Jaunimo banga

Vilkyciu mokyklaSausio 14 d. visų rajono bendrojo ugdymo mokyklų lyderių komandos rinkosi Šilutės Vydūno gimnazijoje į lyderystės forumą „Drąsiai kitaip 2“, kurį organizavo projekto „Lyderių laikas 3“ Savivaldybės kūrybinė komanda.

Usenu vaikaiPagal Erasmus+ programą, finansuojamą Europos Sąjungos komisijos, Usėnų pagrindinė mokykla 2018 - 2020 metais vykdo projektą „Discovering European Heritage Through Cultural Routes“, kuriame gilinamasi į Europos istorinį kultūrinį paveldą.

Kintu vaikaiĮ Kintų biblioteką sugužėjo Kintų pagrindinės mokyklos devintokai, mat bibliotekoje vyko rusų kalbos pamoka, kurią vedė mokytoja Loreta Butkienė. Moksleiviai susipažino su laikraščiais ir žurnalais, juose ieškojo „TV programos“, kurią vertė į rusų kalbą ir pristatė klasės draugams.

Rusnes vaikaiSausio 17 dieną Rusnės biblioteką aplankė Pamario pagrindinės mokyklos Rusnės progimnazijos skyriaus paruošiamosios grupės „Skruzdėliukai“ auklėtiniai. Jie atėjo ne šiaip sau – norėjo susipažinti su biblioteka, sužinoti, kam ji skirta, ką čia veikia bibliotekininkai.

 

ProfAntanasMaziliauskasŠalies abiturientams sparčiai artėja lemiamų apsisprendimų metas, kokiu keliu eiti toliau, o didžiuosiuose miestuose jau prasideda ir aukštųjų mokyklų studijų mugės. Jų metu universitetai bei kolegijos moksleiviams siūlo dešimtis studijų krypčių ir šimtus programų.

Sparčiai besivystančiame pasaulyje jaunam žmogui šiandien išsirinkti studijas nėra lengva – gali būti, kad po penkerių ar dešimties metų jų darbo vietą užims robotas arba šiandien dar net neišrasta technologija. Vis dėlto, ekspertai prognozuoja, kad tikrai neapsiriks tie, kurie savo ateitį susies su klimato kaita ir augančios žmonijos populiacijos aprūpinimu saugiu maistu.