Teisėtvarka

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Teisėtvarka
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Informacija

Vagystės iš namų: skaudžiausios ir sunkiausiai tiriamos

Image - Vagystės iš namų:  skaudžiausios  ir sunkiausiai tiriamos

Vagystes iš namų išgyvenę žmonės sako, kad rasti sujauktus namus – išdaužtus langus, išverstus stalčius, daiktus, iškratytas žemes iš gėlių vazonų - yra šlykštus jausmas. Patyrus tokią psichologinę traumą, dar

Sekmadienis, 16 Vasaris Komentarai (0)

Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

Image - Būkite budrūs - plinta netikri pinigai

  Išradingi lietuvaičiai stengiasi visais įmanomais būdais praturtėti. Pastaruoju metu stebina tendencija, kai netikri Lietuvos apyvartoje esantys pinigai užsakomi ir atsisiunčiami iš įvairių internetinių tinklalapių. Atsisiųsti netikri pinigai panaudojami rinkoje. Pinigus,

Trečiadienis, 5 Vasaris Komentarai (0)

Įvykiai

Šilutės centre užsiliepsnojo automobilis – nuslopinti ugnį padėjo ir kiti vairuotojai

Image - Šilutės centre užsiliepsnojo automobilis – nuslopinti ugnį padėjo ir kiti vairuotojai

  Daug streso vakar patyrė mergina, važiavusi Šilutės centre. Bevairuojant užsiliepsnojo jos automobilis „Opel Signum“, iš salono pasipylė dūmai. Merginai į pagalbą atskubėjo ne tik ugniagesiai, net ir neabejingi

Trečiadienis, 12 Vasaris Komentarai (6)

Pagryniuose apvogė namą: šeimininkai patyrė 35 070 Eur nuostolį

Image - Pagryniuose apvogė namą: šeimininkai patyrė 35 070 Eur nuostolį

  Vagys ir vėl laužėsi į namus. Policija gavo pranešimą, kad Pagrynių kaimo gyventojai savo namuose pasigedo aukso dirbinių ir pinigų, kurių vertė 35 070

Penktadienis, 31 Sausis Komentarai (0)

Keliuose ir gatvėse

Galimai girtą vairuotoją sustabdė gatvės šviestuvas

Image - Galimai girtą vairuotoją sustabdė gatvės šviestuvas

  Tik gatvės šviestuvas sustabdė, spėjama, girtą vairuotoją, kuris dideliu greičiu važiavo Šilutės Liepų gatvėje. Nesuvaldęs automobilio, vairuotojas užlėkė ant šaligatvio (Liepų ir P. Jakšto gatvių sankryžoje), kuriuo ką tik buvo

Šeštadienis, 15 Vasaris Komentarai (0)

Avarijų ir žuvusiųjų skaičiai auga, avaringiausiose vietose tyko „trikojai“

Image - Avarijų ir žuvusiųjų skaičiai auga, avaringiausiose  vietose tyko „trikojai“

„Trikojai“ – tikrą ažiotažą sukėlusi nauja policijos priemonė jau fiksuoja pažeidėjus ir Šilutėje. Vieni vairuotojai apie stovintį radarą įspėja kitus automobilio žibintų ,,mirktelėjimu”, kiti jau ieško antiradarų, o treti net

Pirmadienis, 3 Vasaris Komentarai (0)

Nelaimės ir konfliktai

Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

Image - Užsidegė sodo namas: įsiplieskus ugniai sprogo langai

  Pirmadienio vidurdienį gaisras kilo Šilutės sodų bendrijoje „Draugystė“. Pilnus dūmų namus pastebėjo į juos sugrįžę šeimininkai. Pravėrus pastato duris, ugnis buvo pamaitinta deguonimi, todėl netrukus sprogo pirmo aukšto langai ir

Pirmadienis, 21 Spalis Komentarai (0)

Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

Image - Drama Šilutės rajone: ugniagesiams teko spjauti į degančius namus – reikėjo skubiai gaivinti savižud

  Bendrasis pagalbos centras (BPC) sekmadienį pranešė apie gaisrą Saugų seniūnijoje, kur, kaip paaiškėjo, įvyko tikra

Pirmadienis, 7 Spalis Komentarai (0)

Kateris buvo perdirbtas, bandant padaryti jame daugiau vietos. Aiškinantis, ar plaukiojimo priemonė išties perdaryta gabenti kontrabandai, bus atlikta ekspertizė. / Rolando Žalgevičiaus nuotr.Šeštadienio pavakarę Kuršių marios pasiglemžė dvi aukas - nuskendo šilutiškiai 36-erių vyras ir 18-metis jaunuolis.

Pusiau nuskendęs kateris ir šalia jo plūduriuojantis vyro kūnas aptikti sekmadienio rytą, jaunuolį pavyko rasti tik pirmadienio rytą.

Ko tokią vėjuotą dieną į marias išplaukė 36-erių Kęstutis Steponaitis ir 18-metis Giedrius Remenas, aiškinasi policijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai.

Ieškojo gelbėtojai, pasieniečiai, sraigtasparnis

Šeštadienio pavakarę pranešimą apie netoli Kniaupo įlankos, tarp Ventės rago ir Atmatos žiočių, skęstantį katerį su žmonėmis gavo Bendrosios pagalbos centras. Įvykio vieton išsiųstas Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ekipažas, pranešta VSAT.

Netrukus įvykio vieton išplaukė PGT kateris, VSAT Pakrančių apsaugos kateris „Boomeranger“, pasitelktas Karinių jūrų pajėgų gelbėjimo sraigtasparnis.

Tuo metu ryšys su pagalbos besiprašančiais vyrais nutrūko, tad spėjama, kad kai jų ieškoti išskubėjo gelbėtojai, vyrai nuskendo. Toliau, kol vyko paieška, pareigūnams skambino nelaimėlių draugai.

Šeštadienį paieška rezultatų nedavė. Paieškos operaciją labai apsunkino tamsa, blogas matomumas, sniegas ir lietus. Vėjo stiprumas tądien siekė net 15-24 m/s, bangų aukštis buvo iki 1,5 m. Tokiu oru joks žvejas į marias nesileidžia, plaukia nebent pasieniečių technika arba kontrabandininkai.

Pusiau į vandenį nugrimzdęs laivas ties Upaitės žiotimis rastas sekmadienį. Jį aptiko skenduolių draugai, teisėsaugai jau žinomi asmenys. Netoliese plūduriavo ir šilutiškio K.Steponaičio kūnas.

Katerį sudaužė bangos

Nustatyta, kad kateris priklauso 45 m. šilutiškiui Žydrūnui Šatkui. Vyras prieš 3 metus buvo sulaikytas dėl kontrabandos gabenimo, kateris tuomet buvo konfiskuotas, bet teismas jį vėl grąžino savininkui.

Šeštadienį į marias išplaukęs kateris vandenyje neapvirto, bet buvo taip sudaužytas bangų, kad jo viršutinė dalis tiesiog nuplyšo ir bangos jį laisvai užliejo.

Kateris buvo perdirbtas, bandant padaryti jame daugiau vietos. Įvykio vietoje darytose nuotraukose matyti, kad jame nebuvo nė vienos sėdynės, buvo išimtas ir putų polistirolas, kuris turėjo katerį laikyti vandens paviršiuje. Kateryje buvo įstatytas galingas 250 arklio jėgų variklis. Aiškinantis, ar plaukiojimo priemonė išties perdaryta gabenti kontrabandai, bus atlikta ekspertizė.

Vakar prieš pietus marios atidavė ir 18-mečio G.Remeno kūną. Jį surado giminaičiai, patys mariose intensyviai ieškoję vaikino.

„Jau galime patvirtinti, jog tikrai yra surastas šeštadienį dingusio šilutiškio aštuoniolikmečio kūnas, nes tapatybė jau nustatyta oficialiai“, - sakė Šilutės policijos atstovė spaudai Nerija Ropienė.

K.Steponaitis teisėsaugai jau buvo žinomas, jis buvo teistas, bet ne už kontrabandos gabenimą, o už kitus nusikaltimus. G.Remenas nebuvo teistas.

Komentarai  

 
+2 #2 2011-12-18 06:34
Cituoja Guest:
Gaila zmoniu neina patiketi

Ziauru negaliu patiketi, abijom siaimoms didele uzuojauta..
 
 
+6 #1 2011-12-14 17:29
Gaila zmoniu neina patiketi
 
  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt