NVO veikla

 Biblioteka-5572Šilutės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka nuo 2016 m. tapo akredituota organizacija, galinčia oficialiai priimti savanorius pagal projektą „Atrask save“. Nuo tada bibliotekoje sėkmingai savanorėmis tapo 2 merginos, kurioms buvo suteiktos sąlygos prisidėti prie bibliotekos veiklos, pažinti darbo specifiką, mokytis bei tobulėti.

neigaliuju draugijos_nauji_metaiŠilutės rajono neįgaliųjų draugijos nariai sako, kad 2016-ieji jiems prabėgo kaip viena sekundė, nes darbai ir renginiai vijo vienas kitą.

bociai senjoru_eldoradeLietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyriaus nariai gruodžio 8-osios popietę su koncertine programa aplankė „Senjorų Eldorado“ Žemaičių Naumiestyje gyventojus.

bociaiiArtėja  gražus šventinis laikotarpis, kai kiekvienas norime atlikti gerą darbą ar pradžiuginti šalia esantį, ne išimtis ir Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Šilutės skyriaus nariai. Gruodžio 8 - osios popietę su koncertine programa jie lankėsi senjorų rezidencijoje „Senjorų Eldoradas“.

vainuto neigalieji_padekaRudeninis pasibuvimas kartu - jau daug metų vykstantis visos Vainuto seniūnijos neįgaliųjų renginys - ir šiemet subūrė arti 100 neįgaliųjų ir jų svečių.

Spalio viduryje surengę vakaronę „Atverkim kelią rudeniui“ vainutiškiai ir rudens gėrybių bei iš jų pagamintų patiekalų parodą surengė, ir svečių sveikinimus išklausė bei koncertėliu pasidžiaugė.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt