Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Miškininkai jau pradėjo prekiauti kalėdinėmis eglutėmis

Image - Miškininkai jau pradėjo prekiauti kalėdinėmis eglutėmis

  Valstybinių miškų urėdija (VMU) pradėjo prekybą kalėdiniais medeliais. Įmonės regioniniuose padaliniuose – beveik 120 vietų visoje šalyje – jau galima įsigyti ir eglučių iš miško, ir dekoratyvinių eglučių vazonuose, ir

Penktadienis, 29 Lapkritis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Radinys žuvyje sukrėtė: vos spėjo ištraukti iš mergaitės burnytės

Image - Radinys žuvyje sukrėtė: vos spėjo ištraukti iš mergaitės burnytės

  Noras paruošti skanią ir išskirtinę vakarienę gali baigtis visiškai ne taip, kaip planavote. Ypač jeigu parduotuvėje pirktame produkte nežinia iš kur atsiranda ten neturinčių būti metalo gabalų. Tuo galėjo įsitikinti šilutiškė,

Antradienis, 3 Gruodis Komentarai (2)

Savivaldybėje

Respublikiniame pagarbos renginyje – ir Šilutės ūkininkai

Image - Respublikiniame pagarbos renginyje – ir Šilutės ūkininkai

  Neseniai Kaune įvyko kasmetinis konkurso „Metų ūkis 2019“ nugalėtojų pagerbimo renginys, kuriame dalyvavo ir Šilutės krašto konkurso nugalėtojai.„Girstučio“ kultūros rūmuose surengtoje šventėje šiemet ne tik surengtas koncertas, išdalinti padėkos ženklai

Šeštadienis, 7 Gruodis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos neįgalieji minėjo Neįgaliųjų dieną

Image - Švėkšnos neįgalieji minėjo Neįgaliųjų dieną

 Artėjant Tarptautinei neįgaliųjų dienai, gruodžio 1-ąją Švėkšniškių sambūris pakvietė draugijos narius į šventę, kurią organizavo aštuntąjį ka

Penktadienis, 6 Gruodis Komentarai (0)

POLICIJA 4Policijos pareigūnai – žmonės kasdien padedantys mums ištikus nelaimėms: patruliuoja keliuose, skuba į avarijas ir šeimų konfliktus. Tenka pripažinti, kad šie žmonės, neretai savo darbe atiduodami visą save, sulaukia mažai padėkų, o daugiau priekaištų.

Spalio 2 dieną, minint Angelų sargų - Policijos dieną, Šilutėje susirinkta padėkoti keturių Tauragės apskrities policijos komisariatų – Tauragės, Šilutės, Pagėgių ir Šilalės pareigūnams.

Šv. Kryžiaus bažnyčioje vykusio pagarbos renginio metu sveikinimo žodžius tarė garbūs svečiai, už nepriekaištingą tarnybą buvo apdovanoti geriausiai savo darbą atliekantys policijos pareigūnai. 

Sveikino svečiai iš 4 savivaldybių

Spalio 2-ąją Šilutės katalikų bažnyčioje rinkosi policijos pareigūnai iš keturių apskrities policijos komisariatų. Sunkų, sudėtingą, bet labai reikalingą darbą atliekančius pareigūnus sveikino Tauragės AVPK viršininko pavaduotojas Mindaugas Noreikis, Tauragės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, Šilalės ir Pagėgių merai, prokuratūros, pasieniečių, teismų atstovai, kariškiai. Tardami sveikinimo žodžius svečiai ne kartą ištarė policininkus darbe lydintį šūkį: „Ginti. Saugoti. Padėti“.

L.e.p. Tauragės AVPK viršininkas M. Noreikis dėkojo visiems, gausiai susirinkusiems pareigūnams, kurie padeda gelbstint žmones, teikiant informaciją, priimant sprendimus bylose. Jis pasidžiaugė, kad šiandienos pareigūnai yra profesionalūs ir gebantys duoti atkirtį nusikalstamo pasaulio atstovams.

Tauragės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius pasidžiaugė, kad Tauragė yra vienas saugiausių miestų Lietuvoje. Anot jo, pasiekti tokių rezultatų margame regione yra išties sudėtinga. Jis džiaugėsi, kad per Lietuvos nepriklausomybės metus policija sugebėjo užsitarnauti visuomenės pasitikėjimą, tapti modernesne.
POLICIJA 2Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis policininkams, atiduodantiems didelę dalį savęs darbe, palinkėjo neatiduoti širdies, kad jie netaptų beširdžiais.

„Jūsų kiekvieno skirtinga istorija atvedė į tarnybą policijoje. Mūsų visuomenė yra tokia marga, kad reikia jūsų, Angelų sargų. Jūs kiekvienas primenate demokratines vertybes, pilietines teises, galbūt net patriotiškumo jausmą. Jūs padedate visiems mūsų bendruomenės nariams, tačiau labai retai sulaukiate padėkos žodžių, daugiau - neigiamų emocijų, pykčio, nepasitenkinimų. Šiandien yra padėkos diena jums“, - policijos pareigūnams už jų darbą dėkojo Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

Tauragės apylinkės prokuratūros vyriausias prokuroras Gražvydas Žebelys priminė, kad teisybės ieškojimas teismuose kainuoja labai brangiai. Policijos pareigūnams jis linkėjo dirbti taip, kad kiltų kuo mažiau teisminių konfliktų. Jis taip pat perdavė Generalinio policijos komisaro padėką Šilutės PK Veiklos skyriaus tyrėjai Justinai Jonauskienei.

Pareigūnus sveikino VSAT Pagėgių pasienio rinktinės vadas Rimantas Timinskis, Lietuvos mechanizuoto bataliono, teismų atstovai.

Pagerbė geriausius Šilutės pareigūnus

Tauragės AVPK viršininko Mariaus Draudvilos įsakymu, Angelų sargų dienos proga buvo apdovanoti ir Šilutės policijos komisariato pareigūnai.

Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanota vyresnioji inspektorė, Veiklos skyriaus tyrėja Daiva Valeikė; vyresnioji inspektorė, Reagavimo skyriaus tyrėja Jūratė Šveikauskienė; vyresnioji inspektorė, Veiklos skyriaus tyrėja Sonata Lukošienė. Vardinė dovana – rašiklis įteikta inspektorei, Reagavimo skyriaus tyrėjai Kristinai Toliušytei. Padėkomis pagerbti viršila Neringa Vilidaitė, Reagavimo skyriaus vyriausioji patrulė; vyresnioji inspektorė Viktorija Butvydaitė, Veiklos skyriaus tyrėja; vyresnioji inspektorė Indrė Kudrešovaitė, Veiklos skyriaus tyrėja.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt