Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Miškininkai jau pradėjo prekiauti kalėdinėmis eglutėmis

Image - Miškininkai jau pradėjo prekiauti kalėdinėmis eglutėmis

  Valstybinių miškų urėdija (VMU) pradėjo prekybą kalėdiniais medeliais. Įmonės regioniniuose padaliniuose – beveik 120 vietų visoje šalyje – jau galima įsigyti ir eglučių iš miško, ir dekoratyvinių eglučių vazonuose, ir

Penktadienis, 29 Lapkritis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Image - Opozicija linki vicemerui apsispręsti ir atsistatydinti

Po dviejų bandymų surengti Savivaldybės taryboje balsavimą dėl vicemero Sigito Šepučio atstatydinimo, opozicija surengė spaudos konferenciją.Pasak opozicijos politikų, vieną kartą valdančioji koalicija nusprendė išbraukti interpeliacijos klausimą iš Tarybos dienotvarkės, o

Antradienis, 15 Spalis Komentarai (0)

Problema

Radinys žuvyje sukrėtė: vos spėjo ištraukti iš mergaitės burnytės

Image - Radinys žuvyje sukrėtė: vos spėjo ištraukti iš mergaitės burnytės

  Noras paruošti skanią ir išskirtinę vakarienę gali baigtis visiškai ne taip, kaip planavote. Ypač jeigu parduotuvėje pirktame produkte nežinia iš kur atsiranda ten neturinčių būti metalo gabalų. Tuo galėjo įsitikinti šilutiškė,

Antradienis, 3 Gruodis Komentarai (2)

Savivaldybėje

Degučiuose – erdvė vaikų, jaunimo ir vyresniųjų laisvalaikiui

Image - Degučiuose – erdvė vaikų, jaunimo  ir vyresniųjų laisvalaikiui

Žemaičių Naumiesčio seniūnijos Degučių kaimo gyventojai jau džiaugiasi permainomis kaimo centre – šalia bendruomenės namų įrengtas tikras vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų traukos centras – vaikų žaidimų, sporto ir poilsio zona.

Trečiadienis, 4 Gruodis Komentarai (0)

Seniūnijose

Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Image - Švėkšnos senjorai vėl surengė šventę

Didžioji dalis švėkšniškių asociacijos „Švėkšniškių sambūris“ narių - pagyvenę žmonės, aktyviai dalyvaujantys bendruomenės gyvenime. Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga jie suruošė šventę sau ir pakvietė į ją visus norinčius susitikti,

Penktadienis, 4 Spalis Komentarai (0)

Savivaldybėje

ukio bankas buriuojasi zmonesAnt uždarų Ūkio banko filialo Šilutėje durų klientus pasitinka skelbimas, jog dėl apribotos Ūkio banko veiklos jis nedirba. Trečiadienį prie banko besibūriuojantys šilutiškiai neslėpė pasipiktinimo: esą už informacijos slėpimą valdžios vyrus reikėtų gerokai pakratyti...

Kalbinti žmonės guodėsi, jog liko įšaldytos viso gyvenimo santaupos ir pensijos. Ūkio banke užstrigo ir per 526 tūkst. Lt Šilutės rajono savivaldybės administracijos lėšų.

Banko likimas paaiškės ne vėliau kaip per 6 darbo dienas, kai bus įvertinta banko būklė. Per šį laikotarpį finansinių paslaugų bankas neteiks.

DSC 0148Šilutės sporto komplekso statybos darbai įstrigę kaip vežimo ratai klampynėje, nors valdžia ir bando juos išjudinti.

Didžiausias sporto komplekso statybos iniciatorius rajono mero pavaduotojas Algirdas Balčytis kartu su mere Daiva Žebeliene dėl šios idėjos aplankė ne vieną ministeriją. Vizitų rezultatas: niekas nenori apie naujo Šilutės sporto komplekso finansavimą rimtai kalbėti, kol neturime geidžiamo komplekso statybos projekto su visomis sąmatomis.

schevron savivaldybeje

Ketvirtadienį Šilutės rajono savivaldybės vadovai surengė itin slaptą susitikimą su rajono seniūnais ir skalūninių dujų paieška užsiimančios bendrovės UAB „LL investicijos“ atstovais. Susirinkime dalyvavo šios bendrovės direktorė Natalija Haselton. Šios Lietuvos naftos gavybos įmonės akcijas nusipirko Amerikos naftos gavybos kompanija „Chevron“, ketinanti ieškoti skalūnų dujų ir Šilutės rajone.

Kai žurnalistai sužinojo apie planuojamą susitikimą, keletą kartų skambino į Savivaldybę pasitikslinti dėl galimybės dalyvauti diskusijoje.

Bet Komunikacijos skyriaus specialistai informavo, kad vyks tik uždaras eilinis gamybinis pasitarimas su seniūnais. Apie viešnią - dujų ieškotojų atstovę - nebuvo nė užsiminta, nepaisant didelio gyventojų susidomėjimo ir susirūpinimo skalūninių dujų paieškos klausimu.

inij151162Praėjusią savaitę, penktadienį, Šilutės rajono savivaldybės merė Daiva Žebelienė susitiko su tabako įmonės UAB „Philip Morris Baltic“ korporacijos reikalų koordinatore Viktorija Jakubauskyte - Andriuliene.

Susitikime aptara bendrovės iniciatyva bei planai, nukreipti kontrabandinių tabako gaminių vartojimo prevencijos linkme, informuoja Komunikacijos skyrius.

ukininkai skalunai norkienePrieš savaitę vykusiame Lietuvos ūkininkų sąjungos Šilutės skyriaus narių susirinkime buvo karšta. Rajono ūkininkai sunerimo dėl jiems įbruktų pasirašyti sutarčių su skalūninių dujų paieška užsiimančia bendrove teisėtumo.

Pasirašyti tokias jau parengtas sutartis rajono žemdirbius ragino seniūnijų žemės ūkio specialistai. Ūkininkai įsitikinę, jog darė jie tai ne savo iniciatyva, bet gavę nurodymus iš aukščiau.

Kaimo reikalų skyriaus vadovai neigia liepę savo specialistams dirbti ne savo darbą - padėti skalūninių dujų ieškotojams susitarti su ūkininkais. Bet kaip tik Kaimo reikalų skyriui ir teks išaiškinti, kas vis dėlto liepė.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt