Įvairenybės

 

Juozo Statkeviiaus_alij_darovi_sriubaPraėjusią savaitę lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ asortimentą papildė mados dizainerio Juozo Statkevičiaus sukurta „Žaliųjų daržovių sriuba“. Šią prekę pirkėjai gali rasti didžiosiose „Maximos“ parduotuvėse. Tuo tarpu bendrovės komercijos vadovė Vilma Drulienė pastebi, kad pirkėjai, stengdamiesi taupyti laiką, vis dažniau renkasi jau pagamintas sriubas.

 

pile-1868894 960_720Reikalingos padangos sunkiasvorei žemės ūkio ir kitokiai technikai? Pramoninių padangų tiekėjai užtikrins pačius geriausius, tiesiai iš gamintojų gaunamus produktus palankiomis kainomis. Sužinokite daugiau apie kokybiškų pramoninių padangų privalumus bei siūlomas pasirinkimo galimybes šiame straipsnyje.

 

2Naujai įsirenginėjant namus ne visada pagalvojama, koks svarbus yra vonios kambario įrengimas. Gi vonios kambaryje reikia tik klozeto, praustuvės, vonios ir spintelės. Bet, vis tiek, tinkamai suplanuoti vonios kambarį yra turbūt sudėtingiausia. Leiskite jums papasakoti, su kokiomis problemomis susiduriama įrenginėjant vonios kambarį ir kokios spalvos vonios spintelės šiuo metu yra stilingiausios ir praktiškiausios.

 

Untitled-1 copyNaujos darbinės kelnės ne tik atrodys gražiai ir stilingai, bet taip pat puikiai tiks įvairios paskirties darbui tiek lauke, tiek patalpų viduje. Plačiame prekių asortimente atrasite pačių įvairiausių kelnių – tiek tradicinių amatų kelnių, medžioklinių ar kareiviško stiliaus kelnių, tiek gražesnių ir išvaizdžių kelnių, tinkančių įvairios paskirties darbams bei laisvalaikiui. Atradę tai, ko ieškote, nepraleiskite progos įsigyti prekių internetu – tai itin patogus būdas, kuomet net nereikia niekur eiti iš namų.

 

Untitled-2 copyPaskutiniu metu labai daug ir labai garsiai kalbama apie apvalesnių formų moteris. Dizaineriai jiems siūlo įvairiausius drabužius, dalinasi patarimais, kurie padeda paryškinti gražiausias kūno vietas ir tuo pačiu paslėpti trūkumus. Tuo tarpu „skinny“ tipo merginos, kurios yra labai lieknos dažnai pamirštamos.

 

Untitled-1 copyKuriant interjero dizainą, stiklas turi vis didesnę rolę. Ši universali medžiaga dažniausiai sutinkama virtuvėje dėl savo funkcionalumo ir šiuolaikiško įvaizdžio. Apskritai, virtuvės stilius per pastaruosius keliasdešimt metų smarkiai keitėsi tobulėjant technologijoms ir besikeičiant žmonių įpročiams. Virtuvės įranga ne tik patobulėjo, bet taip pat padaugėjo pasirinkimo galimybių, technikos įvairovės, o kartu įvyko daug išvaizdos pokyčių ir stiklo panaudojimo galimybių.

 

vinyl2-2Grindų klojimui privaloma skirti daug dėmesio – pasirinkta danga turės įtakos gyvenimo kokybei ne vienerius metus. Kaip nesuklysti? Žinoma, pirmiausia reikia išsiaiškinti iš ko galima rinktis, o tada pritaikyti dangą skirtingiems kambariams, skirtingai išnaudojamoms erdvėms. Vienas iš universaliausių pasirinkimų yra vinilinės grindys – jos minkštos, atsparios vandeniui, turi geras garso ir šilumos izoliacijos savybes, tinka šildomoms grindims. Vinilinei dangai nereikia ypatingos priežiūros, ji lengvai valoma. Šis pasirinkimas ypatingai tinka virtuvei ar vonios kambariui, o šeimos auginančios vaikus džiaugsis minkštu ir šiltu paviršiumi, kuris į save nesugeria purvo ir kitokių nešvarumų.

 

PUBLIKACIJAIPateikiame spalio mėnesio skaitomiausių Šilutės viešosios bibliotekos knygų penketuką, o jame karaliauja šluote šluojama iš knygynų lentynų Kristinos Sabaliauskaitės „Petro imperatorė“. Antrojoje – B. Obamos ir B. Gateso rekomenduota knyga „Apšviestoji“, pasauliniu bestseleriu tapęs kvapą gniaužiantis autobiografinis pasakojimas apie pabėgimą iš atsiskyrėliškos radikalios mormonų šeimos. Tarptautinis bestseleris „Anyta“ trečiojoje vietoje, o ketvirtoje – jaudinantis vienos moters pasakojimas apie tikrosios „aš“ paieškas tarp dviejų pasaulių „Niekada nesustok“. Penktoje vietoje – žydų futurologo ir istorijos profesoriaus Juvalio Nojaus Harario „Sapiens. Glausta žmonijos istorija“.

 

Netikros el._parduotuvs_asociatyvi_nuotr_1Iki didžiųjų metų švenčių liko dar du mėnesiai, tačiau daugelis jau nevalingai pradeda dairytis į parduotuvių vitrinas ir galvoti apie dovanas draugams ir artimiesiems. Tačiau statistika rodo, jog ne tik į vitrinas dairomasi – Eurostat duomenimis, net 69 % europiečių 2018 metais bent kartą apsipirko internetu. Didėjant apsiperkančiųjų internete skaičiui, auga ir siekiančiųjų iš to nesąžiningai pasipelnyti – siekdami surasti mažas kainas ir tenkinančius pasiūlymus, galime įkliūti į aferistų sukurtas fiktyvias apsipirkimo svetaines.

Tam, kad artėjančios šventės neapkarstų likus ir be pinigų, ir be dovanų, dalijamės naudingais patarimais, kaip atpažinti netikras el. parduotuves.