Jaunimo banga

1 saugu_mokykla_tolerancijos_dienaTarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau šešioliktus metus inicijuoja lapkričio 16-osios -  Tarptautinės tolerancijos dienos - paminėjimą Lietuvoje. Prie šios akcijos kasmet prisijungia ir mūsų mokykla.

3 _juknaiciu_mokykla_pepe_ilgakojineJuknaičių pagrindinė mokykla lapkričio 14 d. linksmai šventė žymios švedų rašytojos Astridos Lindgren 110-ąjį gimtadienį. Kas yra ši rašytoja, kokie jos įdomiausi knygų herojai, visą dieną skelbė skrajutės ant kabinetų durų bei mergaitės, persirengusios Pepėmis Ilgakojinėmis.

 

5a195a113573aKaip baseine aplenkti Rūtą Meilutytę? Kaip padėti Liudui Mažyliui greičiau rasti Nepriklausomybės akto originalą ir kaip atkartoti S. Dariaus ir S. Girėno skrydį per Atlantą? Šiuos ir kitus uždavinius šiandien sprendė daugiau nei 5000 vaikų visoje Lietuvoje susirinkę į Šimtmečio iniciatyvų konkurso projekto, pasaulinės „Hour of Code“ iniciatyvos renginį – „Šimtmečio programavimo valandą“.

DSCF6587Jau 10 metų lapkričio mėnesį Saugų darželinukai pažymi šv. Martyno dieną pasipuošdami tautiniais rūbais ir pakviesdami tėvelius ir senelius į renginį.

4 istorijos„4 istorijos“ pagal A.Bocelli ir S.Brightman - solidžios muzikos ir choreografinių interpretacijų programoje Jums puikiai pažįstami atlikėjai su ypatingu repertuaru: „Amigos para siempre“( „Draugai per amžius“), „Time to say good by“ („Laikas pasakyt sudie“), „Somos novios“ („Mes įsimylėję“), „Fantomas operoje“ ir kiti žymiausi klasikos ir šiuolaikinio miuziklo kūriniai, dažniausiai skambantys pasaulinio garso atlikėjų Sarah Brightman ir Andrea Bocelli koncertuose!

Ukmergės naujienos