Laisvalaikis

2. Supakuotas keksiukasSocialiniai tinklai, miesto aikštės, gražiausi miestų ir gamtos kampeliai sezono metu mirga nuo jaunavedžių ir įvairių detalių, susijusių su vestuvėmis. Gausybė tokių pat nuotraukų, žaidimų, papuošimų ar kitų detalių galima atrasti beveik kiekvienoje šventėje. Tačiau, kodėl keliaraiščius dėvinčios nuotakos turėtų atkreipti dėmesį į šio aksesuaro istoriją? Kaip svarbiausią vestuvių dieną padaryti jaukia? Sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, tad organizacines idėjas paliekame nuotakoms, bet siūlome jums kai kurias detales įprasminti ir žinoti, ką darote bei kodėl, o ne vien tik dėl to, kad taip daro kiti.

LP konkursasGyventojus Lietuvos paštas kviečia į tradicinį vasaros atostogų nuotraukų konkursą „Sustabdyk akimirką žavingą...“. Gražiausių fotografijų autoriai galės džiaugtis specialiai jiems pagamintais atvirlaiškiais, kuriuose bus įamžintos vasaros atostogų akimirkos.

DSC 0284Išmanūs verslininkai vis dar aptinka Šilutėje laisvų verslo nišų. Viena tokia iki šiol buvusi balta dėmė Pamario verslo pasaulyje - visų dekupažui reikalingų dalykų parduotuvėlė „Dekupažo ir rankdarbių namai“, kuri trečiadienį duris atvėrė Šilutėje, Vytauto gatvės 6 name.

Parduotuvėlės šeimininkė Asta Stancikienė ir jai pakaitomis talkinančios pardavėjos Ingrida Balserienė bei Silva Gotautienė tądien priiminėjo ne tik šilutiškių sveikinimus, bet ir rankdarbius mėgstančių moterų padėkas. „Puiku, kad pagaliau vienoje vietoje bus galima rasti visko, ko reikia norint pačioms pasigaminti originalią namų puošmeną ar išradingą dovaną artimam žmogui“, - sakė atidarymo svečiai.

Silutiske Gintare su seimaAnglijoje gyvenantys ir dirbantys lietuviai plūsta į Lietuvą. Palangos oro uoste penkis kartus per savaitę nusileidžia pilnutėliai lėktuvai. Sugrįžę į gimtinę emigrantai išbando visas pramogas, švenčia su draugais ir pasimato su artimaisiais.

Vilmante Dauksaite Miss publikaVieni į „ENEOS 1006 km“ lenktynes važiuoja „paganyti“ akis į automobilius, o kiti – į merginas. Čia buvo rengiamas konkursas „Miss Racing“, kuriame 17 merginų kovojo dėl galimybės tapti kitų lenktynių veidu. Laimė nusišypsojo 21-erių Agnei Kulytei iš Palangos.

Šiame konkurse dalyvavo ir keturios šilutiškės. Viena jų, Vilmantė Daukšaitė, pelnė „Miss publika“ nominaciją.

KonkursasGrožis ir azartas yra neatsiejama lenktynių dalis. Su šiuo šūkiu šiais metais startavo „Miss Racing“ konkursas. Vilniuje ir Palangoje įvykusiuose konkurso pusfinaliuose buvo atrinkta viso 22 pretendentės, iš kurių 17 paklius į didįjį finalą. Tai simboliškas skaičius – tiek metų vyksta „ENEOS 1006 km“ lenktynės.

Aukstumalos takas kerpa juostaŠilutė turi dar vieną traukos vietą turistams - gamtos mylėtojams: penktadienį atidarytas atnaujintas Aukštumalos pelkės pažintinis takas.

Takas eina viena didžiausių ir gražiausių Nemuno deltos pelkių - Aukštumala, dar vadinama ir žinomiausia Europos pelke, plytinčia Kintų seniūnijoje. Jo atidaryme sulaukta ne tik šilutiškių, bet ir svečių - gamtos tyrinėtojų iš sostinės.

Jau ištisą dešimtmetį unikalų mūsų krašto kampelį tyrinėjantys mokslininkai ne tik pasidžiaugė dar viena galimybe išsaugoti šią vietą, bet ir... turėjo pagrįstų priekaištų pamariškiams.

lrytasLietuvos ryto“ televizijos žinių vedėja Guoda Pečiulytė apsilankė Kintuose ir juose pamėgino suvaldyti jėgų aitvarus.

kebabai fasadasŠilutės jaunimas ir nedaug laiko pietums galintys skirti žmonės greitai atrado takus į HBH užkandinę, kuri įsikūrė Tilžės g. 21, šalia Vydūno skvero.

Prieš savaitę čia individualią veiklą pradėjo švėkšniškis Algimantas Romanauskas su savo tėčiu Ričardu.

Prieš kelerius metus emigranto duonos Anglijoje ragavęs Algimantas „Šilutės naujienoms“ sakė, kad ilgesys jį privertė grįžti į Tėvynę. Dabar norisi savame krašte realizuoti tai, ką išmoko dirbti viename Anglijos Leičesterio miesto greitojo maisto restorane.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt