Švietimas

Interaktyvus boulingas 4Jau tapo tradicija, kad gyventojai, norintys išmokti kompiuterinio ir informacinio raštingumo, kreipiasi į Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojus. Šiais metais šilutiškiams mokymai rengti pagal atnaujintą programą, vykdant projektą „Inovatyvūs pramogadieniai kartu su biblioteka“ (projekto vadovė Sandra Jablonskienė). Projekto metu sukurtos inovatyvios paslaugos, sudarančios sąlygas palankiam ir aktyviam mokymuisi bei pažinimui, turiningam laisvalaikiui praleisti.

LCC campusLCC tarptautinis universitetas Klaipėdoje buvo pirmoji aukštoji mokykla Lietuvoje, pasiūliusi studijas pagal JAV ir Vakarų Europos šalyse populiarų artes liberales modelį, kuris studentams suteikia galimybę įgyti itin platų išsilavinimą.

Būtent tokių specialistų šiuo metu labiausiai ieško darbdaviai, kuriems yra svarbu darbuotojų aukšta profesinė kvalifikacija, universalumas ir geri anglų kalbos įgūdžiai.

saugu biblioteka astrauskiene 12014 metų vasarą prasidėjusi iniciatyva „Atrask vaikystės biblioteką“ įsibėgėjo - šiuo metu bibliotekas jau globoja kelios dešimtys veiklių žmonių.

Saugų bibliotekos globėja yra švėkšniškė, Saugų seniūnijos raštvedė Violeta Astrauskienė. Iniciatyva „Atrask vaikystės biblioteką“ suteikė šį oficialų statusą Violetai kaip ilgametei Saugų filialo bibliotekos partnerei, kuri dalyvauja beveik kiekviename bibliotekos organizuojamame renginyje, pagarsindama apie tai rajono žiniasklaidoje, pati organizuoja savo kūrybos pristatymus, fotografijų ir piešinių parodas, kūrybines dirbtuves. Bibliotekos globėja savo veikla yra prisidėjusi ne prie vienos bibliotekos iniciatyvos.

Ventes ragasKviečiame pažinti Nemuno deltos regioninį parką, pamario krašto etnografinį palikimą, dalyvaujant edukacinėje programoje „Potvynio apsupty“. Nemuno deltos regioninis parkas yra unikalus, jame gausu savito grožio gamtos ir įdomūs kultūros paveldo objektai.

Kas tau lauzo galvaLietuvos paštas kartu su Nacionaliniu diktantu kviečia gyventojus rinkti sunkiausios rašybos lietuviškus žodžius. Iš dažniausiai paminėtų žodžių, kurių rašyba žmonėms kelia keblumų, bus sudaryta atmintinė, padėsianti įsidėmėti sudėtingos rašybos žodžius ir pasiruošti finaliniam Nacionalinio diktanto rašymo etapui. Iniciatyvą palaiko Valstybinė lietuvių kalbos komisija (VLKK).

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt