Jaunimo banga

muzikos olipiada1Žibų pradinės mokyklos ketvirtokai ir jų muzikos mokytoja Reminta Stoškuvienė dalyvavo respublikinėje muzikos olimpiadoje „Muzika kitaip-2018“ Klaipėdoje. Olimpiada surengta pirmą kartą, į ją suvažiavo ketvirtokai iš Klaipėdos, Kauno, Vilniaus rajono mokyklų.

MAJUS PIRMININKAS_1Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje vyko bendras Tėvų tarybos narių ir klasės vadovų užsiėmimas „Pasitikėjimas savimi. Atsakomybė“ pagal  LIONS QUEST programą „Paauglystės kryžkelės“. Šio renginio tikslas - akcentuoti suaugusiųjų įtakos svarbą ugdant paauglio atsakomybę bei pasitikėjimą savimi, kas ir yra viena iš gimnazijos siekiamybių.

 

sv-martyno-dienos-grilis-5bf7a7e601a84 1Šilutės kultūros ir pramogų centro darbuotojai gerai pažįsta miestelio jaunimą ir jų svajones – dauguma ateityje norėtų turėti savo verslą. Centro darbuotojai panoro padėti įgyvendinti šias svajones, todėl nusprendė atidaryti kavinę, kuri bus skirta jaunimui susipažinti su verslumo pradmenimis.

Centro vadovė Jūratė Pancerova pasakoja, kad su Šilutės jaunuoliais ir jų poreikiais susipažino Centre veikiančioje jaunimo erdvėje. „Kurį laiką sukome galvą, koks užsiėmimas juos sudomintų. Siekėme juos įtraukti į įdomią praktinę veiklą, kuri leistų mokytis ne tik verslumo, bet ir bendravimo bei kūrybiškumo“, – pasakoja centro vadovė.

Silutes-putikai-KretingojeKretingoje vyko 5-asis respublikinis pučiamųjų instrumentų lietuviškos pjesės konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui ir Kretingos meno mokyklos 60 metų veiklos sukakčiai paminėti.

orientavimosi varzybosŠilutės M.Jankaus pagrindinėje mokykloje  surengta pirmoji  netradicinė orientavimosi sporto šventė „Auksinis Pamario ruduo 2018“. Joje dalyvavo 27 mokyklos orientacininkai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt