Left Bottom vmi

Archyvas

Naujienos

 

Kintu bibliotekaLapkričio 30 dieną Prezidentė Dalia Grybauskaitė įžiebė pirmąją šalies Kalėdų eglę ir paskelbė aštuntosios skaitytojus bei knygos bičiulius telkiančios akcijos „Knygų Kalėdos“ pradžią. Kintų biblioteka, prisidėdama prie šios akcijos, kviečia papildyti Kintų bibliotekos lentynas. Bibliotekininkės dėkoja jau dovanojusiems knygų bibliotekai ir visus ragina papildyti knygomis bibliotekos lentynas.

 

mitingas 4Sekmadienį Vilniuje įvyko masinė protesto akcija „Paskutinis skambutis“: daugiau kaip 40 Lietuvos profesinių sąjungų vieningai skelbė palaikymą mokytojams. Skelbiama, kad į gatves išėjo apie 6000 žmonių, nors leidimas buvo išduotas 15 000 dalyvių.

Prie protesto akcijos prisijungė ir keliasdešimt Šilutės rajono mokytojų iš Šilutės pirmosios, Vydūno, Žemaičių Naumiesčio gimnazijų, M. Jankaus pagrindinės mokyklos.

„Pakylėta grįžtu iš Vilniaus, dalyvavusi „Paskutinio skambučio“ mitinge. Neapsakomas jausmas, kai visi susikabiname rankomis, kai giedame himną, kai aplink tiek šviesių veidų. Supranti, kad Lietuvos ateitis priklauso nuo mūsų“, - įspūdžiais feisbuke dalinosi Vydūno gimnazijos mokytoja Lilija Zdanevičienė.

Vakar prasidėjo penkta neterminuoto mokytojų streiko savaitė, prognozuojama, kad pamokų neves apie 1110 mokytojų. Prie streiko prisijungė ir Šilutės pirmosios bei Vydūno gimnazijų mokytojai.

 

Lyga 4Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėjimo metus saugiškiai užbaigė smagiu renginiu – Žinių ir muzikos lyga. Renginį organizavo Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka kartu su Saugų filialo bibliotekininkėmis, talkino Saugų seniūnė Dalia Rudienė.

 

emigrantai EdvardasĮ kovą su emigracija visas Lietuvos savivaldybes pajungusi ir aiškų nurodymą davusi šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė, regis, neprašovė pro šalį. Bent jau Šilutės rajonas šiemet gali džiaugtis džiuginančia statistika: per beveik 11 mėnesių į Šilutę gyventi iš užsienio atvyko 1865, išvyko – 534 žmonės. Kai tuo tarpu pernai išvykusių būta net 2106, o parvykusių - gerokai mažiau, vos 1128.

Kas verčia mūsų kraštiečius vėl panorėti grįžti gyventi į gimtinę?

 

45554212 2325725500789891_3507451339670028288_oKūčių dieną „Maximos“ parduotuvės klientų lauks iki 17 val. O pirmąją šv. Kalėdų dieną nedirbs nei viena „Maxima“ – lietuviško prekybos tinklo darbuotojai laiką leis su šeimomis ir artimaisiais. Kitomis šventinėmis dienomis parduotuvės darbą pradės kiek vėliau ir užbaigs kiek anksčiau.

Ar palaikote streikuojančius mokytojus?

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt