Laisvalaikis

asmenukes prie_sojausPrisijungdama prie Vasario 16-osios minėjimo renginių, „Šilutės naujienų“ redakcija skelbia fotokonkursą „Asmenukė iš Vasario 16-osios“.

candlesMeilės dienos proga ne vienas savo antrąją pusę kviesime vakarienės romantiškoje žvakių šviesoje. Nors liepsnos suteikia jaukumo ir švelniai apšviečia patalpas, tačiau kai kurios žvakės gali būti pavojingos mūsų sveikatai, mat į aplinką skleidžia pavojingas medžiagas. VšĮ Baltijos aplinkos forumo cheminių medžiagų specialistai pataria rinktis kuo natūralesnes žvakes ir nepamiršti saiko.

Meil yraPasaulyje populiari ir daugumos įsimylėjėlių laukiama šventė dažnai tampa ir dideliu galvos skausmu – o kaip gi nustebinti mylimąjį ar mylimąją. Pagal statistiką, pasaulyje dažniausiai yra dovanojami saldainiai, atvirukai ir gėlės. Skamba pakankamai banaliai, tačiau ką daryti, kuomet ši diena visuomet ateina greitai, o laiko pasiruošti lieka tik po darbų?

riedlentesVakarų šalyse išpopuliarėjusios riedlentės jau porą dešimtmečių yra gana dažnas paauglių pasirinkimas. Apskritai riedlentės tai ne tik smagus laiko praleidimas. Tai ir sportas, lavinimasis, tobulėjimas bei kiti pliusai, kuriuos pastebi ne tik vaikai, tačiau ir suaugę asmenys.

Mano Kaledos32 dienos liko iki Kalėdų! Kaip laukiate šios šventės? Jau puošiate namus? Rašote laišką Kalėdų seneliui? Galvojate, ką gaminsite šventiniam stalui? Planuojate kelionę į šiltus tėvų namus? Aplankysite senai matytus draugus?..

Kalėdų laukiame ir mes, o kad visiems kartu laukti būtų smagiau, skelbiame fotokonkursą „Mano Kalėdos“.

 

keksiukai"Šilutės naujienų" sporto korespondentė Agnė gerai išmano ne tik krepšinio taisykles, bet ir keksiukų kepimo subtilybes. Varškės ir šokoladiniai keksiukai - jos šeimos mėgstamiausi.

butina-paskaitytiKiekvienais metais tuo pat metu susiduriame su dilema: kokias kalėdines dovanas rinktis savo artimiesiems? Ką šiais metais padovanoti? – šis klausimas sukasi mūsų galvoje labai daug kartų ir neretai tampa beveik retoriniu Kalėdų karštligės metu. Tam, kad išvengtume paskutinės minutės neapgalvotų pirkinių, apie dovanas vertėtų galvoti jau dabar. Varle.lt specialistai sudarė 10 patarimų sąrašą, kurie padės protingai išsirinkti kalėdines dovanas.

keliauk ir_ragaukJau šį šeštadienį 18:30 val. per BTV bus rodoma naujoji kulinarinio turizmo laida „Keliauk ir ragauk. Lietuva“, kurioje bus pristatyti gražiausi Lietuvos kultūros ir gamtos objektai bei tradiciniai lietuviški valgiai.

„Mažiausiai supratome apie ką tarmiškai kalbėjo šišioniškiai - Mažosios Lietuvos gyventojai. Bet birškis su germole, cypole ir ropikėmis buvo skanu“, - sakė Pamaryje apsilankiusi laidos vedėja Beata Nicholson.

Fotokonkursas I_vietaRugsėjo pabaigoje, vis labiau rudenėjant, kvietėme prisiminti vasarą ir dalyvauti „Šilutės naujienų“ suregtame nuotraukų konkurse „Vasaros akimirkos“.

Gražuolė gulbė, ant ryškaus gėlės žiedo lipantis grambuolys, Aukštumalos pažintinis takas ar marių vaizdai, atostogos su artimais žmonėmis - tai jūsų vasaros akimirkos.

Kaip ir žadėjome, atėjo metas šiandienos laikraštyje paskelbti nugalėtojus.