Jaunimo banga

JAUNIMO _1Praėjusią savaitę Šilutėje įvyko rajono jaunimo iniciatyvų apdovanojimo renginys. Jo metu buvo pagerbtos dvi jaunimo organizacijos, ilgą laiką organizuojančios renginius savo gyvenvietėse.

Kintų atvira jaunimo erdvė gavo prizą už šešerius metus organizuojamą renginį „Jaunimo naktys“, o Stubrių jaunimas už devynerius metus organizuojamą tinklinio turnyrą.

Jaunimo savanorysteSpalio 24 d. Šilutę pasiekė puiki žinia iš Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos: jaunuoliams, norintiems savanoriauti Šilutėje, buvo akredituota jaunimo savanorišką veiklą organizuojanti organizacija Šilutėje - Jaunimo edukacinis centras. Pernai Šilutės savanoriai turėjo prašyti pagalbos iš Klaipėdos rajono apskritojo stalo ir tai kėlė sunkumų savanoriškos veiklos plėtrai rajone.

pirmoji gimnazija_krikstynosNaujieji gimnazijos mokiniai – pirmokai kasmet nekantriai laukia jiems skirtos šventės – Gimnazisto vardo dienos, kai jie oficialiai tampa gimnazijos bendruomenės nariais. Kad jais taptų, jauniausi gimnazistai turi atlikti įvairias abiturientų paruoštas užduotis ir šventinės dienos rytą yra neįprastai paženklinami, kad juos pastebėtų visa gimnazijos bendruomenė.

Naktis jaunimoKintų jaunimo klubas ir atviros jaunimo erdvės „Noriu, galiu, darau“ nariai septintą kartą rinkosi Kintų pagrindinės mokyklos daugiafunkciame centre, kur surengė naktinį nuotykį „Kelionė laiku“. Tradicinės Jaunimo nakties organizatorių tikslas – suburti rajono jaunimą ir prasmingai bei smagiai praleisti laiką.

Meno mokykla_4Spalio pabaigoje Šilutės meno mokykloje vyko tęstinis projektas seminaras - atviros meistriškumo pamokos, kuriose senovinės muzikos subtilybių mokė senosios muzikos ansamblio „Canto Fiorito“ vadovas Rodrigo Calveyra.