Boksas

boksasGegužės mėnuo Šilutės sporto mokyklos bokso trenerio Vinco Murausko auklėtiniams buvo auksinis. Iš dviejų tarptautinių turnyrų boksininkai parsivežė 6 aukso bei vieną sidabro medalius, o vienas šilutiškis pripažintas techniškiausiu boksininku.

Treneris vis dar negali atsidžiaugti, kad jo auklėtiniams teko dalyvauti kokio profesionalaus lygio turnyruose.

boksininkasNuo 2013 m. rugsėjo Šilutės pirmojoje gimnazijoje, 1e klasėje, mokosi Vytautas Balsys, kuris aktyviai sportuoja ir jau yra tapęs ne tik Lietuvos bokso čempionu, bet nuskynė ne vieną pergalę užsienyje. Tai jaunas ir perspektyvus boksininkas.

boksas visiKėdainiuose vyko Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionato finalas, kuriame startavo 56 vyrai ir 11 moterų. Šilutei atstovavo 3 boksininkai ir 2 boksininkės, treniruojami Vinco Murausko. Šiam penketukui pavyko parsivežti net 4 aukso bei vieną bronzos medalius.

Žemaičių Naumiesčio gimnazistė Lina Miklovytė, pasak V.Murausko, yra labai techniška sportininkė, iš jos galėtų pasimokyti ne vienas vaikinas. Tad nenuostabu, kad Linai čempionate pavyko įveikti abi savo varžoves ir 51 kg svorio kategorijoje iškovoti čempionės vardą.

boksasŠilutės sporto mokyklos boksininkai, treniruojami Vinco Murausko, dalyvavo Lietuvos rajonų jaunimo bokso pirmenybėse Pasvalyje bei Lietuvos jaunių pirmenybėse Panevėžyje. Boksininkai iš viso parsivežė tris aukso, du sidabro ir tris bronzos medalius.

boksas macijauskas smitasŠilutiškiai ir laimėjo, ir nusileido

Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, treniruojami Vinco Murausko, dalyvavo Lietuvos jaunimo bokso čempionate.

60 kg svorio kategorijoje sėkmingai pirmos kovos užbaigti nepavyko mūsiškiui Edvinui Paplauskui - jis gavo rankos traumą. Jo varžovas E.Strelčiūnas džiaugėsi rezultatu 2:1 ir galimybe kovoti toliau, o įveikęs ir kitus varžovus tapo čempionu.

petrauskas scanpixGeriausiu 2013-ųjų metų Lietuvos boksininku Lietuvos bokso federacija išrinko Evaldą Petrauską, geriausio trenerio titulas atiteko Vladimirui Bajevui, o Kęstutis Bagdanavičius pripažintas geriausiu teisėju. Ketvirtoje vietoje geriausių trenerių kategorijoje atsidūrė ir šilutiškis Vincas Murauskas.

boksas kaune JAUNUCIAI FŠilutės sporto mokyklos auklėtiniai dalyvavo Lietuvos moksleivių jaunučių ir Lietuvos moksleivių jaunių bokso pirmenybėse, iš kurių parsivežė nemažai medalių bei dar kartą įrodė, kad treneris Vincas Murauskas puikiai ugdo Šilutės boksininkus. Jų pasiruošimas nenuėjo perniek - iškovoti net 3 aukso medaliai.

bokso-turnyras-cikagoje-jurgita-jancauskaite-ir-evaldas-petrauskas-63440498Dvi praėjusio savaitgalio dienas (lapkričio 30 ir gruodžio 1 d.) stipriausi Lietuvos boksininkai, tarp jų - ir šilutiškiai E.Skurdelis ir E.Petrauskas, įrodinėjo savo meistriškumą Čikagos ringe.

O antrąją bokso varžybų dieną, po pergalingos E.Petrausko kovos buvo surengtas aukcionas, kurio metu visi bokso mače apsilankę žiūrovai galėjo laimėti pirmojo Nepriklausomos Lietuvos olimpinio prizininko E.Petrausko bokso pirštines su autografu.

boksas3Šilutiškiams - auksas ir bronza

Kaune vykusiame tarptautiniame Ričardo Tamulio vardo jaunių bokso turnyre jėgas išmėgino 64 atletai iš Suomijos, Rusijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ir Lietuvos. Mūsų šalies garbę gynė perspektyvūs Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai Vytautas Balsys ir Tomas Olberkis, treniruojami Vinco Murausko.

V.Balsys kovojo 66 kg svorio grupėje. Pirmojoje kovoje Vytautas, vienbalsiu teisėjų sprendimu, nugalėjo latvį (3:0). Antrojoje kovoje mūsiškis susirungė su lenku. Neatlaikęs Vytauto smūgių, varžovas II raunde neberodė noro kovoti, tad šilutiškis aiškia persvara jau antrame raunde laimėjo kovą.