NVO veikla

akluju susirinkimas visiSpalio 15-ąją minėdami Aklųjų ir silpnaregių dieną Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Šilutės filialo nariai susirinko į ataskaitinį susirinkimą.

Silpnaregiai prisiminė praėjusių metų veiklą, keliones ir mokymus, aptarė vykdomą projektą, pagerbė jau išėjusius ir naujai atėjusius savo narius.

bikavenu popiete dalyviaiBikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centras ir Bikavėnų kaimo bendruomenė surengė rudeninę šventę.

neigaliuju svente 2Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos nariai šiemet rudenį pasitiko kitaip: vietoje įprastos Rudens šventės, kuri vykdavo draugijos patalpose, šiemet surengta popietė „Su daina į širdį“.

margainis senjoru eldoradeSpalio 1-ąją, Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Šilutės diabeto klubas „Margainis“ aplankė globos namuose „Senjorų Eldoradas“ gyvenančius senjorus, pasveikino juos ir pradžiugino. Dainavo ansamblis „Margainis“, susikūręs „Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje“ projekto metu, kurį finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas ir rajono Savivaldybė.

 neigalieji delfinariumeŠilutės rajono neįgaliųjų draugijos narių namuose neužrakina nei metai, nei ligos: šiemet jau pabuvoję ne vienoje įdomioje Lietuvos vietoje, prieš keletą dienų net 87 neįgalieji išsiruošė į Lietuvos jūrų muziejų - delfinariumą.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos