Savivaldybėje

 

kelias i_RusneNuostabios naujienos niūrų pirmadienį pasiekė rusniškius ir šilutiškius. Pradėtas asfaltuoti kelias Šilutė - Rusnė.

 

082707258-53b1f9bb-fbda-464a-90b8-131fd099e4e0Tauragės policija skelbia, kad penktadienį 1975 metais gimęs vyras pranešė, jog Šilutės rajone, Stubrių kaimo laukuose, yra pašauta avis.

Statybos komplekso_2Sporto ir sveikatingumo komplekso statybos Šilutėje įsibėgėja. Į ligoninę ateinantys ar pro šalį važiuojantys šilutiškiai pastebi, kad jau išgriauta nemaža senojo pastato dalis, teritorijoje dirba daug statybinės technikos.

1Bendruomeniniai namai_2Gyvenvietės centre stovi dviaukštis mūrinukas, jo kieme gėlyną tvarko ir lapus grėbia berniukas ir mergaitė. Atokiau stovi automobilis, matyti erdvus sodas, batutas, obelys, šiltnamis su dar nokstančiais pomidorais ir lysvė braškių. Įžengus į namus kvepia švara ir pyragais...

Lyg ir nieko neįprasto – paprastas šeimos namas, - sakysite jūs. Taip ir yra, skiriasi tik viena detalė: čia gyvena aštuoni tėvų globos netekę vaikai. Vaikai iš Saugų vaikų globos namų į Pagrynius atsikraustė pernai prieš Kalėdas. Dar vieni tokie bendruomeniniai globos namai yra Švėkšnoje ir Naujakuriuose Šilutėje.

 

Zuvis025Žuvis stiprina imuninę sistemą, saugo širdį, yra B grupės, A, B, C bei E vitaminų šaltinis. Tačiau jos produktų vartojimas Lietuvoje vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos šalių lygio. Siekiant populiarinti žuvies produktus iki lapkričio mėnesio priimamos paraiškos pagal žuvininkystės sektoriaus paramos priemonę „Rinkodaros priemonės“. Paramos gavėjams kompensuojama dalis organizavimo ir dalyvavimo tarptautinėse parodose ar verslo misijose išlaidų. Taip pat remiamos prekės ženklo, logotipo, pakuotės dizaino sukūrimo paslaugos.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt