Jaunimo banga

ffoto1Rugsėjo 26-ąją minima Europos kalbų diena. Tai datai skirta popietė įvyko Šilutės Žibų pradinėje mokykloje.

Juknaiciu vaikaiRugsėjo mėnesį Juknaičių pagrindinės mokyklos pirmokėliai su savo pirmąja mokytoja apsilankė Juknaičių bibliotekoje.

ekslibrisu kurimas_traksedziu_biblioteka1Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale vyko edukacinė grafikos kūrimo pamoka „Ieškant Pamario ženklų: vandens kultūra, tradicijos, papročiai“, surengta vykdant Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Knygos istorija: nuo rašto ištakų iki ekslibriso“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės.

raudonkepuraite judumo_savaite2Minint Europos judumo savaitę Šilutės vaikų darželio „Raudonkepuraitė“ bendruomenė visą savaitę skyrė sveikatai ir fiziniam aktyvumui - vyko netradicinio judumo savaitė „Žingsniuokime kartu”. Visą savaitę vaikai su mokytojais priminė vieni kitiems, kad tik judėjimas pakelia nuotaiką ir gerina sveikatą. Savaitės tikslas – formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti pasitikėjimą savo jėgomis, teigiamai vertinti judėjimo svarbą.

amusement-2456905 960_720Gimnazistai per vasarą ne tik atostogavo, pramogavo ar dirbo, bet ir dalyvavo svarbiuose mokymuose, kopė į sporto olimpą, tobulino užsienio kalbos žinias svečiose šalyse.Jūsų dėmesiui - Šilutės pirmosios gimnazijos trečiokų Osvaldo Guščiaus, Ugnės Bertašiūtės ir abituriento Ernesto Arlausko vasaros prisiminimai.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt