Įvairenybės

 

LietiniainuotrPixabayNors šiemet šalta žiema, kurią reikėtų varyti iš kiemo, mūsų neaplankė, šilti orai nekeičia nuo seno nusistovėjusių tradicijų. Apie artėjantį pavasarį bylojanti Užgavėnių šventė yra neatsiejama nuo persirengėlių, kaukių, Lašininio ir Kanapinio kovos bei, žinoma, blynų. Kad jie būtų ypač gardūs, prekybos tinklo „Iki“ ekspertai primena, jog galima išsikepti pačių įvairiausių blynų ir pateikia keletą jų idėjų.

 

20200219121350 Kaipsumaintimaistovaistymirplanuotialdytuvoturin.freepik.comnuotrPreliminariais Jungtinių Tautų maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) skaičiavimais, kiekvienas Europos Sąjungos gyventojas kasmet išmeta apie 173kg, o kiekvienas lietuvis – apie 60 kg maisto. Kodėl jo išmetama tiek daug? Viena iš priežasčių – netinkamas šių produktų laikymas ir netvarkingas šaldytuvas. Dalinamės taisyklėmis, kurios padės palaikyti tvarką šaldytuve ir sumažinti švaistomo maisto kiekį.

 

fireworks-865104 1280Jei jūs įprastai negalite nei vienos šventės įsivaizduoti be fejerverkų, kurie neįtikėtino grožio spalvomis išmargina naktinį dangų ir būsimos šventės, kurią turite suorganizuoti, metu jūs taip pat esate numatę pasitelkti fejerverkus, turėtumėte pasinaudoti keliais labai naudingais patarimais, kurie yra skirti tiek saugumo užtikrinimui, tiek ir pačių fejerverkų įsigijimui bei pasiruošimui juos naudoti.

 

notebook-2386034 1280Kartais gyvenime mes susiduriame su situacijomis, kuriose mums žūtbūt prireikia papildomų lėšų. Pavyzdžiui, tai gali būti būsto remonto būtinybė, automobilio įsigijimas ar tiesiog atsiranda nenumatytų didelių finansinių išlaidų, kurių tiesiog nėra jokios galimybės išvengti. Jei tokiose situacijose mes neturime galimybės arba nenorime finansinės pagalbos kreiptis į savo artimuosius arba draugus, tenka pagalvoti apie kreditorių teikiamas paskolas. Ir nors paskolos internetu kai kuriems iš jūsų gali atrodyti kaip pakankamai rizikingas finansinis sprendimas, vis dėlto kartais tai yra vienintelis sprendimas.

 

Untitled-2 copyAtsukus laiką 10 metų atgal daugeliui dokumentų naikikliai atrodytų kaip mistinė įranga apie kurią niekada neteko girdėti. Šiuo metu biuro giljotinos reikalingos kiekvieną dieną, tad nieko keisto, kad ofisuose dažniausiai yra net po kelias, kad netektų laukti, kol popieriai bus paverčiami makulatūra.

 

20200218090132 skruzdeles640x405Socialiniuose tinkluose gyventojai dalijasi pirmųjų žibučių, snieguolių bei pumpurus kraunančių medžių fotografijomis. Meteorologai taip pat patvirtino: ši žiema pati šilčiausia per daugiau nei 200 metų, kai Lietuvoje atliekami meteorologiniai stebėjimai. O kaip toks pavasaris žiemą paveiks įvairius kenkėjus?

wedding-1255520 960_720Šv. Valentino diena yra puiki proga prisipažinti meilėje ar vedybomis sutvirtinti saitus su mylimu asmeniu. Žiedus sumainyti šią ypatingą dieną kasmet nusprendžia šimtai porų, tarp kurių galima rasti ir varduvininkų, ir 70-mečių. Šilutėje šių metų vasario 14-ąją susituoks dvi poros.

 

SavitarnossiuntterminalaiLietuvos pašto valdomas LP EXPRESS per 2019 m. savitarnos siuntų terminaluose aptarnavo 3,4 mln. siuntų, tai – 123 proc. daugiau nei 2018 m. Pasak Lietuvos pašto Rinkodaros ir pardavimų direktoriaus Norberto Žiobos, tam įtakos turėjo ne tik klientų edukacija ir LP EXPRESS terminalų tinklo plėtra, bet ir bendras e-komercijos srauto augimas, kuris ateityje tik didės.

 

AmbuliftVNOPer pastaruosius 2019 metus vien Kauno oro uoste pagalba specialių poreikių turintiems keleiviams buvo suteikta 2935 kartus arba beveik trečdaliui dažniau nei 2018 metais. Bendrai Lietuvos oro uostai per praėjusius metus aptarnavo daugiau nei 11 tūkst. ribotos judėsenos keleivių prašymų, tai yra 3,6 proc. daugiau nei 2018 metais.