Jaunimo banga

saugu stovyklaTrečiąją stovyklos dieną vaikų keliai vedė į Taurų atrakcionų parką. Mokiniai turėjo progą dieną praleisti laipynėse - karstynėse. Iš pradžių labai nedrąsiai, o paskui jau lengvai visi po keletą kartų įveikė Geltonąją trasą. Įspūdžių patyrė labai daug, išbandyti teko drąsą, jėgas ir ištvermę.

sveksniskiu isvyka_birzelis_5Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos Ig klasės mokiniai, kartu su keliais pagalbininkais iš II-III gimnazinių klasių vyko į Valdovų rūmus, paskutiniajai „Jungiam Lietuvą“ projekto etapo kovai.

kintu biblioteka_ismanusis_namasAr žinai, kas yra „protingas“ namas? O kas yra išmanus įrenginys? Visa tai galėjot sužinoti atvykę 2018 m. birželio mėnesio 14 d. į Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Kintų filialą, kur vyko paskaita - dirbtuvėlės „Išmanieji namai“.

Užsiėmimą vedė Vilniaus universiteto, Duomenų mokslo ir skaitmeninių technologijų instituto mokslo darbuotoja dr. Anita Juškevičienė.  Užsiėmimuose buvo pakviesti dalyvauti Kintų pagrindinės mokyklos 5 - 6 klasių mokiniai. Paskaitos metu buvo paaiškinta kas yra išmanusis namas, jo pagrindiniai komponentai, robotų rūšys, saityno kartos, valdiklių „Micro:bit“, „Arduino“, „Codebug“ ir kompiuteriuko „Raspberry Pi“ skirtumai ir panašumai. Kartu išbandėme NFC žymelių programavimą, aptartas jų panaudojimo galimybės.

salunas kroatija3Šokių klubas „Salūnas“ (vadovė Reminta Stoškuvienė) išvyko į tarptautinį  šokių festivalį - konkursą „ADRIATIC ZADAR OPEN 2018“, kuris vyko birželio 14-17 d. Zadare (Kroatija). Kolektyvo dvi paauglių grupės pristatė savo šokių programą žiūrovams miesto aikštėje ir konkurso komisijai. Po pasirodymo gauta maloni žinia - šokių kolektyvui skirtas Grand Prix apdovanojimas. Šilutiškiai sulaukė daug komplimentų, pakvietimų į kitus tarptautinius festivalius.

vainuto gimnazija_stovyklautojaiŠi vasara dosniai dalija saulės spindulius, todėl stovyklauti yra tikras malonumas. Tą patyrė 20 Vainuto gimnazijos stovyklautojų vasaros stovykloje „Klumpelė“, kuriai vadovavo D.Jonelienė.

Ukmergės naujienos