Jaunimo banga

 

Ketvirtokai rusnejeGegužės 3 dieną Rusnės biblioteką aplankė Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos Rusnės progimnazijos skyriaus ketvirtokai su mokytoja Egle Januškiene.

 

Vyduno gimnazŠilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje viešėjo dviejų knygų vaikams autorius Benas Bėrantas. Šiuo metu jis laukia, kol išeis trečioji knyga, tuoj pasirodys ir trumposios prozos rinkinys.

 

Palangoje sveksna_2Gegužės 1-ąją besiruošiantieji Sutvirtinimo sakramentui jaunuoliai sugužėjo į Palangą – čia vyko šiam sakramentui besiruošiančio jaunimo sutikimo dienos „Užtvirtink“ renginiai.

 

gamtosNemuno deltos regioninio parko (NDRP) direkcija su F. Bajoraičio viešaja biblioteka suorganizavo viktoriną „Gamtos draugai“. Viktorinoje kovėsi 4 komandos: Šilutės Pamario ir M. Jankaus pagrindinių mokyklų, Žemaičių Naumiesčio gimnazijos bei Rusnės progimnazijos skyriaus.

 

Profesiju mokymas_2Šilutės profesinio mokymo centro sektorinis žuvininkystės praktinio mokymo centras kasdien tampa vis didesniu traukos centru. Išgirdę iš lūpų į lūpas sklindančius atsiliepimus ir įspūdžius čia lankosi ne tik bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai, bet ir verslininkai, užsiimantys ar ketinantys užsiimti akvakultūros verslu, šeimos, įmonių ir organizacijų atstovai, mokslininkai ir įvairių projektų dalyviai.

Žuvininkystės sektoriaus vadovas Jonas Dyglys bei komanda, priimanti apsilankančius svečius, vos spėja suktis, o darbo kalendorius jau dabar pilnas beveik iki pat rugsėjo.

Paklaustas apie vasaros atostogas, centro direktorius Algimantas Abromaitis tik šypsosi, - kokios gali būti atostogos, kai švietimas išgyvena nesibaigiančias permainas, kai vasarą mokyklos durys neužsiveria nuo norinčių joje mokytis, o Žuvininkystės praktinio mokymo centro žuvidėse augančioms žuvims apskritai neįdomu, ar už lango žiema, ar vasara, ar laikrodžiai muša dienos, ar nakties valandas – palankios sąlygos augti joms turi būti sudarytos be jokių vasaros ar žiemos atostogų ir nakties miego. Tad ir lankytojų srautas vasarą tikrai nenutrūks.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt