priemimo skyriusSiekdami atkreipti visuomenės dėmesį į viešumoje pasirodžiusią neigiamo turinio informaciją apie VšĮ Šilutės ligoninės gydytojus, norime išsakyti savo poziciją.

Visuomenės informavimo priemonėse skelbiama, kad su miokardo infarkto požymiais į Šilutės ligoninę besikreipusi moteris buvo išsiųsta namo ir netrukus mirė. Dėl šios priežasties medikai kaltinami pacientės mirtimi.

Pranešame, kad skleidžiama informacija yra klaidinanti, todėl aprašomas atvejis sukelia neigiamą visuomenės reakciją, kurią jautriai išgyvena ne tik mūsų gydymo įstaigoje besigydantys pacientai, bet ir patys Šilutės ligoninės darbuotojai. Pažymime, kad aprašomas 2018 m. atvejis yra neobjektyvus ir ne visos svarbiausios detalės atskleistos. Remiantis medicinos specialistų, vertinusių susiklosčiusią situaciją, išvadomis, informuojame, kad VšĮ Šilutės ligoninėje viešumoje aprašomam pacientui, teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas, buvo atlikti visi reikalingi tyrimai. Pacientės mirtį lėmė patologinė būklė – komplikacija. Taip pat ekspertų išvadose nurodyta, kad paciento vizito metu atliktų tyrimų duomenimis minimos patologijos diagnozuoti nebuvo galima.

Ši byla jau pasiekė Klaipėdos apygardos teismą, todėl visuomenės prašome ir toliau išlikti budriems bei ateityje neskubėti vertinti žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos.

Šilutės ligoninėje dirba kvalifikuoti, atsidavę darbui ir rūpinantis kiekvienu pacientu, gydytojai, kurie taip pat yra ir žmonės.


Komentarai  

 
#13 Rasa 2020-02-23 22:34
Priemimo skyriuje teko apsilankyti. Gydytoja net nepakele akiu, nenoriai kalbejo, kol nepradejom kelti tona. Tik tada pasiule padaryti nors kokius tyrimus.
 
 
#12 Iveta 2020-02-23 16:23
Visur visko pasitaiko sutinku, bet kiek esu buvus Šilutės priimamajame tai ten žmogiškumo nulis, ne karta susidūriau, daugiau ten nevažiuočiau....
 
 
#11 Edita 2020-02-22 16:11
tai kad nenustate infarkto ir isleido, to pasekoje mire. Tokia informacija ir pateikta. o kad ligonineje yra geru gydytoju ir seseliu, aisku yra
 
 
#10 Dovilė 2020-02-22 14:14
Kartais atrodo, kam ta ligoninė išvis skirta. Man gaila ten gulinčių pacientų. Ten viskas tragiška, nekalbu apie daktarus. Kiek kartų teko susidurti su Šilutės ligonine tai kas ten iš tiesų darosi tai tiesiog baisu. Tėtis per vieną daktarą vos visos rankos neprarado. Mat dar jį vyriausiu daktaru paskyrė. Apie slaugos skyrių išvis nekalbu, dirba aplaidžiai.
Nejaugi jie visiškai nebevertina savo darbo ir pareigų. Nejaugi visų galvas apsuko visi tie kyšiai. Kaip visiems žinoma atvykus į ligonine ir nedavus kyšio nemanau, kad įmanoma pasveikt. Graudu, bet taip jau yra...
 
 
#9 To Tadas 2020-02-22 12:30
Tai jus važiuokit į kitas ligonines, į Klaipėdą kur norit, lauksit savo eilės po 3 val ir tylesit, ko jūs į tą Šilutę važiuojat tada, ko skundžiatės, važiuokit tiesiai..
 
 
#8 Šilutiškė 2020-02-22 10:28
Sveiki, tikrai yra super puikių gydytojų, bet matomai pirmoji pagalba suteikiama kartais neatsižvelgus kruopščiai į ligonių būklę, už tai ir iškyla konfliktinės situacijos...o šiaip labai retas atvejis kad gydytojas pripažintų savo aplaidumą...teko ir man susidurti...o žiniasklaida geras būdas juos sudrausminti...čia tik mano subjektyvi nuomonė...
 
 
#7 Nesvarbu 2020-02-22 09:26
Kokie jus žmonės pikti esat.... Kur jūs visi dingtumet be tos ligoninės, ar isikirte į pirštą siūti žaizdas irgi į klp vaziuotumet, ten ne ką geriau rastumėte...
 
 
#6 Laima 2020-02-22 09:24
Kiek kartų kreipiausi,kiek kartų reikėjo gydytojų pagalbos,tiek ir gavau ,su visu dėmesiu. Ačiū sakau ir kardiologiai ir chirurgui ir ginekologiai ir t.t. Kam nepatinka ,tai ir šiandiena galite lankytis Klaipėdos med.skyriuose ar ligoninėse,aple nkdami Šilutę. Visur visko pasitaiko ir Klaipėdoje taip pat.
 
 
#5 Tadas 2020-02-21 21:16
Daktarai su pirktais diplomais operuoja paskiau vadovauja ligoninei priimamajame baisus abejingumas kaltas esi kad kreipiesi niekam niekas neidomu , uždaryti ir visiems ramu būtų važiuotų į klp visi iškart
 
 
#4 Tadas 2020-02-21 21:13
Baisi įstaiga uždaryti nes bereikalo finansuojama įstaiga
 
Kokių paslaugų pasigendate labiausiai karantino metu?