Gyvenimas ir stilius

StintosStintų sezono dažnai laukiame su tikru ilgesiu. Agurkais kvepiančių žuvų šį sezoną nebuvo itin daug, tad pavasarinis tradicinių žuvų nerštas tapo paskutine galimybe ir viltimi šiemet jų paskanauti. Kodėl lietuviai taip mėgsta stintas? Bendrovės „Kintai“ direktorius bei „Ogmios mieste“ įsikūrusios žuvies parduotuvės „Fiš šviežios žuvies namai“ įkūrėjas Rimgaudas Višinskas sako, kad stintos ir lietuviai tapo jau neatsiejami.

ilgaamze Eugenija_su_Sveksnos_seniunu90-ąjį gimtadienį atšventė Eugenija Būdvytienė, gyvenanti Brailio gatvėje, Švėkšnoje. Kartu su ja gražiu jubiliejumi pasidžiaugti atvažiavo Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis, Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis, socialinio darbo organizatorė Neringa Andrijauskienė.

vikingu lotoTrečiadienį paaiškėjo pirmasis "Vikingų loto" loterijos laimėtojas, kuriam atiteko "viskas įskaičiuota" kelionė dviem po Skandinaviją. Tai - Žemaičių Naumietyje loterijos bilietą pirkęs žaidėjas.

leidinys„Tik saugokit, nesugadinkit ir nepameskit“, - perspėjo Jonas Gavėnia, „Šilutės naujienų“ redakcijai perdavęs 1991 metais Šilutės rajono Tarybos išleistą Sąjūdžio leidinį „Santara“. Šį laikraštuką jau 26-erius metus saugo jo mama Antanina. Branginti yra dėl ko, nes šiame leidinyje įrašytos jos vyro Jono ir sūnaus Egidijaus pavardės - pirmųjų šilutiškių, 1991 metų sausio 10-ąją išvažiavusiųjų ginti vos prieš 10 mėnesių nepriklausomybę paskelbusios Tėvynės.

metu-kauniete-2016-apdovanojimai-73985694Trečiadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje pagerbiant visas miesto moteris paskelbta, kuri kaunietė tapo 2016-ųjų Metų kauniete. Rinkimai, organizuojami dienraščio „Kauno diena“, vyksta jau penktąjį kartą. Nugalėtoja tapo vargonininkė kraštietė Dalia Jatautaitė, kurios pastangomis buvo atgaivinta ir pernai baigta didžiųjų Kauno arkikatedros bazilikos vargonų rekonstrukcija.

KINAS 4Pagaliau! Kokia laimė! Valio! Džiaugėsi šilutiškiai, kai prieš kelias dienas restoranas „Rambynas“ paskelbė, jog į Šilutę grįžo jų kinų virtuvės šefas.

Haiyang Šilutėje nebuvo penkias savaites. Jis kartu su milijonais kitų kinų iš įvairių pasaulio šalių buvo grįžęs gimtinėn aplankyti savo artimųjų ir atšvęsti kinų Naujųjų metų.

„Buvo labai smagu. Naujieji metai - didelė šventė, sugrįžo daug žmonių, fejerverkai nesustodami šaudė tris valandas“, - pasakojo Haiyang, telefone rodydamas įspūdingų fejerverkų video.

Pailsėjęs, pasikrovęs geros nuotaikos ir naujų patiekalų receptų, egzotiškasis virėjas vėl sukasi prie iki raudonumo įkaitintų puodų, lepindamas kiniško maisto pasiilgusius šilutiškius.

Kristina Rimiene_3„Gyvenime kiekvienas prieiname tokį momentą, kai stabtelime ir užduodame sau egzistencinį klausimą - ar man būtent šito gyvenime reikia? Po tam tikrų išgyvenimų, netekčių supranti, kad gyvenimas per trumpas, ir jei tu savęs dar neatradai, tai nėra ko laukti, reikia imtis pokyčių čia ir dabar“, - sako kraštietė Kristina Rimienė, Šilutėje garsios Jakštų giminės atstovė.

Kristina gali didžiuotis turinti ekonomikos mokslų daktarės laipsnį. Ilgus metus ji dirbo privačiame verslo sektoriuje, vėliau ėmėsi mokslininkės, dėstytojos, tyrėjos veiklos. Taip pat ji - laiminga žmona ir dviejų vaikų mama.

Neseniai moters karjeroje įvyko dar vienas lūžis - ekonomiką ji iškeitė į floristiką, o paskui ėmėsi ir TV laidos vedėjos darbo. K.Rimienę kiekvieną šeštadienį galima pamatyti per TV3 televiziją, kur ji kartu su Renata Mikailionyte veda moterims skirtą laidą „Pasaulis pagal moteris“.

Rytoj - Tarptautinė moters diena. „Šilutės naujienos“ laikosi tradicijos šia proga pristatyti drąsias, stiprias, karjeros pasiekusias ir iššūkių nebijančias moteris. Kristina Rimienė - viena iš jų. Kviečiame paskaityti interviu su ja.

ilgaamze Janina_2Gedminaičių kaime, Švėkšnos seniūnijoje, šalia miško, ant Graumenos upelio kranto, stovi didelis vienkiemis, kuriame jau daug metų gyvena Janina Genovaitė Ignotienė.

Šilutės rajono valdžios atstovai, norėdami ilgaamžę pasveikinti su 90-uoju jubiliejumi, iki šios gamtos apsuptyje esančios vietos ilgai važiavo klampiais miško keliukais.

Atvykėlius stebino sodybos istorija, gamtos grožis ir guvi močiutė, papasakojusi apie savo gyvenimą šioje vietoje.

Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis prisiminė, kad kadaise čia buvęs vienas didžiausių Švėkšnos ūkių, kur buvo auginamos veislinės kiaulės, pievose ganėsi karvės.

„Dirbau, ėjau ir sulaukiau tų 90 metų. Matyt, tai nuo Dievulio priklauso“, - atsakė ilgaamžė, paklausta, kaip sulaukti tokio gražaus jubiliejaus.

Audi A8_foto tūkst. eurų. Kokį automobilį galima įsigyti už tokią sumą? Tikėtina, kad tai bus senesnė transporto priemonė, tačiau, rinkos ekspertų teigimu, ne pačios blogiausios būklės. Už tokią sumą galima rasti automobilį, kuriuo galėsite važiuoti dar ilgai, tačiau prieš perkant teks kruopščiai jį apžiūrėti ir įvertinti nusidėvėjimą.

Šiuo metu transporto priemonių skelbimų portale Autogidas.lt parduodama beveik 10 tūkst. automobilių, kurių kaina siekia iki 3 tūkst. eurų. Dauguma jų pagaminti prieš 15-20 metų, vadinasi, jau tarnavę kitiems šeimininkams ir dažnas įveikęs kelis šimtus tūkstančių kilometrų.

Automobilių rinkos ekspertų teigimu, apžiūrint tokį automobilį, pirkėjui svarbu žinoti kelias taisykles, kurios padės išsirinkti geriausią įmanomą variantą. Kokios jos?

Ukmergės naujienos