Savivaldybėje

 

traukinysLG1026Žiemos sezonui besiruošianti „Lietuvos geležinkelių“ grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams“ pristato atnaujintus traukinių tvarkaraščius.

 

72751412 701320240373275_912981842355814400_nDvi šeimininkų išduotos ir prie kelio stulpelio pririštos kalytės buvo rastos antradienio pavakarę, kelyje Švėkšna - Šilutė. Pro šalį važiuojantys žmonės pagailėjo gyvūnų ir iškvietė pagalbą.

KONTEINERIAI MAISTO_2Vienas atliekų vežėjo „Ecoservice“ padalinys darbą Šilutėje baigė, kitas pradėjo, o situacija nepagerėjo: konteinerių aikštelėse netvarka, šalia antrinių žaliavų konteinerių riogso krūvos įvairiausio niekam nebereikalingo „gėrio“: seni baldai, stiklainiai su jau kartą peržiemojusiais konservais, krūvos senų drabužių, batų. O jau popieriaus ir kartono – nors atskirą vilkiką jam samdyk.

Tai vis Šilutės gyventojų pastebėjimai ir atsiliepimai. Tų, kurie išgyvena ne tik dėl to, kad visi mes vis dar gyvename netvarkingoje aplinkoje, bet ir dėl to, kad visi dėl tos priežasties vis dar negalime ir mažiau mokėti už atliekų išvežimą.

Savivaldybės specialistai irgi pripažįsta problemą, bet ne vieną akmenį meta ir į gyventojų daržą. O apibendrinant: iki europiečių mums dar oi kaip toli...

silvija-ir-aurelijaŠilutės rajono savivaldybės Mažojoje posėdžių salėje vyko antrasis Konstitucijos egzamino etapas. Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėjai Aurelijai Tamošauskienei ir auditorei Silvijai Tverskienei pavyko perkopti antrąjį Konstitucijos egzamino barjerą. Toliau dalyvių užduotis vertins centralizuota vertinimo komisija, kuri išrinks Konstitucijos egzamino nugalėtojus.

 

6e0102f26ec55ea1996e1e06bf3bVienas iš efektyviausių ir taupiausių būdų įvairios paskirties patalpoms apšildyti – dujinis šildymas. Šis šildymo būdas puikiai tiks tiek namuose, tiek pramoninėms ir kitokios paskirties patalpoms nepriklausomai nuo jų dydžio. Dujinio šildymo pagrindas – modernūs katilai, kuriais naudojantis galima laisvai nustatyti ir reguliuoti norimą šilumos lygį. Šis būdas yra pigesnis lyginant su centriniu šildymu, todėl galėsite sutaupyti šildymui skiriamų išlaidų. Daugiau apie dujinio šildymo privalumus sužinosite skaitydami šį straipsnį.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt