Kitos sporto šakos

irkluotojaiBirželio 10-11 dienomis Šiauliuose vyko Lietuvos mokinių irklavimo čempionatas. Varžybų metu vyko sportininkų atranka į „Olympic Hopes“ varžybas, į Baltijos šalių žaidynes bei pirmasis atrankos etapas į Europos jaunučių žaidynes. Šilutės irkluotojams pavyko iškovoti net 10 medalių.

lauko tenisasPagerėjus orams dar viena sporto šaka išlindo į šviesą. Tai - lauko tenisas.

Šilutės lauko teniso klubas „Verdena“, vadovaujamas Marijaus Budraičio, surengė turnyrą „Sveika vasara 2017“, kuris vyko Arūno Dikšo kortuose, Mažiuose. Turnyre jėgas išmėgino 21 mėgėjas.

Nugalėtoju pripažintas Artūras Raicevičius, finale įveikęs Mantą Mirauską. Trečias liko Rimas Ubartas, o paguodos turnyrą laimėjo Rimantas Jaruškevičius.

vilkyciu krepsininkaiVilkyčių pagrindinės mokyklos neformalaus vaikų švietimo programos dalyviai puikiai pasirodo įvairiose varžybose.

dziudoLenkijos Bielsko - Biala mieste vyko paskutinis Europos taurės etapas prieš birželio gale Kaune vyksiantį U-18 Europos čempionatą.  Šilutiškis Edvardas Sagalec, treniruojamas Rimvydo Lukošiaus, Europos taurės etape užėmė devintą vietą ir pateko į dešimtuką. Jis ir brolis Ernestas birželio pabaigoje atstovaus Lietuvos rinktinei Europos čempionate.

ikluotojai luna_siauruseviciute_heraldas_kairysLaivų paradą surengusiame uostamiestyje tą šeštadienį renginių netrūko, bet ne mažiau dėmesio sulaukė ir atvirosios Klaipėdos miesto baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybės.

Šilutės garbę gynė sporto mokyklos irkluotojai kartu su treneriu Nedu Bartušiu. Šilutiškiai parsivežė du aukso medalius.

kroso estafete_pirmoji_gimnazijaKėdainiuose varžėsi stipriausios Lietuvos mokyklų kroso estafečių komandos. Po ilgos pertraukos tarp geriausių Lietuvos kroso estafečių bėgikų buvo ir Šilutės Pirmosios gimnazijos greitakojai. Mūsų gimnazistai savo amžiaus grupėje iškovojo I vietą.

stangistaiKlaipėdoje vyko finalinės jaunių (iki 17 metų) - jaunimo (iki 20 m.) sunkiosios atletikos varžybos. Dalyvavo 13 komandų sportininkai, iškovoję šią teisę zoninėse atrankos varžybose. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Liudas Čičirka ir Laimis Ličinchai, pelnė 5 apdovanojimus, o šilutiškis Lukas Kordušas tapo absoliučiu jaunimo čempionu.

pavasario krosasŠilutės sporto mokykla organizavo Šilutės rajono mokinių pavasario kroso varžybas, kurios vyko saloje, esančioje netoli miesto stadiono. Krose dalyvavo 5-12 klasių mokiniai.
Tarp gimnazijų pirmąją vietą iškovojo Švėkšnos „Saulės“ gimnazija, o tarp pagrindinių mokyklų geriausiai pasirodė Kintų mokykla.

ranku lenkimasRadviliškyje vykusiame Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, dalyvavo 183 dalyviai iš įvairių Lietuvos miestų.

Šilutiškius treniruojantys Aleksandras Pancerovas ir Vilija Parnarauskienė jėgas išbandyti vežėsi rankų lenkimo sporto klubo „Pamarys“ sportininkus. Jiems pavyko iškovoti 11 aukso medalių, 6 sidabro ir 4 bronzos.

Bendroje komandinėje įskaitoje iš 10 komandų šilutiškiai užėmė II vietą, nusileidę tik Radviliškio rankų lenkikams.