Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Pavasaris – medelių sodinimo metas Šilutėje

Image - Pavasaris – medelių sodinimo metas Šilutėje

Atėjęs pavasaris - pats geriausias laikas atsinaujinti, pradėti naujus darbus ir gerai leisti laiką. Nors pasaulinis virusas pristabdė gyvenimą, Šilutės seniūnijos ir „Šilutės komunalininko“ darbininkai nesnaudžia. Šilutės mieste jau pasodinta

Penktadienis, 15 Gegužė Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (5)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Šilutės savivaldybės taryboje pasikeitė opozicijos lyderis

Image - Šilutės savivaldybės taryboje pasikeitė opozicijos lyderis

Šilutės savivaldybės tarybos posėdyje balandžio 23 dieną opozicijos lyderė, konservatorė Sandra Tamašauskienė paskelbė apie savo atsistatydinimą iš lyderės pareigų. Ji sakė, kad jos atsistatydinimas yra sutarties su opozicijos partneriais -

Ketvirtadienis, 7 Gegužė Komentarai (0)

Problema

Problema Katyčiuose: gyventojai nesutinka su bibliotekos perkėlimu

Image - Problema Katyčiuose: gyventojai nesutinka su bibliotekos perkėlimu

Vasaros pabaigoje miestelio centre esanti Katyčių biblioteka bus iškelta į naujas patalpas mokyklos pastate. Nuo 1947 m. tame pačiame name veikusios bibliotekos iškėlimas netenkina lankytojų, kurie buvo įpratę daug metų

Šeštadienis, 16 Gegužė Komentarai (0)

Savivaldybėje

Pandemijos banga Baltijos šalyse beveik baigėsi, sunkiausia – kaimyninėse šalyse

Image - Pandemijos banga Baltijos šalyse beveik baigėsi, sunkiausia – kaimyninėse šalyse

Nors šalyje nuosekliai auga žmonių judumas ir dirbančiųjų skaičius, ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse koronaviruso pandemijos banga artėja link pabaigos. Geriausiai šiandien sekasi Estijai ir Lietuvai, kur

Pirmadienis, 25 Gegužė Komentarai (0)

Seniūnijose

Juknaitiškiai įžuvino tvenkinį ir jau svajoja apie paplūdimį

Image - Juknaitiškiai įžuvino tvenkinį ir jau svajoja  apie paplūdimį

Didžiajame Juknaičių ežere apsigyveno amūrai, karpiai, plačiakakčiai - iš viso apie 360 žuvų. Įžuvinti ilgus metus apleistą, nendrėmis apaugusį vandens telkinį sugalvojo aktyvūs bendruomenės nariai, prieš tai pasitarę su specialistais

Penktadienis, 15 Gegužė Komentarai (0)

POLICIJA 4Policijos pareigūnai – žmonės kasdien padedantys mums ištikus nelaimėms: patruliuoja keliuose, skuba į avarijas ir šeimų konfliktus. Tenka pripažinti, kad šie žmonės, neretai savo darbe atiduodami visą save, sulaukia mažai padėkų, o daugiau priekaištų.

Spalio 2 dieną, minint Angelų sargų - Policijos dieną, Šilutėje susirinkta padėkoti keturių Tauragės apskrities policijos komisariatų – Tauragės, Šilutės, Pagėgių ir Šilalės pareigūnams.

Šv. Kryžiaus bažnyčioje vykusio pagarbos renginio metu sveikinimo žodžius tarė garbūs svečiai, už nepriekaištingą tarnybą buvo apdovanoti geriausiai savo darbą atliekantys policijos pareigūnai. 

Sveikino svečiai iš 4 savivaldybių

Spalio 2-ąją Šilutės katalikų bažnyčioje rinkosi policijos pareigūnai iš keturių apskrities policijos komisariatų. Sunkų, sudėtingą, bet labai reikalingą darbą atliekančius pareigūnus sveikino Tauragės AVPK viršininko pavaduotojas Mindaugas Noreikis, Tauragės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, Šilalės ir Pagėgių merai, prokuratūros, pasieniečių, teismų atstovai, kariškiai. Tardami sveikinimo žodžius svečiai ne kartą ištarė policininkus darbe lydintį šūkį: „Ginti. Saugoti. Padėti“.

L.e.p. Tauragės AVPK viršininkas M. Noreikis dėkojo visiems, gausiai susirinkusiems pareigūnams, kurie padeda gelbstint žmones, teikiant informaciją, priimant sprendimus bylose. Jis pasidžiaugė, kad šiandienos pareigūnai yra profesionalūs ir gebantys duoti atkirtį nusikalstamo pasaulio atstovams.

Tauragės savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius pasidžiaugė, kad Tauragė yra vienas saugiausių miestų Lietuvoje. Anot jo, pasiekti tokių rezultatų margame regione yra išties sudėtinga. Jis džiaugėsi, kad per Lietuvos nepriklausomybės metus policija sugebėjo užsitarnauti visuomenės pasitikėjimą, tapti modernesne.
POLICIJA 2Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis policininkams, atiduodantiems didelę dalį savęs darbe, palinkėjo neatiduoti širdies, kad jie netaptų beširdžiais.

„Jūsų kiekvieno skirtinga istorija atvedė į tarnybą policijoje. Mūsų visuomenė yra tokia marga, kad reikia jūsų, Angelų sargų. Jūs kiekvienas primenate demokratines vertybes, pilietines teises, galbūt net patriotiškumo jausmą. Jūs padedate visiems mūsų bendruomenės nariams, tačiau labai retai sulaukiate padėkos žodžių, daugiau - neigiamų emocijų, pykčio, nepasitenkinimų. Šiandien yra padėkos diena jums“, - policijos pareigūnams už jų darbą dėkojo Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis.

Tauragės apylinkės prokuratūros vyriausias prokuroras Gražvydas Žebelys priminė, kad teisybės ieškojimas teismuose kainuoja labai brangiai. Policijos pareigūnams jis linkėjo dirbti taip, kad kiltų kuo mažiau teisminių konfliktų. Jis taip pat perdavė Generalinio policijos komisaro padėką Šilutės PK Veiklos skyriaus tyrėjai Justinai Jonauskienei.

Pareigūnus sveikino VSAT Pagėgių pasienio rinktinės vadas Rimantas Timinskis, Lietuvos mechanizuoto bataliono, teismų atstovai.

Pagerbė geriausius Šilutės pareigūnus

Tauragės AVPK viršininko Mariaus Draudvilos įsakymu, Angelų sargų dienos proga buvo apdovanoti ir Šilutės policijos komisariato pareigūnai.

Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanota vyresnioji inspektorė, Veiklos skyriaus tyrėja Daiva Valeikė; vyresnioji inspektorė, Reagavimo skyriaus tyrėja Jūratė Šveikauskienė; vyresnioji inspektorė, Veiklos skyriaus tyrėja Sonata Lukošienė. Vardinė dovana – rašiklis įteikta inspektorei, Reagavimo skyriaus tyrėjai Kristinai Toliušytei. Padėkomis pagerbti viršila Neringa Vilidaitė, Reagavimo skyriaus vyriausioji patrulė; vyresnioji inspektorė Viktorija Butvydaitė, Veiklos skyriaus tyrėja; vyresnioji inspektorė Indrė Kudrešovaitė, Veiklos skyriaus tyrėja.

Daugiau nuotraukų „Facebook“ albume.