Svetainė

90539290 226344718745268_5109688936687468544_nDaugiau nei 12 metų Tomas Žemgulys dirbo įvairiose verslo srityse, 7 metus tarnavo profesionalioje kariuomenėje Karinėse jūrų pajėgose. Dar 2 metus augino dukrytes, kol žmona dirbo.

Po tėvystės atostogų vyras nusprendė nebegrįžti į samdomą darbą, siekė įgyvendinti svajonę, kurią savyje nešiojosi 15 metų.

Šiandien 37-erių vyras save vadina naujos pramogos Lietuvoje – vidaus patalpoms skirtų golfo takelių kūrėju. Golfo žaidimas darbo metu - puiki galimybė aptarti verslo sandorius, pabendrauti su kolegomis pertraukėlių metu ar tiesiog atsipalaiduoti.

 

Muzikos instrument_gamyba_1Vaikų tėvai šiuo neįprastu karantino laikotarpiu dažnai susiduria su nemenku iššūkiu – kaip užimti ir sudominti vietoje nenustygstančias savo mažąsias atžalas. Šioje situacijoje didžiausios licencijuotos pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos Lietuvoje „Žaliasis taškas“ marketingo ir komunikacijos specialistė Asta Burbaitė pataria ne tik, ką galima nuveikti su vaikais namuose, bet ir skatina ugdyti atsakingą jų požiūrį į mus supančią aplinką. Ji pasakoja, kaip pasipuošti Velykoms, iš antrinių žaliavų pasigaminti įvairiausius žaidimus ir muzikavimo įrankius.

senole 03_20Kovo mėnesį 90-ies metų jubiliejų pasitiko Šilutėje gyvenanti Juzefa Bendžienė. Senjorę pasveikino Šilutės savivaldybės ir seniūnijos atstovai.

zalpys ilgaamzisVisą gyvenimą Šilutėje gyvenantis Alfonsas Žalpys buvo aktyvus, mėgo šokti tautinius šokius, kartu dirbo ir gražiai sugyveno su žmona Ona. Taikus būdas, konfliktų vengimas ir optimizmas padėjo Alfonsui sulaukti gražaus 90 metų jubiliejaus.

 

autoMylintys transporto priemone dažniausiai rūpinasi ne tik gedimais, mažiausiais nesklandumais, tačiau taip pat ir auto priedais, kurie gali užtikrinti, kad su mašina kasdien įveikiami atstumai ne tik padės sutaupyti daug laiko, tačiau ir užtikrins komfortabilias keliones. Tiesa, šiuo metu auto priedų pasiūla tokia plati bei tokia įvairi, tad rasti tinkamiausius gali atrodyti sunku. O ko reikia, kad kelionės būtų patrauklios – aptarsime mes straipsnyje.

Danute sulos_rinkejaSenjorė Danutė Barkauskienė kas vakarą sėda ant savo raudono skuterio, lekia į mišką, susirenka per dieną išbėgusią sulą, o ryte išvežioją ją savo klientams.

Dar po Naujųjų metų moteris miške rinko spanguoles, o netrukus pradėjo kapsėti ir pirmoji klevų sula. Šiuo metu jau bėga beržų sula, kurią bus galima varvinti dar ilgokai.

Dar sausį pražydo pirmieji gėlių žiedai, miškuose dygo voveraitės, todėl ir gerokai anksčiau pradėjusi tekėti medžių sula daugelio nenustebino. Visgi Danutė sako neprisimenanti, kad pirmoji sula būtų pasirodžiusi taip anksti.

1Giedre Miksiene„Labai myliu gyvenimą, džiaugiuosi gyvenimu, esu realistė ir optimistė, nors tai gal atrodo nesuderinama“, - sako šilutiškė Giedrė Mikšienė.

Atrodo, nesuderinamų dalykų Giedrės gyvenime yra ir daugiau, bet apie juos ji nekalba. Neklausia, kodėl likimas skyrė sunkių išbandymų, blogas mintis veja šalin, o aplinkiniams dovanoja šypsenas ir grožį.

Kiekvienais metais, artėjant Moters dienai kalbiname stiprias moteris. Kalbinti Giedrę yra daugybė priežasčių: ji turi daug pomėgių, šoka linijinius šokius, keliauja, yra neabejinga tiek savo, tiek aplinkos grožiui. Neužčiuopusi verslo gyslelės, savyje ji atrado naują pomėgį - renginių organizavimą ir vedim

85155104 1285822635138667_915485816879316992_n38 metų atlikėjas rusniškis Valdas Lacko yra žinomas ir Lietuvos sunkiosios atletikos pasaulyje. Kartu su taip pat dainuojančia žmona Vainora augindamas 13-metį sūnų ir 8-metę dukrą, jis gyvena muzikinį gyvenimą. Rūpindamasis savo sveikata Valdas nepamiršta įsiklausyti ne tik į žmonos patarimus, bet ir į gamtos dėsnius.

Savo geros sveikatos paslaptimi rusniškis pasidalino ir TV3 laidoje „Sveikatos medis“.

Valdas Lacko_Gyvas_esuRusniškis dainininkas Valdas Lacko, daugeliui pažįstamas iš Nacionalinės Eurovizijos atrankos ir apdovanojimų „Aukso lašas“, pristato naują dainą, kurią Moters dienos proga skiria visoms jausmingoms moterims.