NVO veikla

vainuto neigalieji_padekaRudeninis pasibuvimas kartu - jau daug metų vykstantis visos Vainuto seniūnijos neįgaliųjų renginys - ir šiemet subūrė arti 100 neįgaliųjų ir jų svečių.

Spalio viduryje surengę vakaronę „Atverkim kelią rudeniui“ vainutiškiai ir rudens gėrybių bei iš jų pagamintų patiekalų parodą surengė, ir svečių sveikinimus išklausė bei koncertėliu pasidžiaugė.

senjoru uzimtumasŠilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje inovatyvių paslaugų kūrimo projektai telkia ir vienija ne tik moksleivius, jaunimą, bet ir vyresnio amžiaus žmones. Bibliotekininkai padeda senjorus integruoti į visuomeninį, kultūrinį, informacinį gyvenimą, skatina  turiningai leisti laisvalaikį, išsklaidyti vienišumo debesis.

sveksnos senieji mokytojaiRugsėjo 1-ąją baigėsi atostogos mokiniams ir studentams, su mokslo ir žinių dienos švente  prasidėjo mokslo metai. Vieniems jie pirmi, kitiems - dvylikti...

Buvusius Švėkšnos pedagogus vienijančio „Jaunystės klubo“ nariai ta prga sveikina visus Lietuvos mokytojus, mokinius, jų tėvelius, senelius ir globėjus.

vainuto neigalieji keliavo birzai P8190220Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos Vainuto padalinio nariai neturi kada nuobodžiauti: gegužę aplankėme Kretingą ir jos apylinkes, o neseniai 53 žmonių grupė išvykome į antrąją ekskursiją, šįkart - po Biržų kraštą.

bociu sveciai is sakiuLietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyriaus narius aplankė bendraamžiai iš Šakių.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt