Fotomontažas: meras asistuoja moterims įvairiuose renginiuose. / © silutesnaujienos.ltŠilutės rajono vadovo Virgilijaus Pozingio dvilypis asmeninis gyvenimas pamario krašte šiuo metu tapo kone labiausiai aptarinėjama tema.

Meras tebegyvena su oficialia žmona, bet dažniausiai yra matomas su kita moterimi.

Šilutiškiams Seimo narių meilės reikalai rūpi gerokai mažiau nei šiam rajonui vadovaujančio Valstiečių liaudininkų sąjungos (VLS) atstovo 48 metų V.Pozingio asmeninio gyvenimo kryžkelė.

Apie vedusio Šilutės mero dėmesį kitai moteriai tarpusavyje kuždasi net vietos politikai, o jo žmona Daina išgyvena dėl vyro romano su vietos ligoninės slaugytoja.

Tačiau pats V.Pozingis įsitikinęs, kad santykiai su drauge - tik jo asmeninis reikalas.

Teigiama, kad "kita moteris" paskui merą keliauja net tada, kai jis vyksta į komandiruotę užsienyje, o neretai jiedu savaitgalius leidžia įvairiuose Lietuvos pajūrio kurortuose.

Be to, artimo giminaičio vardu įsigijęs sklypą Šilutės pakraštyje V.Pozingis stato namą, kuriame esą planuoja apsigyventi su drauge.

V.Pozingio žmona Daina skaudžiai išgyvena vyro neištikimybę. "Kol kas jis dar gyvena šiuose namuose, o nuo išsamesnių komentarų šiuo klausimu susilaikysiu", - vakar LŽ tepasakė ji.

Šeimai artimi LŽ šaltiniai patvirtino, kad apsispręsti, su kuo V.Pozingis ketina sieti savo ateitį, tėvą ragina ir jo vaikai. Jiems esą įgriso nuolatinės bendraamžių pašaipos ir užgaulūs komentarai internete.

Pats V.Pozingis atvirauti nelinkęs.

"Taip, jūsų minimą moterį pažįstu. Tačiau kokie mūsų santykiai, ne jūsų reikalas. Aš juk neklausiu, kokie jūsų santykiai su viena ar kita moterimi", - piktinosi meras.

Šilutės rajono politikai neskuba smerkti mero. Savivaldybės etikos komisijos narė, konservatorė Vincenta Bubilienė prisipažino girdėjusi apie V.Pozingio asmeninius reikalus.

"Reikalingi neginčijami įrodymai, vadovautis kalbomis nenorėčiau", - sakė ji.

VLS pirmininkas Ramūnas Karbauskis LŽ prasitarė žinąs, apie ką kalba šilutiškiai, bet partijos kolegos taip pat nesmerkia.

"Sunku vertinti nežinant visų detalių. Jei savivaldybės lygmeniu kokia nors komisija konstatuos, kad meras nederamai elgiasi, ir mes imsimės kokių nors priemonių. Tačiau paprastai puolimas prieš kokį nors viešą asmenį naudojantis jo silpnybe kitai lyčiai būna organizuojamas politinių oponentų. Žinant, kokia nestabili politinė situacija Šilutės rajono taryboje, nestebina, kad priešininkai griebiasi ir tokių metodų", - svarstė R.Karbauskis.

Jis ragino verčiau įsigilinti į tikrąsias priežastis, kurios verčia vyrą taip elgtis.

"Tas, kuris meta akmenį į kitą, tegul atsako į klausimą, ar pats yra šventas? Aš asmeniškai didžiausiu savo turtu laikau šeimą", - reziumavo R.Karbauskis.

lietuvos zinios logo lzbas

Susiję straipsniai

Komentarai  

 
+2 #7 2011-11-13 08:53
Cituoja Zyga:
V.Pozingį į LR Prezidentus!
Algirdui Mykolui Brazauskui toks skandalas labai padėjo. Tokioje situacijoje lieka sakyti - kad tik būtų laimingas.


na..na... ar padėjo? Šiai dienai žmogus net anapilin išėjęs negali ramiai ilsėtis. Taigi, taigi... ir ką neišdarinėja tos "mylimosios". Gaila tik vaikų, ką jie turi jausti.
 
 
#6 2011-10-17 07:39
Šaunuolis meras. Žygiais o nežodžiais stabdo emigraciją. Jeigu visi čia Lietuvoje likę taip darytų - dažnas užsimanęs uždarbiauti neskubėtų į užsienį. palikęs žmoną ir vaikus.
 
 
#5 2011-10-17 07:21
Geras prikolas. Vadinasi meras dar jaunas.
 
 
#4 2011-10-14 15:58
Jauciuosi skaitydama zinia apie kazkokia Holivudo izimybe, o cia tik Silutes meras! :DDD
 
 
#3 2011-10-14 14:12
Fu kaip negražu po svetimus patalus knibimėtis.
 
 
+1 #2 2011-10-14 13:49
V.Pozingį į LR Prezidentus!
Algirdui Mykolui Brazauskui toks skandalas labai padėjo. Tokioje situacijoje lieka sakyti - kad tik būtų laimingas.
 
 
#1 2011-10-14 11:37
jau nieko svento zmogui nera...
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt