NVO veikla

vainuto neigalieji keliavo birzai P8190220Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos Vainuto padalinio nariai neturi kada nuobodžiauti: gegužę aplankėme Kretingą ir jos apylinkes, o neseniai 53 žmonių grupė išvykome į antrąją ekskursiją, šįkart - po Biržų kraštą.

bociu sveciai is sakiuLietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyriaus narius aplankė bendraamžiai iš Šakių.

bociai sakiuoseLietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyriaus nariai, gavę rėmėjų paramos, išsiruošė aplankyti Suvalkijos kraštą.

saugaus eismo protu musis laimejo neigaliuju draugija 1Ar dažnai susimąstome, jog eismo nelaimės priežastis gali būti vienintelis neapgalvotas vairuotojo ar pėsčiojo judesys? Būtent dėl to kasdien keliuose reikia save kontroliuoti bei elgtis pagal taisykles.

Šias taisykles dar kartą aptarti į susitikimą pakviestos nevyriausybinės organizacijos. Taip Šilutės r. savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kartu su partneriais trečią kartą pamini Saugaus eismo dieną (balandžio 6-ąją).

P4010033Balandžio 1-oji ne tik juokų, pokštų, bet ir savotiškų apgavysčių diena. Paklauskime savęs kas nebuvo apgautas tokią dieną? Atsakysime visi.

Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė šiai dienai nariams surengė staigmeną. Visus sukvietė į popietę „Pasijuokime kartu“. Suvažiavo sugužėjo nariai ne tik iš Šilutės bet ir iš padalinių pasiruošę pajuokauti, pabendrauti. Kaip visada visi sutikti linksmos kapelos „Šilo aidai“ ir moterų ansamblio „Kvietkelis“(vad., A Kmita).