NVO veikla

bociaiiArtėja  gražus šventinis laikotarpis, kai kiekvienas norime atlikti gerą darbą ar pradžiuginti šalia esantį, ne išimtis ir Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyriaus nariai. Gruodžio 8 - osios popietę su koncertine programa jie lankėsi senjorų rezidencijoje „Senjorų Eldoradas“.

bociai senjoru_eldoradeLietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyriaus nariai gruodžio 8-osios popietę su koncertine programa aplankė „Senjorų Eldorado“ Žemaičių Naumiestyje gyventojus.

vainuto neigalieji_padekaRudeninis pasibuvimas kartu - jau daug metų vykstantis visos Vainuto seniūnijos neįgaliųjų renginys - ir šiemet subūrė arti 100 neįgaliųjų ir jų svečių.

Spalio viduryje surengę vakaronę „Atverkim kelią rudeniui“ vainutiškiai ir rudens gėrybių bei iš jų pagamintų patiekalų parodą surengė, ir svečių sveikinimus išklausė bei koncertėliu pasidžiaugė.

senjoru uzimtumasŠilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje inovatyvių paslaugų kūrimo projektai telkia ir vienija ne tik moksleivius, jaunimą, bet ir vyresnio amžiaus žmones. Bibliotekininkai padeda senjorus integruoti į visuomeninį, kultūrinį, informacinį gyvenimą, skatina  turiningai leisti laisvalaikį, išsklaidyti vienišumo debesis.

sveksnos senieji mokytojaiRugsėjo 1-ąją baigėsi atostogos mokiniams ir studentams, su mokslo ir žinių dienos švente  prasidėjo mokslo metai. Vieniems jie pirmi, kitiems - dvylikti...

Buvusius Švėkšnos pedagogus vienijančio „Jaunystės klubo“ nariai ta prga sveikina visus Lietuvos mokytojus, mokinius, jų tėvelius, senelius ir globėjus.