Spaudos projektas

astrauskienes parodaNuo lapkričio mėnesio pradžios Šilutės F.Bajoraičio viešosios bibliotekos Vilkyčių filiale veikia Violetos Astrauskienės, Saugų seniūnijos raštvedės paroda „Dzen raizginiai“.

skulptoriai paroda2018-ieji metai bus ypatingi, nes minėsime reikšmingiausią Lietuvos istorijos datą - šimtąsias valstybės atkūrimo metines. Tokiai progai rengiamasi iš anksto: Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė paleido šimtą dienų iki 100-mečio skaičiuojantį laikmatį, visoje Lietuvoje vyko įvairūs šalies gimtadienį pasitinkantys šventiniai renginiai.

Lapkričio 9 d. Šilutės F.Bajoraičio viešojoje bibliotekoje atidaryta skulptūrų paroda „Skulptoriai valstybės šimtmečiui“. Parodoje eksponuojami Lietuvos skulptorių darbai, o į susitikimą su šilutiškiais atvyko kūrėjai Aušra Jasiukevičiūtė, Daumantas Kučas, Kęstutis Keparutis ir Mantas Maziliauskas.

Balciu bendruomene_simtadienyjeSpalio pabaigoje į naują veiklos etapą įžengę Vainuto seniūnijos Balčių kaimo bendruomenės nariai aktyviai juda ir planuoja tolesnę veiklą.

Balčiškiai jau dalyvavo Šilutėje vykusiame Lietuvos šimtmečio šimtadienyje, pateikė prašymą Registrų centrui ir gavo sutikimą keisti bendruomenės pavadinimą, ir planuoja ne vieną renginį paskutiniajam metų mėnesiui.

Balčiškių entuziazmu džiaugiasi ir Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus.

proza SveksnojeKasmetinė Švėkšnos literatūros šventė „Proza skaitoma rudenį“ šiemet dedikuota žymaus, bet anksti mus palikusio kraštiečio prozininko Antano Ramono (1947-1993) atminimui.

AVIZINISIdėja Lietuvai - iniciatyva, skirta išgryninti tris pagrindines idėjas, kurias įgyvendinus Lietuva turėtų galimybę klestėti visus ateinančius 100 metų.

Visi norintys pateikti idėjas Lietuvai, gali tai padaryti tinklapyje www.idejalietuvai.lt iki lapkričio 20 dienos.

Savas idėjas generuoja ir viešina vis daugiau žinomų politikos, verslo ir šou pasaulio atstovų. Tad kuo blogesni šilutiškiai? „Šilutės naujienos“ nutarė, jog turime išminties ir gyvenimiškos patirties nestokojančių žmonių, kurie galėtų pasidalinti savo idėjomis Lietuvai.

Pokalbiui pakvietėme žinomą krašto pedagogą, ilgametį Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokyklos direktorių, o dabar - Šilutės trečiojo amžiaus universiteto rektorių Praną AVIŽINĮ. Pasirodo, idėjų jis turi ne tik Lietuvai ir jos vyriausybei, bet ir Šilutei, ir sako, jog tobulėti mums reikėtų keliomis kryptimis. Išgirskime.

Ukmergės naujienos