Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Vagystės iš namų: skaudžiausios ir sunkiausiai tiriamos

Image - Vagystės iš namų:  skaudžiausios  ir sunkiausiai tiriamos

Vagystes iš namų išgyvenę žmonės sako, kad rasti sujauktus namus – išdaužtus langus, išverstus stalčius, daiktus, iškratytas žemes iš gėlių vazonų - yra šlykštus jausmas. Patyrus tokią psichologinę traumą, dar

Sekmadienis, 16 Vasaris Komentarai (1)

Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

Image - Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

  Išradingi lietuvaičiai stengiasi visais įmanomais būdais praturtėti. Pastaruoju metu stebina tendencija, kai netikri Lietuvos apyvartoje esantys pinigai užsakomi ir atsisiunčiami iš įvairių internetinių tinklalapių. Atsisiųsti netikri pinigai panaudojami rinkoje. Pinigus,

Trečiadienis, 5 Vasaris Komentarai (1)

Įvykiai

Miško keliuke rastas negyvas vyras

Image - Miško keliuke rastas negyvas vyras

  Vakar Švėkšnos seniūnijoje, Virkytų kaime esančiame miško keliuke, rastas 65 m. vyro

Ketvirtadienis, 26 kovas Komentarai (0)

Kaukėtas vagis apiplėšė maisto prekių parduotuvę - moteriai grasino peiliu

Image - Kaukėtas vagis apiplėšė maisto prekių parduotuvę - moteriai grasino peiliu

  Vėlų ketvirtadienio vakarą į parduotuvę Šilutėje užėjęs jaunuolis, moteriai grasindamas peiliu, iš kasos aparato pagrobė pinigus ir cigarečių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (1)

Keliuose ir gatvėse

Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

Image - Kelyje į Žemaičių Naumiestį - automobilių kaktomuša

  Šiandien, kelyje Šilutė - Žemaičių Naumiestis, jauno vairuotojo valdomas automobilis „Audi“ trenkėsi į savo kelio puse važiavusį "Volkswagen sharan". Pasak liudininkų, jaunas vairuotojas vairavo

Šeštadienis, 14 kovas Komentarai (2)

Kelių gaidelis gimė po laiminga žvaigže: traumų išvengė, mašinai pakilus į orą kelis metrus

Image - Kelių gaidelis gimė po laiminga žvaigže: traumų išvengė, mašinai pakilus į orą kelis metrus

  Šilutės rajone Žemaitkiemio kaime vėlų šeštadienio vakarą „Ford Focus“ vairavęs girtas vyras, nesuvaldęs automobilio nuskriejo nuo kelio, vertėsi ir atsidūrė kitoje plento pusėje esančiame griovyje. Iš aplaužytų medžio šakų matyti,

Sekmadienis, 23 Vasaris Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Image - Vilkyčiuose ugniagesiai gesino degantį ūkinį pastatą

Šiandien popiet ugniagesiai gelbėtojai išskubėjo gesinti degančio ūkinio pastato Vilkyčių

Penktadienis, 20 kovas Komentarai (0)

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

akumuliatoriaiPernai rudenį du vyrai susiruošė į jau seniai jų planuotą naktinį žygį - vogti akumuliatorius iš ūkininkų.

Žygis pavyko - vienam vyrų saugant, ar niekas nemato šio plėšikavimo, kitas ganyklose laužė spynas, grobė traktorių akumuliatorius. Ryte vyrai džiūgavo „praturtėję“ 5 akumuliatoriais.

Tačiau priduoti grobį į metalo laužą, kaip jie planavo, nespėjo. Vagystė greitai buvo išaiškinta, ir vagys akumuliatorius turėjo grąžinti savininkams.

Negana to, dar ir savo pinigines vagys turės patuštinti - neseniai teismas nusprendė, kad už vagystes naktiniai plėšikai turės sumokėti nemažą baudą.

Anksčiau jau po du kartus teisti vyrai - D.Š. ir T.E. ilgai rezgė planą važiuoti į Šilutės rajoną ir ten „apšvarinti“ vietinius ūkininkus.

Tokius kėslus jie įvykdė pernai spalio 19 dieną. Apie pirmą valandą nakties pirmuoju vagių grobiu tapo vieno ūkininko kieme stovėjusių dviejų traktorių akumuliatoriai.

D.Š. tykojo, kad niekas jų neužkluptų ir kėslų nesutrukdytų, o T.E. atsuko dviejų traktorių akumuliatorių laikiklius ir pagrobė akumuliatorius.

Ūkininkas padarytą žalą įvertino 850 Lt.

Po dvidešimt minučių, dar tebetrindami iš džiaugsmo rankas po sėkmingos vagystės, vyrai pamatė ir kito ūkininko traktorių. Ir iš šio jie pagrobė akumuliatorių, šeimininkui padarydami 250 Lt žalą.

Trečią valandą nakties nuo kiemų vagys perėjo į ganyklas.

Čia akumuliatoriai buvo uždaryti ir užrakinti metalinėse dėžėse. Tačiau vagims tai buvo ne kliūtis - jie buvo apsirūpinę įrankiais spynoms nulaužti. Iš dviejų ganyklų jie pavogė du akumuliatorius, ganyklų savininkams padarė 290 Lt žalą.

Teisme abu vagys prisipažino, kad yra kalti ir gailėjosi dėl naktinio žygio. Jie sakė, kad akumuliatorius ketino parduoti kaip metalo laužą. Tačiau nespėjo.

Vagiai pavogtą turtą grąžino savininkams ir atsiprašė ūkininkų, todėl pretenzijų jiems nepareiškė nė vienas nukentėjusysis.
Nepaisant to, kad akumuliatorius vyrai grąžino, už vagystes jie vis tiek buvo nubausti - kiekvienas gavo po 3 900 Lt baudą.
Baudžiamasis įsakymas galėjo būti skundžiamas.