiją kreipėsi merginos motina. Įtariamasis sulaikytas.

Sekmadienį muštynės užfiksuotos ir Saugų vaikų globos namuose. Čia 18-metė kumščiu trenkė ir dar spyrė 13-mečiui į galvą.

Kraujas pralietas vyrų susirėmimo Katyčiuose metu, laikrodžiams vos pradėjus skaičiuoti sekmadienio naktį. Išgertuvių 51-erių vyro namuose metu kitas 27 m. vyras, paėmęs stiklainį sudaužė jį jam į galvą. Po smūgio nukentėjusiajam iš galvos pradėjo bėgti kraujas, bet smurtautojui to nebuvo gana: paėmęs nuo dujinės viryklės metalines groteles jis ir jomis dar apdaužė namų šeimininką, vėliau dar pridėjo smūgių medine kėde.

Nedaug iki kraujo praliejimo trūko ir Šilutėje, Knygnešių gatvėje, kur jau pirmadienį popiet 56 m. moteris, grįžusi į butą, kuriame gyvena kartu su metais jaunesniu buvusiu vyru, rado išdaužtą kambario durų stiklą. Išgirdęs, kad ji žada kreiptis į policiją, vyras griebė peilį ir pagrasino ją sužaloti. Įtariamasis sulaikytas.
Vyrai sugebėjo susimušti net pievoje, o tai nutiko pirmadienį pavakary Saugų sen., Barvų k. Vienas vyras prieš kitą 34-erių tautietį kilnojo ne tik rankas, bet ir kojas - spardė jam nugarą.

Jau po Joninių, birželio 25-osios vakare mušėsi Šilutėje, Laisvės al. gyvenantys šeimynykščiai. Neblaivus (1,14 prom.) 54 m. vyras, kilusio konflikto metu tarp jo 82 m. tėvo, kuriam alkoholio tikrintuvas nustatė 2,01 prom., ir 83 m. mamos, gindamas savo mamą nuo tėvo jį sumušė. Tiesa, senolis prieš tai spėjo gerokai apdraskyti savo bendraamžę sutuoktinę. Jų sūnus sulaikytas.

Policija ragina imtis griežtų priemonių

„Šiandieninė situacija jau realiai kelia nerimą“, - sako Šilutės r. policijos komisariato viršininkas Artūras Mikalauskas, išgirdęs prašymą pakomentuoti štai šią šventinio savaitgalio įvykių suvestinę.

Pasak PK viršininko, pastarųjų poilsio dienų įvykiai akivaizdžiai rodo, jog jau yra pagrindo rimtam nerimui dėl visos tautos ateities. „Negana to, kad be saiko geriama be progų ir be švenčių, dar pasistengiama tautą pagirdyti ir visų masinių rajono renginių metu“, - sako A. Mikalauskas, turėdamas mintyje visas miesto ir seniūnijų šventes.

Jis primena, kad aplinkiniai rajonai – Šilalė, Tauragė – jau sugeba surengti šventes be alkoholio, tačiau Šilutėje vis dar nuolaidžiaujama tautos girdytojams. A. Mikalauskas dar praėjusios kadencijos Savivaldybės vadovams yra kalbėjęs apie būtinybę rengti šventes be alkoholio, tačiau stebisi, kad palankaus sprendimo taip ir nepriimta.

Policijos viršininkui neaišku, kodėl visa pažangioji tautos dalis privalo taikstytis su aplinkoje nebesusivokiančiais viešųjų renginių dalyviais, į kuriuos dažnai nemalonu žiūrėti jau būna ir visko mačiusiems pareigūnams. Taip, pasak A. Mikalausko, jau nutiko šiemetinėse Vainuto Joninėse, nors dar pernai jis pasidžiaugė, jog kai kuriuos išgėrusius asmenis, paprašyti policijos pareigūnų, iš šios šventės sugebėjo išvesti jų artimieji.

Ir jau visai policijos pareigūnus nustebino prekyba alkoholiu... Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos 100-mečio renginio metu, kur tam taip pat buvo duotas Savivaldybės vadovybės leidimas.

PK viršininkas apie būtinybę masinių renginių metu drausti prekiauti alkoholiu sako kalbėsiantis ir su naujaisiais Savivaldybės administracijos vadovais. Jam nesuvokiama, kodėl mes visi vis dar verčiami gyventi pagal kelių ar keliolikos „etatinių“ girtuoklių ir alkoholiu prekiaujančių verslininkų primetamas normas.

„Manau, kad nieko istoriško nenutiks, jei tie „etatiniai“ nebeis į masinius renginius – nuo to bus tik geriau, nes augantiems vaikams parodysime, jog galima linksmintis ir blaiviai. Jau laikas tai parodyti“, - įsitikinęs A. Mikalauskas.

 

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt