Jaunimo banga

pirmoji gimnazija_mokytoju.JPG_kopijaTarptautinę Mokytojo dieną ypatingą šventę savo mokyklos mokytojams rengia mokiniai. Šilutės pirmoji gimnazija tokią dieną irgi šventė, šių metų tema - „Gyvenimo kibirkštis“.

augintiniu diena_ramuciu_biblioteka1Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filiale surengtas vidudienis jauniesiems bibliotekos lankytojams „Aš ir mano augintinis“, skirtas Pasaulinei gyvūnų globos dienai paminėti.

komiksu dirbtuves3Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko kūrybinės dirbtuvės vaikams ir jaunimui, kurių metu jaunieji šilutiškiai bendravo su VšĮ „Kūrybinės idėjos“ kūrėjomis Ula ir Rusne Šimulynaitėmis (Vilnius).  Šie kūrybiškumo užsiėmimai yra didelės kelionės dalelė, nes Ula ir Rusnė juos vedė ne tik Lietuvoje, bet ir lietuvių bendruomenės atžaloms Punske bei Seinuose (Lenkija).

pirmoji gimnazijaŠiemet pavasarį  Šilutės pirmosios gimnazijos mokiniai Simona Bendžiūtė, Gytė Gužauskaitė, Benas Ranauskas, Ugnė Stulpinaitė, Greta Šiaudvytytė, vadovaujami istorijos mokytojos Laimos Toliušienės, įsijungė į pilietinių iniciatyvų projektą „Kuriame Lietuvą 2018“. Projekto organizatoriai - EP nario Petro Auštrevičiaus biuras, skatina domėtis ir atrasti Lietuvos valstybės atkūrimo istorijos pavyzdžius artimoje aplinkoje.

biblioteka protu_musis4Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko literatūrinis protų mūšis jaunimui „Knygos baterija niekada neišsenka!“

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt