Jaunimo banga

71094040 484490362106623_4778414050402893824_nVisoje Europoje minima „Europos judumo savaitė“, skatinanti žmones kuo daugiau judėti, kasmet įtraukia daugiau mokymo įstaigų, įmonių, pavienių žmonių. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijoje ši akcija, inicijuojama visuomenės sveikatos specialistės N. Brazienės ir kūno kultūros mokytojos D. Grevienės, vyksta nebe pirmi metai. Ja siekiama įtraukti jaunimą į aktyvią veiklą pertraukų metu, skatinti domėtis sveika gyvensena ir būti aktyviems laisvalaikio metu. Nes ,,Judėjimas - gyvenimo sandėliukas“, - teigė Plutarchas.

 

zibuteRugsėjo mėnesio paskutinį savaitgalį švenčiamos Mykolinės, daugeliui - viena gražiausių rudens švenčių. Ji siejama su bulviakasio pabaiga, derliaus nuėmimu ir dėkojimu už gausų derlių.

Tradiciškai kasmet rudens padėkos dieną švenčia ir Šilutės lopšelio darželio „Žibutė“ bendruomenė.

ffoto1Rugsėjo 26-ąją minima Europos kalbų diena. Tai datai skirta popietė įvyko Šilutės Žibų pradinėje mokykloje.

 

Prot mis_iluts_F._Bajoraiio_vieojoje_bibliotekojeRugsėjo 30 dieną jau trečią kartą Šilutėje buvo surengta vokiečių kultūros diena. Mintis minėti tokią dieną kultūrininkams kilo 2017 metų rugsėjo 30-tą, minint Šilutės apylinkėse gimusio vokiečių rašytojo Hermano Zudermano (Hermann Sudermann) 160-ąjį gimtadienį. Ir tai jau tapo gražia tradicija, į kurią kasmet įsijungia vis daugiau Šilutės rajono kultūros ir švietimo įstaigų.

Juknaiciu vaikaiRugsėjo mėnesį Juknaičių pagrindinės mokyklos pirmokėliai su savo pirmąja mokytoja apsilankė Juknaičių bibliotekoje.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt