Jaunimo banga

jaunimo projektasJau ne pirmus metus bendruomenės „Rusnės šeima“ suaugusiųjų rūpesčiu yra tapęs klausimas, kaip jauniems žmonėms sukurti tokias gyvenimo kaimo vietovėse sąlygas, kad jiems nekiltų minčių nei visam laikui persikelti į didmiesčius, nei juolab palikti Lietuvą. Ši užduotis nėra iš lengvųjų. Tačiau bendruomenė jos ėmėsi. Juk reikia imtis iniciatyvos.

DAINU DAINELEŠiemet vos 12 kolektyvų ir solistų panoro dalyvauti rajoninėje „Dainų dainelės“ atrankoje.

Sausio viduryje įvykusiame rajoniniame „Dainų dainelės“ ture dalyvavo išties kuklus būrelis jaunųjų dainininkų.

Zemaiciu naumiescio muge 3Baigus pirmąjį pusmetį Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje surengta „Projektų mugė“.

Visam pusdieniui mokiniams buvo pasiūlyta įvairi veikla. Mažiausiems 5-7 klasių mokiniams aktų salėje buvo demonstruojamas japonų animacinis filmas „Mano kaimynas Totoro“. Filmas apie bendravimą tarp bendraamžių, santykius šeimoje. Mokiniai aptarė jį su klasės vadovais.

pirma gimnazija nugaletojaiŠilutės pirmojoje gimnazijoje jau tradicija tampa konkursas „Pagauk sėkmę“, skirtas pagrindinių mokyklų geriausiai besimokantiems septintokams ir aštuntokams.

Šiemet konkursas vyko antrą kartą, gimnazijoje šurmuliavo Martyno Jankaus ir Pamario pagrindinių mokyklų geriausi septintokai, aštuntokai ir jų sirgaliai.

RASTINEJE PARODA 1Klientai, užsukę į trijų smulkių įmonių - UAB „Šilutės raštinė“, VšĮ „Šilutiškių džiaugsmas“ ir IĮ „Šilutės reklama“ sukurtą verslo centrą „Šilutė plius“, gali ne tik pasinaudoti ten siūlomomis paslaugomis ir prekėmis, bet ir susipažinti su Vydūno gimnazijos gimnazistų dailės kūriniais.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt