Aurelija Stancikienė susidomėjo medžių likimu.Seimo narė Aurelija Stancikienė kreipėsi į Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento direktorių Andrių Kairį, prašydama sudaryti komisiją dėl planuojamų iškirsti medžių prie Šyšos upės.

Žiniasklaidoje pasirodžiusioje informacijoje  nurodoma, kad šiuo metu rengiamo techninio projekto "Šyšos upės vagos ir senvagės valymo darbai" antrame etape numatoma iškirsti iki 800 medžių ir pašalinti 2180 krūmų.

Nors miesto bendruomenių pastangomis buvo sustabdyta raudonai pažymėtų medžių, kirtimas, tačiau Seimo narė atkreipia dėmesį į tai, kad medžių kirtimas miestų parkuose, skveruose yra daugelio Lietuvos miestų, miestelių problema.

Savivaldybėse medžių, želdinių likimą sprendžia saugotinų želdinių priežiūros komisijos, įkurtos prie savivaldybių, ir dažnai sudarytos iš tos pačios institucijos valdininkų. Tokiu būdu, daugelyje miestelių yra iškertami brandūs medžiai, o vietoje jų atsiranda jauni medeliai ir modernūs žibintai.

Pastebima, kad bendruomenės į medžių gynybą įsijungia dažniausiai kai sprendimas jau būna priimtas.

Dėl Šilutės mieste planuojamų kirsti medžių Seimo narė siūlo sudaryti komisiją iš specialistų ir suinteresuotos visuomenės atstovų ir dar kartą svarstyti ar iš tikro reikia iškirsti tiek daug vertingų medžių, kaip numatyta projekte. Seimo narė pareiškė norą komisijoje dalyvauti pati.

Susiję straipsniai

Komentarai  

 
+1 #4 2011-12-01 13:11
Seimo narei A.Stancikienei pagarba daugelis šilutiškių pasitikime ja.Sekmės.
 
 
+1 #3 2011-11-17 15:48
Stancikienei pirmiausia reikėtu susitvarkyti partijoje. Šilutės skyriui kaip vadovavo taip ir vadovayja nepopuliariausi as politikas S.Laužikas. Be kita ko tai jo dėka Šilutėje subujojo bankas "Snoras".
 
 
+1 #2 2011-11-15 21:10
Stancikienės šau prasideda. Rėks tai ką liaudis nori išgirsti ir viskas dėl populiarumo.
 
 
#1 2011-11-15 19:44
Ir ka tirs ta sudaryta komisija, kai nera dar suderinto projekto ir medziams kirsti isduoto leidimo.
 

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt