NVO veikla

vokietijoje neigalieji53 Šilutės r. neįgaliųjų draugijos nariai su gera nuotaika išvyko į 4 dienų pažintinę kelionę per Lenkiją į Vokietiją.

akluju saskrydis_sokaNekreipdami dėmesio į negalią, itin aktyvų gyvenimą gyvena Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Šilutės skyriaus nariai. Prieš savaitę jie suorganizavo Klaipėdos ir Telšių regionų visų aklųjų centrų meninių kolektyvų sąskrydį - festivalį „Aš muzikai lenkiuos“.

Renginyje buvo ne tik muzikos, bet ir šokių, dramos, eilių ir rankdarbių, o svarbiausia - daug bičiulių, kurių gretos po sąskrydžio dar pagausėjo.

saugaus eismo_diena_bociaiKasmet balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Tai diena, skatinanti kiekvieno eismo dalyvio sąmoningumą vertinant savo ir kito žmogaus gyvybę, sveikatą ir pareigą elgtis saugiai kelyje. Lietuvos policija Saugaus eismo dieną pažymi įvairiais renginiais.

Kupiskyje irengta_poilsio_zona_2016_MaximaTrečius metus iš eilės startuoja „Maxima LT“ projektas „Mes – bendruomenė“. „Maxima“ parems miestų ir miestelių bendruomenių iniciatyvas padėsiančias skatinti jaunimo užimtumą. Tam įmonė įsteigė 60 tūkst. eurų vertės fondą.

17424815 1080565105381049_334152748669619827_nBalandžio 1-oji tai juokų, pokštų net apgavysčių diena, linksma tradicija atkeliavusi iš senolių, prosenelių laikų. Šilutės rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Laima Micienė prieš keletą metų draugijoje pradėtą tradiciją pratęsė ir šiais metais.