NVO veikla

neigaliuju ataskaitinisŠilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Dulkytė, kaip ir kasmet kovo mėnesį, visus rajono neįgaliuosius sukvietė į draugijos salę išklausyti nuveiktų darbų per 2015 metus ataskaitos.

kulturos centrasŠiemet Šilutės rajono mėgėjų meno kolektyvų veiklai ir kitiems poreikiams (įsigyti drabužius, rengti apžiūras) iš Savivaldybės biudžeto skirti 72394 eurai.

Tai dalis pinigų iš Šilutės r. savivaldybės Kultūros plėtros ir paveldo puoselėjimo programos, iš kurios finansuojama ne tik meno mėgėjų kolektyvų veikla, bet ir kultūros įstaigų projektai, „Sidabrinės nendrės“ premija, savivaldybės Tarybos patvirtinti strateginiai renginiai ir kiti kultūros srities poreikiai.

syliu bendruomenes svente salePasitikdama Lietuvos valstybės atkūrimo šventę Šylių bendruomenė „Švylys“ surengė nuoširdų vakarą, kuriame aptarė praėjusių metų darbus.

moteru seklyciaKlubo „Moterų seklyčia“ narės yra įsipareigojusios pradinukus mokyti lietuviškų tradicijų ir gražaus elgesio. Tokią veiklą vykdome nuo pat klubo įkūrimo 1993 metais.

sielos paguoda leles silutePrieškalėdine dovana praturtėjo Šilutės vaikų darželio „Pušelė“ Valdorfo pedagogikos grupę lankantys vaikai - prieš šventes Šilutės psichikos sveikatos ir psichoterapijos centro klubo „Sielos paguoda“ nariai jiems pasiuvo teatro spektakliukui reikalingas lėles.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt