Svetainė

200220281-43b6e97e-5615-42e0-925a-fd5ccc0ed265Įrašai užsienyje, kvietimas į MTV kanalo filmavimą ir garsaus britų įrašų leidėjo dėmesys – lietuvių dainininkė Beatrich, regis, sėkmingai kopia tarptautinės karjeros laiptais.

080340686-fb570717-0839-4c34-b9f7-3a367f39b3e4Iš Šilutės kilęs boksininkas ir buvęs olimpietis Evaldas Petrauskas (26 m.) pirmadienio naktį susilaukė atžalos. Jam ir žmonai Godai Petrauskienei (23 m.) gimė duktė.

premija miliauskui_5Sausio 23-ąją šalia Šilutės rajono esančioje Agluonėnų seniūnijoje (Klaipėdos r.) įteikta rašytojos Ievos Simonaitytės vardo premija, kuri šiemet skirta Šilutės krašto atstovui, evangelikų liuteronų kunigui Valdui Miliauskui.

Premija dvasiškiui skirta už neatlygintiną savanorišką veiklą kasmet organizuojant ypač populiarią krikščionišką vaikų ir jaunimo stovyklą „Vanagai“, už didžiules pastangas ugdant ir puoselėjant jaunosios kartos dvasingumą, krikščioniškąsias ir dorovines vertybes. 


Pats V. Miliauskas „Šilutės naujienoms“ sakė, jog premiją sugražinsiąs atgal į Vanagus.

90 metisJudesys, grynas oras, žemės darbai sode, žvejyba, kokybiškas poilsis - tai šilutiškio Broniaus Krukonio ilgaamžiškumo paslaptis. Sausio 16 dieną 90-ąjį jubiliejų šventusio senjoro namuose net ir žiemos metu žydi gėlės, kasdien jis daro mankštą, išeina pasivaikščioti, bendrauja su jį mylinčiais artimaisiais. Vasaros metu Bronių dažniau sutiksi sode, kur jis dirba žemę, augina daržoves ir vaisius.

Ilgaamžis gyvena ir tvarkosi vienas, o jeigu reikia rimtesnės pagalbos, kreipiasi į dukras Janiną ir Genutę, kurios tėtį labai myli ir brangina.

„Džiaugiamės, kad turime tokį tėtį iš ilgaamžių giminės, kuris yra nepaprastai judrus, geras, puikus vairuotojas“, - gerų žodžių tėčiui negaili Janina ir Genutė.

Su gražiu jubiliejumi B. Krukonį sveikino Šilutės valdžios atstovai, o savaitgalį į Šilutę suvažiavo Vilniuje gyvenantys anūkai, proanūkiai.

5c4775edd7415Populiariausia pasaulyje lėlė „Barbie“ šiemet švenčia 60-metį. Šis istorinis žaislas užkariavo milijonus širdžių ir daugiau nei pusę amžiaus džiugina ne tik vaikus. Vertingiausios lėlės suaugusiųjų graibstomos aukcionuose ir kainuoja didžiules sumas. Kolekcininkai tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje yra surinkę neįkainojamas kolekcijas ir kasmet su nekantrumu laukia, kada bus sukurtos naujos lėlės, vienetiniai modeliai. Šiais metais jų taikinyje – dešimtys garsiausių mūsų šalies dizainerių kurtų vienetinių lėlių, kurios vasario mėnesį bus pristatytos neeiliniame „Barbie“ jubiliejuje.

 

10 Rta_MorozovienMetereologai neabejoja: šią savaitę Lietuvoje gerokai atšals, tad žinomi žmonės sutiko pasidalinti savo įžvalgomis, ar mūsų šalyje įmanoma išgyventi be natūralių kailinių. Be kita ko, kailininkai ragina ieškančius naujų kailinių tai padaryti būtent dar šią žiemą, nes jau ateinantį sezoną turėtų ženkliai padidėti kailinių gaminių kainos.

Ne vieną dešimtmetį kailių rinkoje dirbantys verslininkai, šilutiškiai Saulius Kmitas ir Edvardas Vitkauskas mano, jog natūralūs kailiniai visada bus paklausūs, net ir keičiantis klimatui ar mados tendencijoms. Prekės ženklai „CarolinaKmit“ir „Eksa” kasmet pristato naujas kolekcijas ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėse parodose. Šių prekės ženklų išskirtinius gaminius teko demonstruoti ir mūsų straipsnyje kalbintoms įžymybėms: I. Juozapaitytei, N. Lapinskienei, V. Malevskai, K. Murauskui; prieš mados fotografus su šių lietuvių gamintojų kailiniais pozavo R. Kaušiūtė ir R. Morozovienė.

 

Untitled-1 copyĮ Lietuvą ir Šilutę pirmą kartą prieš pusantrų metų atvykusi mums gerai žinomo buvusio Bogotos miesto mero Antano Mockaus dukra Dala Mockus atvira: nors iš pradžių pagrindinis jos kelionės tikslas buvo siekis išmokti lietuvių kalbos, šiandien ji vėl čia tiesiog dėl to, kad… jai patinka Lietuva ir jos žmonės, ir labai norisi daugiau sužinoti apie lietuvišką savo kilmę.

Su mergina pokalbiui susitikome Šilutėje, kur šios viešnagės metu ji daugiau nei savaitę praleido viešėdama pas savo tėčio pusseserę Kristina Šveikauskienę. Dala taip pat apsilankė Vilniuje, Kaune ir Nidoje ir pirmą kartą nuo vaikystės laikų pamatė… sniegą. Kolumbijoje šiuo metu yra apie 18-20 laipsnių šilumos, tačiau tai - ne vienintelis gamtos skirtumas, kuris merginai kelia susidomėjimą.

 

IMG 20190103_143459Per Kūčias - katė su lede įšalusiomis letenėlėmis, per Kalėdas - suspardytas ir kelyje išmestas šuo, Naujųjų metų išvakarėse - galimai fejerverkų išsigandęs ir nuo šeimininkų pabėgęs šuo... Tai tik keletas gyvūnų, kurie pateko į prieglaudą „Šilutės beglobiai“. Šiuo atveju šventinės dienos neegzistuoja, gyvūnai išmetami kasdien.

Prieglaudos įkūrėja Rimutė Vismantienė rūpindamasi benamiais, sužeistais, išmestais ar pasiklydusiais keturkojais savo laiko neskaičiuoja ir širdies gerumo nematuoja.

Šiandien „Šilutės beglobių“ globoje apie 35 gyvūnai: daugiausiai katės, keletas šunų, du gandrai. Visi jie laukia naujų šeimininkų, tačiau kol jų nėra, džiaugiasi R. Vismantienės meile.

Kiekvieną savo globotinį Rimutė meiliai paglosto, paima ant rankų, pasakoja jų istorijas. Kitą darbą turinti moteris sako, kad kiekvieno gyvūno jai gaila, tad ramiai žiūrėti, kaip jis kenčia, negali... Tačiau ne visada už savo darbą moteris sulaukia padėkos, trūksta ir paramos, kad gyvūnams būtų atliktos būtiniausios veterinarinės procedūros.

204544695-b5337daf-7909-4284-9836-cc7a593f170cEglė Vaitkutė (33 m.) gimtosios Šilutės gatvėse neretai sulaukia vyrų pasiūlymų lenkti ranką. Daugkartinė pasaulio rankos lenkimo čempionė drąsuolius įprastai pakviečia į treniruotę, bet tiktai vienas kitas ryžtasi perprasti šios sporto šakos subtilybes ir galynėtis su stipria moterimi.

Šilutės rajono policijos komisariate tyrėja dirbanti E.Vaitkutė jau ne vienus metus skina pergales rankos lenkimo čempionatuose. Nors šioje rungtyje varžosi ir vyrai, ir moterys, dailiosios lyties atstovių varžybose tėra mažuma. Aukščiausio lygio varžybose rankos lenkikės sudaro vos ketvirtadalį, palyginti su vyrais.

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt