Kūryba

4 juknaiciu_biblioteka_benetienes_paroda_vilnaŠilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filiale vyko tautodailininkės Violetos Benetienės (Rusnė) parodos „Baltų mitologinės dievybės“ atidarymas ir pristatymas. Šioje parodoje eksponuojami veltinio technika sukurti delmonai su baltų mitologinių dievybių atvaizdais. Veltinio amato puoselėtoja, tautodailininkė Violeta Benetienė stengiasi pažinti, suvokti  mitologinį pasaulį ir perteikti jį savo darbuose.

8 tautodailininkai_raukciai___mokemes_gaminti_pauksteliJuknaičių biblioteka pakvietė bendruomenės moteris į susitikimą su lietuvių liaudies meno tradicijų puoselėtojais Angele ir Vytautu Raukčiais.

4 pasysiu_biblioteka_zibaitienes_knygaPedagogė Dalia Žibaitienė Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filiale pristatė naujausią savo kūrybos knygą „Tarp dienos ir nakties”.

Andrius BialobzeskisSpalio 8 d. 16 val. Šilutės Hugo Šojaus dvare - muziejuje
pirmoji ciklo MENAI IR DVARAI popietė
su teatro ir kino aktoriumi, skaitovu, atlikėju
ANDRIUMI BIALOBŽESKIU.
 Bilietus galima įsigyti Šilutės Hugo Šojaus muziejuje.
Bilietų kaina - 7 Eur.
Senjorams ir moksleiviams taikomos nuolaidos.
Informacija tel. (8 441) 62 207,
el. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai


VšĮ „Liudo Mikalausko koncertai“ pradeda naują renginių ciklą „MENAI IR DVARAI“. Tai Lietuvos istorijos, meno ir architektūros paveldo pažinimo, jaukių ir jausmingų kamerinių koncertų bei įdomių susitikimų popietės, skirtos Lietuvos regionų publikai.

vaivora1Šilutės kultūros ir pramogų centras ir moterų vokalinis ansamblis „Vaivora“ skelbia naujų narių atranką ir priėmimą. Toms, kurių širdys ir akys dainuoja - nevalia sėdėti namuose!

parodos RusnejeDvi kaunietės, bendrakursės iš Vilniaus dailės akademijos interjero ir dizaino studijų Kauno dailės fakultete ir draugės Ina Adomaitienė ir Dina Jankauskienė viena kitą palaikydamos ir skatindamos kuria, tapo ir kartu rengia parodas. Dinos Jankauskienės paroda „Labas“, o Inos Adomaitienės - „Kvėpavimas“.

Rytoj 17.30 val. abi šios parodos bus pristatytos Rusnėje (Salos etnokultūros ir informacijos centre, Neringos g. 7).

silutes kulturos ir pramogu centras2080Diegti ir plėtoti kūrybos inovacijas Lietuvoje - nelengva, nes ir pati sąvoka „inovacijos“ kultūros srityje daugelio vis dar suprantama siaurai. VšĮ Ateities visuomenės institutas 2015 metais inicijavo savivaldybių kultūros įstaigų inovatyvumo tyrimą. Jo duomenimis, didžioji dalis respondentų nėra susipažinusi su „inovacijų“ sąvoka ir galimomis jos reikšmėmis.

Atsižvelgdamas į inovacijų būtinybę šalies kultūros įstaigose, Ateities visuomenės institutas kartu su VšĮ Lietuvos inovacijų centru, integruodami partnerių norvegų rekomenduotą ir Norvegijoje populiarų kūrybinio mąstymo metodą, sukūrė naują mokymų programą Lietuvos kultūros įstaigoms. Mokymai vyko 10-yje šalies savivaldybių, tarp jų - ir Šilutėje, kur susirinko ne tik Šilutės apylinkių kultūros įstaigų atstovai, tačiau ir dalyviai iš kitų šalies vietų.

 KulikauskasKaip suderinti iš pažiūros sunkiai tarpusavyje derančius klasikinę violončelę ir populiariosios muzikos, ritmenbliuzo ar hiphopo žanrus? Tą, regis, geriausiai žino jaunosios kartos Lietuvos violončelininkas Justas Kulikauskas. Būtent savitumas šiam garsios violončelininkų dinastijos atstovui pelnė pripažinimą. Jo vardą žino net ir tie, kuriems klasika nė motais.

mazoji skulptura IMG 6235Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos palėpėje veikusi skulptorių Aušros Jasiukevičiūtės ir Daumanto Kučo jungtinė paroda „Mažoji skulptūra“ nuo liepos 5 dienos perkeliama į Žemaičių Naumiesčio biblioteką.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt