Aktualijos

Edit

Amount of short articles:

Amount of articles links:

You can order sections with dragging on list bellow:

  • Aktualijos
Išsaugoti
Atšaukti
Reset

Gamta

Nemokama vieta valčiai nuleisti ir Žalgirių kaime

Image - Nemokama vieta valčiai nuleisti ir Žalgirių kaime

  Įgyvendinus Aplinkos ministerijos kuruojamą projektą, žvejai mėgėjai ir kiti poilsiautojai jau gali nemokamai naudotis naujai įrengtomis 27 valčių nuleidimo vietomis dvylikoje savivaldybių. Tikimasi, kad, sudarius sąlygas vandens telkiniuose tinkamai nuleisti

Penktadienis, 3 Balandis Komentarai (0)

Gulbių skrydis

Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Image - Paskui gulbes skrendanti anglė stabtelėjo Ventėje

Pagaliau ilgai lauktas susitikimas įvyko - ekspedicijos „Gulbių skrydis“ komanda šeštadienį apsilankė Nemuno deltoje, kur susitiko su Lietuvos mokslininkais, gamtosaugininkais ir vietos bendruomenės atstovais.Penktadienį Baltijos aplinkos forumo specialistai ir ornitologas

Ketvirtadienis, 3 Lapkritis Komentarai (0)

Nuomonės ir komentarai

Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

Image - Nepatinkančią pavardę galima nesudėtingai pasikeisti

  Kai kurie žmonės nugyvena visą gyvenimą turėdami vieną pavardę, tačiau kiti dėl vienokių ar kitokių priežasčių savo asmenvardį pasikeičia. Migracijos teisės ekspertė Edita Prilepskienė įvardija, kokiais atvejais žmonės nusprendžia pavardę

Šeštadienis, 12 Rugpjūtis Komentarai (4)

Oficialūs pranešimai

Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Image - Bus skelbiami paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai

Ketvirtadienį bus paskelbti paskutinių valstybinių brandos egzaminų rezultatai. Abiturientai sužinos, kaip jiems sekėsi laikyti matematikos, istorijos ir geografijos

Ketvirtadienis, 11 Liepa Komentarai (0)

Politika

Liberalų sąjūdis pretendentu į Seimą siūlo A. Endziną

Image - Liberalų sąjūdis pretendentu  į Seimą siūlo A. Endziną

Kelti savo skyriaus pirmininką Audrių Endziną pretendentu į Lietuvos Respublikos Seimą vienmandatėje rinkimų apygardoje Šilutės liberalsąjūdiečiai nusprendė trečiadienį, partijos skyriaus visuotiniame

Antradienis, 21 Sausis Komentarai (0)

Problema

Į sukčių pinkles įkliuvusi verslininkė ieško kitų nukentėjusiųjų

Image - Į sukčių pinkles įkliuvusi verslininkė ieško kitų  nukentėjusiųjų

Iš Vokietijos užmestos sukčių pinklės stipriai įpainiojo šilutiškę verslininkę. Į įmonės pašto dėžutę antrą kartą gavusi anglų kalba paruoštus dokumentus, moteris pagalvojo, kad tai ES duomenų patvirtinimo forma, juos pasirašė

Pirmadienis, 30 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

COVID-19 Šilutės rajone: susirgo Šylių kaimo gyventojas, izoliuoti jį apžiūrėję medikai

Image - COVID-19 Šilutės rajone: susirgo Šylių kaimo gyventojas, izoliuoti jį apžiūrėję medikai

  Ketvirtadienį Lietuvoje buvo patvirtinti 47 nauji koronaviruso atvejai, o daugiausia jų jau kelintą dieną iš eilės fiksuojama Klaipėdoje. Dar vienas koronaviruso atvejis, jau trečiasis, patvirtintas ir Šilutės rajone. "Šilutės naujienų"

Penktadienis, 3 Balandis Komentarai (8)

Seniūnijose

Švėkšnos knygnešius – kovotojus už lietuvišką žodį - prisimenant

Image - Švėkšnos knygnešius – kovotojus  už lietuvišką žodį - prisimenant

Kasmet kovo 16-ąją švėkšniškiai mini Knygnešio dieną. Pastarasis - aštuonioliktasis paminėjimas buvo kitoks – be renginio, be žmonių, be prisiminimų... Net šv. Mišios už knygnešius Švėkšnos šv. apaštalo Jokūbo bažnyčioje

Ketvirtadienis, 26 kovas Komentarai (0)

Savivaldybėje

ministras barakauskasPrieššventinę dieną po Šilutę važinėjosi vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas, Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis ir Regioninės politikos strateginio koordinavimo skyriaus vedėjas Gediminas Česonis.

Svečiai susitiko su Savivaldybės darbuotojais, policijos ir Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnais. Visur negailėjo pagyrų, pasiguodė dėl pinigų stygiaus ir neslėpė, kad padėtis Lietuvoje geryn neina, priešingai - likusieji trys metų ketvirčiai kelia didelį nerimą.

sildymo sezonas delfiPraėjusi žiema lepino gyventojus, bet ne šilumos tiekėjus, - taip šildymo sezonui pasibaigus ją apibūdina „Šilutės šilumos tinklų“ direktorius Algis Šaulys.

Šilutės šilumos tiekėjai per praėjusį sezoną uždirbo tik apie 40 tūkstančių litų pelno. Tai yra vos 5-8 proc. planuoto pelno. Ankstesniais sezonais įmonė yra gavusi ir 500 tūkst., ir 800 tūkst. Lt pelno.

P9012161Per šį mėnesį Savivaldybės taryba ir administracija turi galutinai apsispręsti, kur įkurdins Meno mokyklos moksleivius, ir koks likimas Pamario pagrindinės mokyklos pradinių klasių skyriuje dar vis besimokančių pradinukų (jie įsikūrę buvusios Šilutės pradinės mokyklos pastate).

muziejus-lietuvininku-36-retNaujosios valdančiosios koalicijos sprendimas privatizuoti kultūros paveldo objekto statusą turintį senąjį Šilutės muziejų ant kojų sukėlė daugelį miesto draugijų, bendruomeninių organizacijų, visuomenės veikėjų.

Šis savivaldos valdžios veiksmas paskatino miesto organizacijas burtis į asociaciją. Naujai įkurta asociacija vadinasi „Šilutės bendruomenės namai“.

Dešimties nevyriausybinių organizacijų prašymas neprivatizuoti Šilutės muziejaus pastatų, bet perduoti juos naudoti miesto visuomenei nepaveikė valdančiųjų.

IMG 6841Šylant orams ir artėjant sausringajam metų periodui susirūpinta pasirengimu gesinti gaisrus. Pirmadienį Savivaldybėje posėdžiavo Ekstremalių situacijų valdymo komisija.

Nors situacija šioje srityje pastaraisiais metais gerėja, atviros teritorijos, miškai ir pievos pleška vis rečiau, karštuoju metų laiku reikalingas ypatingas atsargumas, o įvykus nelaimei - didelis visų tarnybų sutelktumas.