Jaunimo banga

zibu mokykla_sokiu_kolektyvasSunkus darbas atsipirko gausiais laimėjimais per 2017 - 2018 m. m. Šilutės Žibų pradinės mokyklos liaudiškų šokių kolektyvui „Žiburėlis“, kuriam vadovauja šokio mokytoja metodininkė Alina Urbonienė.

1keramikos uzsiemimai_bibliotekojeŠilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Žemaičių Naumiesčio filiale pradedami vykdyti projekto „Profesionalaus meno ir saviraiškos dialogas“ užsiėmimai, kuriuos finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šilutės rajono savivaldybė. Balandžio 26 dieną vyko dveji keramikos dirbtuvėlių užsiėmimai, kuriuos vedė keramikė Kristina Juškevičiūtė.

Pamarietes sokejosKaip byra peržydėjusių magnolijų žiedlapiai, taip kas savaitgalį su gausiais ir brandžiais laimėjimais iš konkursų grįžta Šilutės meno mokyklos šokių skyriaus kolektyvas „Pamarietė“ (choreografijos mokytoja metodininkė Judrė Railienė). Paskutinįjį balandžio savaitgalį „Pamarietės“ trofėjų kraitė pasipildė visa dešimtimi apdovanojimų!

31265595 1921071331298062_453343732352155648_nDar neseniai, prieš gimnazistų atostogas Šilutės pirmojoje gimnazijoje buvo minima Žemės diena, kuri mokykloje užsitęsė beveik visą savaitę: mokiniai kūrė darbelius, puošė palanges, mokyklą, dalyvavo įvairiuose projektuose.

zemes ukio_mokykla_foto1Vykstant pokyčiams mūsų mieste ir rajone esančiose profesinio mokymo įstaigose, vis dėlto iš esmės niekas lyg ir nesikeičia: ir dešimtokams, ir dvyliktokams, ir specialiųjų ugdymosi poreikių turintiems mokiniams tebesiūlomos tos pačios, kaip ir iki šiol, profesinio mokymo programos. Programas galima matyti vis dar tebeveikiančiose abiejų mokyklų (Šilutės žemės ūkio ir Turizmo ir paslaugų verslo) interneto svetainėse (www.szum.lt ir www.stpm.silute.lm).

Ukmergės naujienos