Jaunimo banga

Isbandymu-lazeriu kambario_dalyviai_2Šilutės Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos darbuotojų patirtis rodo, kad jaunus žmones sunku sudominti įvairiais tradiciniais jiems skirtais renginiais (seminarais, paskaitomis ir kt.). Tačiau bibliotekoje nuo balandžio mėnesio veikiantis Išbandymų kambarys sulaukė didelio populiarumo ir susidomėjimo tarp Šilutės miesto ir rajono jaunimo.

1 jaunuju_konservatoriu_lyga_pilietiskumo_mokyklaJaunųjų konservatorių lyga, arba Jaunimas, kuriantis Lietuvą (JKL), lapkričio 3 dieną Šilutės rajono savivaldybės posėdžių salėje  įgyvendino jau tradicija tapusį  projektą „Pilietiškumo mokykla“.

Šis projektas - tai simuliacinis miesto tarybos renginys, kuriame dalyviai pasiskirsto į komandas ir naudodamiesi specialia „EcoSim Elections“ programa imituoja rinkimus.  

Ginnazistes ligonineje_2Lapkričio 2-ąją penkios Šilutės pirmosios gimnazijos mokinės užsivilko baltus chalatus ir iš arčiau galėjo susipažinti su mediko profesija. Dvi iš jų pamatė koks yra chirurgų darbas, dar trys susipažino su slaugytojos profesija.

„Apsilankymas ligoninėje buvo kažkas nuostabaus - gavome neįkainojamos patirties. Susidarė įspūdis, kad mediko darbas - sunkus ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai“, - „Šilutės naujienoms“ pasakojo devintokė Ugnė Bertašiūtė.

Jaunojo mediko mokyklos idėja ir iniciatyva - Pirmosios gimnazijos dorinio ugdymo (etikos) ir karjeros koordinatorės Renatos Petrenkienės, o idėją įgyvendinti padeda Šilutės miesto ligoninės vyr. gydytojas Darius Steponkus bei jo personalas.

Mediko profesiją pažinę gimnazistai jaučiasi dėkingi ligoninės vadovybei ir mokytojai R.Petrenkienei už naujas žinias, nepaprastą patirtį ir gerai praleistą laiką.

Mantvile kulturiste_2Spalio pabaigoje Jonavoje vyko IFBB Lietuvos kultūrizmo, fitneso ir bikinio taurės varžybos, kuriose dalyviai varžėsi dvidešimt vienoje kategorijoje.

Šiose varžybose sužibėjo šilutiškė Mantvilė Saikevičiūtė, jaunučių iki 16 metų grupėje fitneso (kūno rengybos) rungtyje užėmusi pirmąją vietą. 15-metei Mantvilei tai buvo pirmosios varžybos, kurioms ji ruošėsi penkis mėnesius.

„Pradžia - superinė! Pirmosios varžybos - pirmoji vieta! Labai noriu padėkoti treneriui Mindaugui Vilkui už mano treniruotes, palaikymą, motyvaciją! O dabar nesustojam ir tobulėjam toliau!“, - feisbuke džiaugėsi mergina.

 

6 juknaiciu_biblioteka_plansetiniu_kompiuteriu_galimybesŠilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filiale vyko mokymai „Planšetinių kompiuterių „Apple iPad“ galimybės“. Juose dalyvavo Juknaičių pagrindinės mokyklos ketvirtos klasės mokiniai su mokytoja Audrone Mikloviene. Informacinių gudrybių vaikus mokė Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekinių procesų automatizavimo inžinierius Ovidijus Kulda.

Ukmergės naujienos