Įvairenybės

 

Untitled-1 copyJeigu skundžiatės ištisus metus atsinaujinančiomis peršalimo ligomis, gerklės skausmu ir dusuliu, tačiau niekaip nerandate priežasties, kas tai gali sukelti – siūlome Jums pasimatuoti namų drėgnumą, kadangi didelė tikimybė, kad oras per sausas arba per drėgnas. Tai, kad sausas oras namuose sukelia diskomfortą – visi puikiai žino, tačiau kaip yra su drėgnu oru?

 

5c2f0e1b7ba94Tarptautinės greitųjų autobusų operatorės, bendrovės „Lux Express“, autobusais iš Lietuvos pernai keliavo beveik 110 tūkst. Bendras keleivių skaičius buvo 4 proc. mažesnis nei 2017 m., tačiau stipriai padaugėjo į Rygą vykstančių verslo klientų, taip pat augo keleivių srautas į Varšuvą.

 

hospitality-3793946 960_720Ekologija šiais laikais užima vis svarbesnę vietą mūsų gyvenime, todėl tie, kurie atsakingai žvelgia į ateitį, namams stengiasi rinktis ekologiškesnius buities prietaisus. Ne išimtis yra ir šaldytuvai, nuo kurių priklauso ne tik mūsų maisto kokybė, bet ir elektros suvartojimo rodikliai. Tad jei nusprendėte, kad naujasis Jūsų šaldytuvas turėtų būti ekologiškesnis, renkantis jį, turėtumėte atsižvelgti į šiuos aspektus.

barbecue-1239434 960_720Daugelyje šalių vienas pagrindinių patiekalų per šventes – kepta mėsa. Pavyzdžiui, britai per Kalėdas suvalgo vidutiniškai 10 milijonų kalakutų, norvegai švenčių neįsivaizduoja be kiaulienos šonkaulių, o islandai garsėja elnienos mėsos kepimu. Ne išimtis ir Lietuvos gyventojai, kurie per Kalėdas tradiciškai kepa vištą, kiaulienos kumpį ar gamina šaltieną. Prekybos tinklo IKI komunikacijos vadovė Berta Čaikauskaitė pastebi, kad prieš šventes žmonės ne tik lieka ištikimi tradiciniams kiaulienos patiekalams, bet ir yra linkę pirkti daugiau nei įprasta.

 

Citrusiniai vaisiaiCitrusiniai vaisiai – apelsinai, mandarinai, citrinos, greipfrutai – šiemet tarp pirkėjų dar populiaresni nei anksčiau - jų populiarumas išaugo beveik 10 proc. Manoma, kad tokį augimą galėjo lemti ne tik išaugusi citrusinių vaisių pasiūla, bet ir pirkėjų noras gyventi sveikiau, renkantis daugiau vaisių su dideliu vitamino C kiekiu.

 

5c0446bab1a9fBene garsiausia žmonijos istorijoje lėlė „Barbie“ pavasarį švęs 60 metų jubiliejų. Šis žaislas daugiau nei pusę amžiaus išlaiko net kelių kartų vaikų susidomėjimą. Nepaisant modernaus technologijų amžiaus, „Barbie“ jau šešis dešimtmečius neužleidžia lyderės pozicijų ir išlieka vienu perkamiausių žaislų pasaulyje. Šią lėlę geidžia po eglute rasti šių laikų vaikai, o garsiausi pasaulio dizaineriai jai kuria prabangiausius apdarus. Prie „Dior“, „Givenchy“, „Armani“, „Lagerfield“, „Versace“ prisijungia ir Lietuvos madų kūrėjai – garsiausi mūsų šalies dizaineriai taip pat priėmė „Barbie“ iššūkį ir jau kuria jai sukneles, kurias pristatys kitų metų pradžioje.

Wizz-Air-9185Plėsdama skrydžių tinklą iš Lietuvos aviakompanija „Wizz Air“ pristato naują skrydžių kryptį iš Palangos. Nuo kitų metų balandžio aviakompanija sujungs Palangą su Dortmundu Vokietijoje. Skrydžiai bus du kartus per savaitę - trečiadieniais ir sekmadieniais. Vietas skrydžiui galima rezervuoti jau dabar bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur, įskaitant rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm.

 

laboratoriniai indaiLaboratoriniai indai neatsiejama kasdienio darbo įvairiose tyrimų laboratorijose dalis. Jie naudojami cheminiams laboratoriniams tyrimams atlikti. Svarbu akcentuoti, jog cheminių bei  biologinių tyrimų laboratorijose dažniausiai naudojami stikliniai indai. Kodėl? Viena iš priežasčių – jie yra atsparūs karščiui, šalčiui ir įbrėžimams. Be to, jie yra skaidrūs, todėl galima stebėti, kas vyksta indo viduje. Stikliniai laboratoriniai indai lengvai valomi, jų cheminės savybės laikui bėgant nesikeičia. Kartais kai kurie cheminiai indai yra gaminami iš plastiko bei gumos.

 

GrybaiGrybauti mėgstantys Lietuvos gyventojai šį rudenį neturėjo progų pasidžiaugti įspūdingais laimikiais. Stigo lietaus, todėl grybai ėmė dygti keliomis savaitėmis vėliau negu pernai ir užderėjo ne taip gausiai. Grybai nuo seno lietuvių yra pamėgtas Kūčių stalo patiekalas – marinuoti grybai su keptais svogūnais, aliejuje kepti grybai, grybų sriuba – puikiai tinka šventiniam stalui, kadangi šių patiekalų gamybai nenaudojami gyvulinės kilmės produktai. Tad kokių ir kiek kainuojančių grybų bus galima įsigyti ruošiantis šiuometiniam šventiniam stalui?

  • Naujausi
  • Populiarūs
  • Komentarai

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt