Lengvoji atletika

sveksnos sportasŠiauliuose vyko vienos svarbiausių metų varžybų - Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės lengvosios atletikos kaimo mokyklų atskirų rungčių varžybos, kuriose dalyvavo stipriausių kaimo mokyklų ir gimnazijų nugalėtojai - iš viso 51 komanda. Varžybose dalyvavo ir Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos lengvaatlečiai.

 sveksnos sportas visiKlaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Klaipėdos apskrities  jaunių ir jaunučių lengvosios atletikos pirmenybių „Žemaitijos taurė 2016“ I ir II etapo varžybos. Finaliniame etape buvo suvesti galutiniai rezultatai ir diplomais bei asmeninėmis taurėmis apdovanoti nugalėtojai ir prizininkai iš Klaipėdos  bei Palangos miestų, Kretingos, Skuodo, Plungės, Telšių, Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir mūsų rajono atstovai.

vilkyciai trikove kariuomenes dienai nugaletojaiLapkričio 23 d. Vilkyčių pagrindinės mokyklos mokiniai sportinėmis varžybomis paminėjo Lietuvos kariuomenės dieną.

Lengvosios atletikos trikovės varžybose reikėjo bėgti 30 metrų, mesti 1 kg arba 2 kg kamuolį ir šokti į tolį iš vietos.
Buvo rungtyniaujama dvejose amžiaus grupėse: 5-7 ir 8-10 klasių.

lengvoji atletikaLietuvos vaikų (gimusių 2002 m. ir jaunesnių) lengvosios atletikos olimpinių vilčių varžybų rajonų grupės komandos lapkričio 20 dieną varžėsi Šiauliuose. Sportinėse kovose dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai, kuriuos treniruoja Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis.

vilkyciai lengvoji Paulauskaite pirma is kairesVilniuje vykusiose vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse puikiai rungtyniavo Vilkyčių mokyklos sportininkė Gintarė Paulauskaitė. Ji vaikų, gimusių 2002 metais, grupėje, 2015 metais keturis kartus tapo Lietuvos čempione rutulio stūmimo ir kamuoliuko metimo rungtyse.

lengvoji nugaletojai vidury bartkute budrikasLapkričio 7 dieną Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos kroso taurės varžybų finalas. Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai rajonų grupėje iškovojo III vietą ir pradžiugino parvežę taurę. Patys Stasio Oželio ir Linos Leikuvienės auklėtiniai džiaugėsi medaliais.

krosas jurbarke nugaletojaiLietuvos lengvosios atletikos kroso taurės V etapas vyko Jurbarke spalio 23 dieną. Pasak varžybų organizatorių, jų tikslas puoselėti jaunimo susidomėjimą lengvąja atletika bei populiarinti bėgimą raižyta vietove (krosą). Varžybose dalyvavo 28 komandos iš įvairių miestų ir miestelių, ne išimtis - ir šilutiškiai, kuriuos treniruoja Šilutės sporto mokyklos treneriai Lina Leikuvienė ir Stasys Oželis.

Džiugu, kad sportininkai ne tik parsivežė medalių, bet ir rajono grupėje iš 23 komandų po V etapo užėmė II vietą, nusileisdami vos 3 taškais Pakruojo komandai.

Lengvaatleciu varzybos prizininkai1Netradiciškai prasidėjo tradicinės vaikų (2002 - 2003 m.) ir jaunučių (2000 - 2001 m.) lengvosios atletikos taurės varžybos: vietoje pirmiausiai daromos tradicinės mankštos Sporto mokyklos direktorius, treneriai, mokytojai ir svečiai iš Klaipėdos pasveikino ilgametį darbuotoją trenerį Medardą Urmulevičių su garbingu jubiliejumi.

2 Treneris urmulevicius jubiliejus f1Šilutės sporto mokyklos lengvosios atletikos treneris Medardas Urmulevičius spalio 6 dieną kolegų buvo pasveikintas gražaus 80-mečio proga.