Jaunimo banga

 

IMG 6476Žemaičių Naumiestyje antrąkart vyko renginys „Gimnazijos garbė“, kurio metu už pasiekimus apdovanojami gimnazijos mokiniai, jų mokytojai bei tėvai.

 

2019 slovakija Šilutės meno mokyklos mokiniai pastaruoju metu iškovojo daug gražių pasiekimų.

 

vainuto biblioteka_pasakos1Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga Lietuvoje vyko akcija „Lietuva skaito‘2019“. Tautiečiai buvo kviečianti imti į rankas knygą ir ją skaityti, deklamuoti, vaidinti ar kitaip perteikti turinį. Šių metų akcijos šūkis buvo „Nudžiugink nors vieną knygą!“

 

skautai sveksna1Šilta šventė vyko Judrėnuose, kurioje dalyvavo ir Švėkšnos Alicijos Rugytės skautai. Į renginį sugužėjo žmonės iš visos Lietuvos, apie Stepono Dariaus gimtinę plačiau sužinojome iš joje gyvenančio Mečislovo Raštikio, kuris papasakojo, kad Steponas buvo trečias Augustinos ir Jono Jucevičių vaikas. Jo motina – Augustina Vaišvilaitė, tėvas – Jonas Jucevičius - Darašius.

 

naumiescio gimnazija2Visos Lietuvos mokyklos turėjo galimybę dalyvauti konkurse ir laimėti nemokamą pilietiškumo stovyklą „Būk aktyvus“. Šią veiklą parengė Socialinių mokslų kolegija (SMK) ir laimėjusiuosius pakvietė į Šventąją.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt