Švietimas

darbas-kompiuteriu-557ac9f68b2f1Nors vasara yra atostogų metas, kai norime pailsėti, bet tai tuo pačiu yra ir puiki galimybė išnaudoti savo laiką naudingai bei išmokti ko nors naujo. Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Informacijos skyriaus specialistai siūlo gyventojams vasaros metu atvykti į biblioteką įgyti naujų įgūdžių ar patobulinti jau turimas kompiuterinio raštingumo žinias.

Sveksniskiai stovyklojeLiepos 3-8 dienomis Pašvitinyje (Pakruojo r.) vyko respublikinė vaikų stovykla „Eime su Marija per Lietuvą!“ 9-13 metų vaikams. Stovykloje dalyvavo trys Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos moksleivės Viltė Stonytė, Morta Matuizaitė ir Odeta Mockutė.

vyduno gimnazijaBirželio 18-22 dienomis 15 Šilutės Vydūno gimnazijos 9-12 klasių mokinių dalyvavo aktyvaus ir turiningo poilsio projekte „Sveikata, jaunumas grožė“.

Savaitės užsiėmimai vyko žymiojo mūsų krašto filosofo, sveikos gyvensenos propaguotojo Vydūno dvasia.

anglu kalbos_kursaiNe veltui sakoma, kad žmogus tobulėja ir auga savo asmenybe tik didėjant tikslams. Vienas iš iš tokių augimo tikslų šiemet įgyvendinti pradėtas Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centre (Kalinausko g. 10).

LR Švietimo ir mokslo ministerijai paskelbus konkursą neformaliojo suaugusiųjų švietimo ir tęstinio mokymosi programoms finansuoti 2017 metais, vasaros pabaigoje šio centro pedagogė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Rita Bernotienė pateikė paraišką ir laimėjo konkursą, kurio pagrindinis tikslas suburti šilutiškius ir kartu su jais pradėti vykdyti programą „Anglų kalbos kūrybinės dirbtuvės”.

Dalyvių tikslinė grupė - asmenys, ne jaunesni nei 18 metų. Labai kviečiami ir senjorai. Kursai - nemokami.

kadetu mokykla_juodkrantejePraėjusią savaitę visuomenės informavimo priemonės paskelbta žinia - Švietimo ir mokslo ministerija pritaria, jog Jūrų kadetų mokykla būtų įkurta Klaipėdoje. Teigiama, jog uostamiestis rodo didžiausią iniciatyvą ir yra pasirengęs prisidėti finansiškai. Be to, anksčiau Jūrų kadetų mokykla veikė Juodkrantėje.

Prieš savaitę Šilutėje viešėjęs Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas, Lietuvos mokslų akademijos tikrasis narys Eugenijus Jovaiša šilutiškius ramino, esą įmanoma, kad tokia mokykla būtų įkurta Rusnėje. Jis teigė, kad tai būtų naudinga visam Pamario kraštui.

Rajono meras Vytautas Laurinaitis rankų dar nenuleidžia: pirmadienį šiuo klausimu jis kalbėjosi su Klaipėdos meru, o trečiadienį Vilniuje turėtų susitikti su krašto apsaugos ministru ir dar kartą aptarti Jūrų kadetų mokyklos kūrimo galimybes.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos