Left Bottom vmi

Archyvas

Naujienos

Medicinos patikra_odontologePrasidėjus paskutiniam vasaros mėnesiui, ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikus auginantiems tėvams galvos skausmu tapo atžalų profilaktinis sveikatos patikrinimas. Priminsime, kad iki rugsėjo 15 d. privaloma ugdymo įstaigai pateikti nustatytos formos pažymas. Jų apie mokinių sveikatos būklę reikalaujama kasmet ir moksleivių tėvams tai ne naujiena.

Anot medikų, dviračio išradinėti nereikia, nes šiemet, kaip ir kasmet, didžiausia klaida - vaikų sveikatos patikrinimo procesas yra paliekamas paskutinėms dienoms... Tada ir eilės nusidriekia, ir nepatenkintų atsiranda, o ir medikai po įkaitusius kabinetus laksto plušėdami be atokvėpio.

Pamario 10Daugiau nei 1,3 mln. Eur Šilutės rajono savivaldybė investuoja į rajono mokyklų atnaujinimą ir naujų patalpų įrengimą net šešioms darželinukų grupėms. Savivaldybės vadovams bei administracijai pavyko tokią sumą sukaupti sukrapščius ne vien rajono biudžeto lėšas, bet ir gaunant finansavimą iš dviejų ministerijų: Vidaus reikalų ministerijos - mažųjų gyvenviečių infrastruktūrai gerinti bei Švietimo ir mokslo ministerijos.

Intensyviausi darbai šiuo metu vyksta Šilutės Pamario pagrindinėje mokloje, Saugų Jurgio Mikšo pagrindinėjė mokykloje bei Žemaičių Naumiesčio ir Vainuto gimnazijose. Iš visų 6 suplanuotų naujų darželinukų grupių rugsėjo 1-ąją duris vaikams vargu ar atvers „Gintarėlio“ darželio naujosios grupės, nes ten statybininkai pradėjo dirbti tik dabar.

USENU 2Gamta ir šiemet išsaugojo tradiciją Usėnuose švenčiamą seniūnijos vasaros šventę atvėsinti lietumi,  kuris pliūptelėjo šeštadienį, kai tik įpusėjo valdžios vyrų ir moterų sveikinimai ir dovanų dalybos usėniškiams. Visiems teko traukti skėčius ar lįsti po medžiais ir į palapines. Tačiau tai nesugadino usėniškių geros nuotaikos, nes jie jau žino - švenčiant Žolinių - Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų šventę nuolat taip nutinka.

Šventinę dieną usėniškiai ir sportavo, ir meškerėmis žuvis iš tvenkinio traukė, ir meldėsi už visus esamus ir buvusius usėniškius.

savanore bibliotekoje_VestaAš - Vesta Šiaudvytytė. Gyvenu dideliame mieste - Kaune. Jei mano tėtis nebūtų kilęs iš Šilutės,  greičiausiai nepažinočiau šio miesto. Galbūt iš pirmo žvilgsnio jis galėtų pasirodyti kiek nuobodus, nes beveik viską čia galima apeiti pėsčiomis, nėra troleibusų ar autobusų, daug didelių parduotuvių ar begalės kavinių. Tačiau tai yra klaidingas įspūdis, nes visas tas parduotuves ir kavines čia atstoja beveik miesto centre įsikūrusi Šilutės F.Bajoraičio viešoji biblioteka. Būtent dėl jos ši vasara tapo kitokia, ypatinga, nes šiais, 2018 metais,  nusprendžiau savanoriauti būtent čia.

 

4Šimtai „like“ paspaudimų ir susižavėjimu trykštantys komentarai – tokių reakcijų sulaukia kone kiekviena į socialinę erdvę įkelta fotomenininko Ramūno Danisevičiaus nuotrauka. Antakiai pakyla dar aukščiau, kai fotografas pripažįsta kerinčius kadrus padarantis ne profesionalia technika, o paprasčiausiu mobiliuoju telefonu.

Nors tarptautiniame fotografijos konkurse „Huawei Next Image“ šiemet dalyvaujantis R. Danisevičius stebuklingo patarimo, kaip savo nuotraukomis pavergti sekėjų širdis neturi, visgi keletą gudrybių išduoda. „Pirmiausia, nereikėtų kalbėti telefonu“, - šypteli jis. – „Akimirka su mūza gali labai greitai pabėgti“.

Ar pritariate draudimui prekiauti vaikišku šampanu?

Ukmergės naujienos