Kitos sporto šakos

Regbis naum_2Sekmadienį Vydūno gimnazijos sporto salėje vyko tikra vaikų regbio šventė, skirta Laisvės gynėjų dienai paminėti. Į turnyrą suvažiavo svečiai iš įvairių Lietuvos kampelių. Pirmą kartą regbio varžybose dalyvavo komanda iš Žemaičių Naumiesčio. Varžybos tapo tikra šventės puošmena.

SunkiojiKlaipėdos sunkiosios atletikos sporto centre vyko tradicinis, jau 25-asis, kalėdinis jaunųjų sunkiaatlečių turnyras. Aštuoni Šilutės sporto mokyklos sunkiosios atletikos komandos sunkiaatlečiai, treniruojami Laimio Li-čin-chai ir Liudo Čičirkos varžėsi skirtingose svorio kategorijose. Ant nugalėtojų pakylos lipo visi šilutiškiai.

2 sunkiojiŠilutės sunkiosios atletikos klubo „Lokys“ sportininkai (treneriai Liudas Čičirka, Laimis Li-Čin- Chai) 2109-uosius baigė rajono pirmenybėmis.

Dziudo 2Plungėje, tarptautiniame Kalėdiniame dziudo turnyre Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Rimvydo Lukošiaus, iškovojo 9 prizines vietas.

TenisasTraksėdžiuose vyko rajono stalo teniso dvejetų pirmenybės, kurias organizavo Šilutės stalo teniso klubas „Varmas“ (vadovas Jonas Piekautas). Lukas Raugevičius ir Gediminas Valančius tapo dvejetų čempionais.

DziudoLapkričio 23-ąją Panevėžio lengvosios atletikos manieže vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre Lietuvos kariuomenės dienai paminėti šilutiškis Juozas Leškys iškovojo bronzos medalį, o Rygoje bronzos medaliu pasidabino Ernestas Sagalec.

RegbisSparčiai populiarėjantis regbis šaknis jau įleidžia Žemaičių Naumiestyje.

Begimas BudrikasLapkričio 17 d. Tauragėje, Taurų nuotykių parke, Lietuvos kariuomenės dienai paminėti vyko tradicinis bėgimas su kariais. Renginyje dalyvavo netoli tūkstančio bėgikų iš įvairių Lietuvos kampelių. Šilutės šaulių 3-iosios rinktinės 308-osios kuopos šauliai iškovojo keturias pirmąsias, antrą ir trečią vietas.

Lengvoji 3Gražiame šalies kampelyje – Smiltynėje finišavo VI - paskutinis Lietuvos kroso taurės varžybų etapas. Šilutiškė Goda Šiaudvytytė tapo čempione.