Futbolas

FutbolasSavaitgalį Plungėje vyko kasmetinis veteranų – U35 futbolo turnyras „Plungės taurė – 2019“. Dalyvavo 8 komandos iš Šilutės, Plungės, Telšių, Marijampolės, Tauragės, Kybartų, Šiaulių ir Klaipėdos. Geriausiu žaidėju Šilutės komandoje pripažintas Evaldas Užkuraitis.

Futbolas SmitasSpalio 13 d. finišavo Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos sezonas. Čempionės titulas atiteko nuo pat pradžių lyderės pozicijų neapleidusiai „Radviliškio“ komandai. Paskutinėse sezono rungtynėse šilutiškiai 6:0 nugalėjo Kelmės FK „Kražantė“. Netikėta „Akmenės cemento“ pergalė šilutiškius nustūmė nuo prizininkų pakylos, jie liko ketvirtoje vietoje.

Trakselis aironasŠilutės futbolo trenerio Svajūno Česnulio ir Broniaus Mackevičiaus auklėtinis šilutiškis Aironas Trakšelis pakviestas žaisti už futbolo akademiją „Panevėžys“, U-15 atraminiu saugu.

Futbol 2Rugsėjo 28 d. Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos 17-ojo turo varžybose FK „Šilutė“, treniruojama Broniaus Mackevičiaus ir Svajūno Česnulio, sutriuškino Klaipėdos „Atlanto“ B komandą 5:2 ir iškopė į ketvirtą vietą turnyrinėje lentelėje.

futbolas lenteleŠeštadienį ir sekmadienį sužaistos visos penkerios II lygos Vakarų zonos 15-ojo turo rungtynės. Šeštadienį Klaipėdos „Atlantas“ B namų aikštėje nusileido Gargždų „Bangai“ B, „Radviliškis“ savo sirgalius nudžiugino laimėdamas prieš FK „Šilutė“ 2:0. Namuose žaidusiam Telšių „Džiugui“ B susitikimas su „Babrungu“ taip pat buvo nesėkmingas.

Futbolas 1Rugpjūčio 31 d. Šilutės stadione jaunieji futbolininkai vasarą palydėjo futbolo aikštėje mažuoju futbolo 3x3 turnyru „Sutikime Rugsėjo 1-ąją futbolo aikštėje“.

football-1331838 960_720Rugpjūčio 24 d. Šilutės miesto stadione vykusiame tradiciniame tarptautiniame mažojo futbolo veteranų (8x8) turnyre dėl Nepriklausomos Lietuvos futbolo legendos šilutiškio Leonido Chomičiaus atminimo taurės varžėsi 7 komandos: Plungės, Kybartų, Vilniaus, Marijampolės , Kretingos, Kaliningrado (Rusija) bei Šilutės. 25 - tojo turnyro Didžiąją taurę laimėjo kretingiškiai.

L. Chomičiaus atminimo 25-ojo tarptautinio veteranų mažojo futbolo turnyrą pradėjo FK „Šilutės veteranas“ valdybos narys, futbolo vadybininkas Romualdas Taršauskas, futbolininkus sveikino Klaipėdos apskrities veteranų futbolo prezidentas Rimantas Žvingilas.

FutbolasRugpjūčio 24 d. vyko Lietuvos futbolo federacijos II lygos Vakarų zonos komandų susitikimai. FK „Šilutė“ išvykoje 5:2 nugalėjo Joniškio „Saned“ komandą.

Futbolas senjoru_2Savaitgalį Marijampolėje vyko tradicinis tarptautinis mažojo futbolo 5 prieš 5 veteranų turnyras „Maiklo Cup 2019“, kuriame šiemet dalyvavo rekordinis komandų skaičius – 10. Šilutiškiai užėmė šeštąją vietą. Geriausiu FK „Šilutė“ senjorų komandos žaidėju pripažintas Arūnas Trakšelis.