Renginiai ir pramogos

Nacionaline ekspedicija_Nemunu_72rgb_1_copyLeidybos namai „Terra Publica“ ir LRT pristato bendrą leidybinį projektą – knygą „Nemunu per Lietuvą“. Knygos sutiktuvės ir pokalbis su jos autoriumi Selemonu Paltanavičiumi įvyks gegužės 18 d. (ketvirtadienį) 17 val. Šilutės r. savivaldybės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje ir 19 val. Salos etnokultūros ir informacijos centre (Rusnėje).

2Šeštadienį įvyks du renginiai, skirti Reformacijos 500 metų jubiliejui - Domo Kauno knygos „Kristijono Donelaičio atminties paveldas“ sutiktuvės ir tradicinė - respublikinė Lietuvos evangeliškų bažnyčių vaikų ir jaunimo chorų bei ansamblių šventė „Giesmių giesmelė“.

Tą pačią dieną „Pavasario fiestoje“ gros gyvo garso grupė „Prieskonis“.

Kviečiame pasižvalgyti po renginių programas.

Saugu muzikos_malunas_2017_20Saugų bendruomenė šiemet anksčiau atidarė antrąjį Saugų muzikos festivalį „Muzikos malūnas“ - Motinos dieną įvyko pirmasis koncertas, kurį surengė du Nacionalinės premijos laureatai - operos solistė Irena Milkevičiūtė ir Lietuvos konservatorijos kamerinis M.K.Čiurlionio kvartetas.

18406328 1582579405108365 1366506795 oPenktadienį Plaškių bažnyčioje Ingrida Mockutė - Pocienė kviečia į savo fotografijų parodą - performansą "MUTaBOR". Renginio pradžia 12 val.

"Žodį mutabor (iš lot. k. pokytis, mutuoti. Tiksliau - „būsiu pakeistas“) pasirinkau kaip centrinį, kalbant apie tai, kad mes nežinome iš kur ateiname ir kur išeiname, apie nuolatinį kitimą. Gyvenimo ratą. Juk dažnai stebime, kad šeimoje kažkam numirus, ateina kitas, kita gyvybė. MUTABOR – pasirinkimas keistis, keistis sąmoningai, gyventi kokybiškai", - sako autorė.

EU A3_2_DIDELISKviečiame susipažinti su renginių programa, skirta Europos dienai Šilutėje paminėti. Ateik, sudalyvauk, atspėk! Renginiai prasideda jau rytoj, Šilutės viešojoje bibliotekoje.

ZN 10x10_ilutGegužės 17 d. 18 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre

Dešimties metų gimtadienį švenčiančio profesionalaus komedijos teatro „Domino“ premjera „Žaidimas nebaigtas“ gegužės 17 dieną 18 valandą pradžiugins Šilutės gyventojus ir svečius.

saugu muzikos_malunas_copySekmadienį, gegužės 7 dieną, 13 val. Saugose prasideda muzikos festivalis „Muzikos malūnas 2017”. Į Saugas koncertuoti atvyksta du Nacionalinės premijos laureatai - operos solistė Irena Milkevičiūtė ir Lietuvos nacionalinės filharmonijos M.K.Čiurlionio styginių kvartetas. Koncertas skirtas Motinos dienai.

DFID DDSDPenktadienį,  16.10 val. kviečiame  į susitikimą su žurnaliste bei knygų, tarp jų ir garsiojo bestselerio „Mes. Lietuviai: vadovėlis, kaip suprasti lietuvius ir jais naudotis“, autore Laima Lavaste.

P4230512Tarptautinę šokio dieną žymės Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro premjera – šokio spektaklis „Žizel“. Balandžio 29-30 dienomis 19 val. Palangos koncertų salėje vienas gražiausių ir populiariausių klasikinių baletų prisikels nauja, pasak choreografų, kiek „išsišokėliška“, šiuolaikinio pasaulio realijas atliepiančia forma.

Šilutiškiai kviečiami nepraleisti progos pamatyti naują modernų šokio spektaklį.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos