Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Nemokama vieta valčiai nuleisti ir Žalgirių kaime

Image - Nemokama vieta valčiai nuleisti ir Žalgirių kaime

  Įgyvendinus Aplinkos ministerijos kuruojamą projektą, žvejai mėgėjai ir kiti poilsiautojai jau gali nemokamai naudotis naujai įrengtomis 27 valčių nuleidimo vietomis dvylikoje savivaldybių. Tikimasi, kad, sudarius sąlygas vandens telkiniuose tinkamai nuleisti

Penktadienis, 3 Balandis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Liberalų sąjūdis pretendentu į Seimą siūlo A. Endziną

Image - Liberalų sąjūdis pretendentu  į Seimą siūlo A. Endziną

Kelti savo skyriaus pirmininką Audrių Endziną pretendentu į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje Šilutės liberalsąjūdiečiai nusprendė trečiadienį, partijos skyriaus visuotiniame

Antradienis, 21 Sausis Komentarai (0)

Problema

Į sukčių pinkles įkliuvusi verslininkė ieško kitų nukentėjusiųjų

Image - Į sukčių pinkles įkliuvusi verslininkė ieško kitų  nukentėjusiųjų

Iš Vokietijos užmestos sukčių pinklės stipriai įpainiojo šilutiškę verslininkę. Į įmonės pašto dėžutę antrą kartą gavusi anglų kalba paruoštus dokumentus, moteris pagalvojo, kad tai ES duomenų patvirtinimo forma, juos pasirašė

Pirmadienis, 30 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

COVID-19 Šilutės rajone: susirgo Šylių kaimo gyventojas, izoliuoti jį apžiūrėję medikai

Image - COVID-19 Šilutės rajone: susirgo Šylių kaimo gyventojas, izoliuoti jį apžiūrėję medikai

  Ketvirtadienį Lietuvoje buvo patvirtinti 47 nauji koronaviruso atvejai, o daugiausia jų jau kelintą dieną iš eilės fiksuojama Klaipėdoje. Dar vienas koronaviruso atvejis, jau trečiasis, patvirtintas ir Šilutės rajone. "Šilutės naujienų"

Penktadienis, 3 Balandis Komentarai (8)

Seniūnijose

Švėkšnos knygnešius – kovotojus už lietuvišką žodį - prisimenant

Image - Švėkšnos knygnešius – kovotojus  už lietuvišką žodį - prisimenant

Kasmet kovo 16-ąją švėkšniškiai mini Knygnešio dieną. Pastarasis - aštuonioliktasis paminėjimas buvo kitoks – be renginio, be žmonių, be prisiminimų... Net šv. Mišios už knygnešius Švėkšnos šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje

Ketvirtadienis, 26 kovas Komentarai (0)

PRIVATIZUOTASavivaldybės Privatizavimo komisijos posėdyje paskelbta pirmoji šių metų džiugi naujiena - pagaliau pavyko parduoti porą savivaldai nereikalingų pastatų ir į rajono biudžetą įkapsėjo bemaž pusė milijono litų.

Reklamos jėga

Privatizavimo komisijos pirmininkas Edvardas Vitkauskas padėkojo „Šilutės naujienoms“ už paramą įsukant privatizacijos karuselę. Jo teigimu, kai „Šilutės naujienos“ rugpjūčio 9 dieną paskelbė straipsnį „Aukcione - patrauklūs pasiūlymai“, Savivaldybė sulaukė didesnio verslininkų dėmesio, ir bemaž metus pirkėjų laukę pastatai dabar jau turi naujus šeimininkus.

Už buvusios Žibų pradinės mokyklos patalpas (plotas - 1020,99 kv.m) ir šios mokyklos valgyklos pastatą (plotas - 230,82 kv. m) bei prie pastatų priskirtą 0,2180 ha žemės sklypą buvo gauta 251 tūkst. litų. Aukciono metu už šį turtą buvo sumokėta 52 tūkst. litų daugiau, nei buvo įkainavusi Savivaldybės Privatizavimo komisija.

200 tūkst. litų gauta už Šilutės muzikos mokyklos pastatus (Atgimimo al. 5 (plotas - 334,3 kv.m) ir 5A (plotas - 128,37 kv.m) bei prie pastatų priskirtą 0,2314 ha žemės sklypą.

Šylių kaime parduota dalis buvusios mokyklos pastato (plotas - 303,73 kv.m) ir prie jo priskirtas 0,7415 ha žemės sklypas. Už viską aukcione buvo sumokėta 8501 Lt.

Ypač patrauklus pasiūlymas

Privatizacijos komisijos nariai stebėjosi, kad dar vis neatsiranda pirkėjo, norinčio įsigyti buvusį Pagrynių vaikų darželį (Aušros g. 27). Pagrindinio pastato plotas - 1312,01 kv. m, yra kiemo statiniai - žaidimų aikštelė bei katilinė. Objektui priskirtas 0,69 ha žemės sklypas aptvertas tvora. Be to, buvęs vaikų darželis yra šalia miško, atokiau nuo kitų gyvenvietės pastatų.

Nors prieš metus komisija už šį turtą norėjo gauti apie 400 tūkst. litų, dabar (spalio mėnesį) aukcione jis bus pasiūlytas tik už 99 tūkst. litų. Paskutiniame aukcione šio objekto kaina buvo 150 tūkstančių litų, ir pirkėjų neatsirado.
PRIVATIZUOTA 2
Naują kainą pasiūlė pats privatizacijos komisijos pirmininkas E.Vitkauskas, teigdamas, jog pastatui skubiai būtinas šeimininkas. Artėja žiema, dalis langų - išdaužyti, bet kas gali nutikti, jeigu nebeprižiūrimame name apsigyvens benamiai.

Tokiems žodžiams pritarė ir komisijos narys, mero pavaduotojas Algirdas Balčytis. Jis apgailestavo, kad toks vertingas pastatas per anksti buvo paliktas be priežiūros, panaikinus panaudos sutartį su Pagrynių bendruomene.

Butas - už 990 litų

Spalio mėnesį pakartotinai bus siūloma pirkti buvusios skalbyklos - pirties patalpas Saugose. Šio pastato kaina sumažinta nuo 4 tūkst. Lt iki 3 tūkst. Lt.

O Traksėdžiuose netrukus bus galima įsigyti 18,73 kv.m gyvenamojo ploto butą, esantį Šilojų g. 18-3, už rekordiškai mažą kainą - 990 litų. Tokią kainą pasiūlė komisijos narys Alfonsas Vanagas, nes ankstesniame aukcione šio buto, esančio vienaaukščiame mūriniame pastate, niekas nenupirko už prašomą 2000 litų sumą.

Lapkričio mėnesį Savivaldybės organizuojamame aukcione bus galima įsigyti buvusias Sakūčių kaimo medicinos punkto patalpas, kurių bendras plotas - 33,79 kv. m. Šios patalpos aukcionui pasiūlytos pirmą kartą ir jų kaina 3000 Lt.