Spaudos projektas

sandora„Visus metus laukėm šitos dienos“, - gruodžio 2-ąją kalbėjo į Šilutės evangelikų liuteronų parapijos labdaros organizacijos „Šilutės Sandora“ namus besirenkantys senjorai. Čia tądien tradiciškai apie 100 jų susėdo prie šventiškai papuoštų ir vaišėmis padengtų stalų, o po kelių valandų išeidami namo išsinešė dar ir solidžius dovanų maišelius.

Tokią Advento pradžios šventę „Šilutės Sandora“ gausiam būriui savo globotinių rengia kasmet, ir kasmet visiems jiems tai yra laukiamiausia metų diena.

 

SutartinesŠilutėje pirmą kartą įvyko unikalus renginys - sutartinių giedojimo vakaras. Šilutiškius į užburiantį giedojimo ritualą įtraukė žinoma folkloro atlikėja Laurita Peleniūtė, kuri yra profesionali atlikėja, grupės „Marga muzika“ bei „Maros rijos“ narė, 15 metų kūrusi kartu su grupe „Žalvarinis“. Jau daugiau nei metus Laurita vysto projektą „Promočių giesmės“, kuris puoselėja svarbų mūsų protėvių palikimą - sutartines.

Sutartinių vakarą šilutiškiams dovanojo architektė Alma Čepienė. Jos pageidavimu, sutartinių dainavimas turėjo būti dovana tiems, kurie susiduria su tam tikrais sunkumais gyvenime - senjorams, žmonėms su negalia, sunkiai besiverčiančioms šeimoms.

jankaus mokykla_suniuk_kirpykla_6Artėjant didžiosioms metų šventėms, kai žodis „svajonė“ užburia visus ir sklando ore,  negali nepasidžiaugti išsipildžiusia svajone, kurią savo rankomis sukūrė viena šeima. Meilė gyvūnams ir  realybė, kai prieš 10 metų į jų namus atkeliavo jorkšyro terjerų kalytė, išaugo į puikią šuniukų kirpyklą „Pėdučių takas“, kuri 2017 vasarą Sodų g. 2 name atvėrė duris augintiniams ir jų šeimininkams.

4 pasysiu_biblioteka_paskaitaŠilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Pašyšių filiale kartu su rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuru surengtas susitikimas su VšĮ Individualaus augimo centro psichologe Lilija Vitkauskiene.  

2 juknaiciu_biblioteka_tautinis_kostiumasLapkričio mėnesį Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filiale pristatyta fotodokumentikos paroda „Spalvų ir raštų pynė tautiniame kostiume“, skirta Tautinio kostiumo metams paminėti. Parodą parengė Pašyšių filialo bibliotekininkė Danutė Adomavičienė.

Ukmergės naujienos