Švietimas

businessNepaisant aukšto nedarbo lygio, daugelis įmonių negali rasti darbuotojų, turinčių rinkoje reikalingų įgūdžių. Taip švaistomos galimybės užtikrinti, kad jauni žmonės Europoje rastų prasmingas ir perspektyvias darbo vietas, o įmonės galėtų plėstis ir augti Europos talentų pagrindu. Tarptautinio lygio specialistai tvirtina, kad to priežastis – nepakankamai glaudus švietіmo įstaіgų іr darbdavių bendradarbiavimas ir vienas kіto poreikių nesupratimas, kas dar labiau didina „įgūdžių ir kompetenciјų spragą“ (angl. skills gap).

Asociatyvi nuotraukaŠvietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė patvirtinto pataisytą Neformaliojo vaikų švietimo lėšų skyrimo ir panaudojimo tvarkos aprašą. Nauja tai, kad krepšelio suma – 15 eurų – galės svyruoti trečdaliu, t. y. vieno vaiko būreliui bus galima skirti nuo 10 iki 20 eurų. Krepšelio dydis galės kisti, atsižvelgus į būrelius lankančių mokinių skaičių savivaldybėje.

Pageidaujantys teikti NVŠ programas 2016 metams, tai turi padaryti iki  sausio 13 dienos 16.00 val.

Informacija dėl tolimesnės 2016 metų NVŠ veiklos patalpinta Šilutės r. savivaldybės Švietimo skyriaus internetiniame puslapyje.

Plakatas Bibliomusiai 2016Visos Lietuvos gyventojai jau antrą kartą kviečiami susirungti „Bibliomūšyje“ – interaktyvioje protų mankštoje, kurioje dėl geriausiųjų titulo varžysis užsiregistravusios bibliotekų komandos iš visos Lietuvos. Registracija į „Bibliomūšius“ prasideda sausio 5-ąją ir tęsis iki pat sausio 13-tosios. Laukiama rekordinio skaičiaus bibliotekų, dalyvausiančių tiesioginėje „Bibliomūšio” transliacijoje.

jaunuju zurnalistu veiklaŽurnalisto darbas - viliojantis, tačiau tikrai nelengvas. Juk dažnai tenka pamiršti ir laisvadienius, ir šiltus vakarus su šeima, ir prastą nuotaiką ar netikėtai užklupusį tingulį. Tačiau, kaip bebūtų, visa tai atperka aktyvus laikas, žmonių geros emocijos ir augantis bičiulių ratas. Be to - tai labai įdomu. Tu visad esi įvykių ir naujienų sūkuryje!

Visu tuo įsitikino ir prieš tris mėnesius susibūrusi neformaliojo švietimo programos „Jaunasis žurnalistas“ dalyvių komanda.

Tam, kad „Šilutės naujienų“ jaunieji draugai būtų matomi ir atpažįstami, UAB „Šarūno reklama“ pagamino jaunojo korespondento korteles, kuriose yra programos dalyvio nuotrauka ir užrašas, jog šis vaikas yra NVŠ „Jaunasis žurnalistas“ dalyvis (su redakcijos logotipu). Su tokiomis kortelėmis vaikai ir dalyvavo įvairiuose renginiuose.

knygu kaledu aukos 9952 1Antradienį, gruodžio 22-ąją, stebint mažiesiems liudininkams: lopšelio - darželio „Žvaigždutė“ auklėtiniams ir Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos pirmokėliams, Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Palėpėje buvo atidengtas gerumo aukų stiklainis.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos