Gyvenimas ir stilius

 

PirmosdienosvokasIstoriniaipinigaiLietuvos paštas penktadienį, sausio 17 d., išleidžia Romos Auškalnytės kurtą pašto ženklų seriją ,,Lietuvos valstybės simboliai. Istoriniai popieriniai pinigai‘‘. Pašto ženklai yra trijų nominalų: 0,10 Eur, kuris išleistas 237 500 tūkst. tiražu, 0,49 Eur, išleistas 300 tūkst. tiražu ir 0,59 Eur., kurio tiražas – 200 tūkst. Su pašto ženklais bus išleistas ir pirmos dienos vokas, proginis antspaudavimas sausio 17 d. vyks Vilniuje, Gedimino pr. 7, įsikūrusiame pašte.

 

RambutanaiKažkada buvę egzotika, šiandien tokie vaisiai kaip bananas, mangas ar ananasas, jau yra tapę kasdieniais ir nieko nestebina. Tačiau vis dar yra retesnių skonių, kurių nesiryžtama paragauti, nes neaišku, nei kaip, nei su kuo tą vaisių valgyti. Visgi specialistai sako, kad tokie vaisiai populiarėja, o jų išraiškingą skonį pamėgsta vis daugiau žmonių.

Petrosiene 90_jubiliejusPro savų namų langus Vilų gatvėje Aldona Petrošienė mato Pirmąją gimnaziją - mokyklą, kurioje išdirbo daugiau kaip pusę amžiaus.

„Tai brangiausia mokykla, antri namai, visas gyvenimas, visa širdis atiduota“, - šią gimnaziją prisimena visų gerbiama mokytoja. Sausio 6-ąją dieną 90-ies metų jubiliejų atšventusi moteris buvo ne tik pedagogė, bet ir gidė, dalyvavusi įvairiose veiklose, visa širdimi mylinti ne tik Šilutę, bet ir Lietuvą.

A. Petrošienė pažįstama daugeliui šilutiškių. Su garbiu jubiliejumi ją pasveikino ir Šilutės rajono savivaldybės ir seniūnijos vadovai.

 

Untitled-1 copyGeros patalynės pasirinkimas reikalauja laiko bei žinių, tačiau ją radus galite jaustis ramūs, kad ji Jums tarnaus ilgai, taip pat, visą naudojimo laiko tarpą bus funkcionali bei stilinga. Apskritai, patalynė internetu dažniausiai pasirenkama įvertinus tik stiliaus niuansus, tačiau yra kur kas daugiau smulkmenų, kurios vertos Jūsų dėmesio ir kurios gali garantuoti, kad miegas bus saldus ir gaivus.

 

Tarptautin asmenukiu_dienaJei ne, tai paskubėkite, nes 2020 m. sausio 15-ąją, trečiadienį, Šilutės Hugo Šojaus muziejus švęs tarptautinę asmenukių muziejuje dieną.

 

MIRAUSKĮ kokią užeigą traukiate pavalgyti cepelinų? Kur su draugais keliaujate ragauti mėsainių? O kur ruošiami skaniausi kebabai ar kepamos picos? Tinklaraštininkas Riebus katinas paskelbė geriausiai šiuos patiekalus gaminančių įstaigų rinkimus – jo sekėjai ir skaitytojai galėjo atiduoti balsą už įstaigą, kuri šiuos patiekalus ruošia geriausiai.

Malonu pranešti, kad gardžiausius cepelinus gaminančių šalies įmonių sąraše, 5-oje vietoje yra šilutiškės Virginijos Mirauskienės vadovaujama kavinė „Klumpė“.

 

104621446-f26155ed-74e3-455d-9ce9-707122966591Šalies knygynuose ką tik pasirodė naujausia rašytojos Ignės Zarambaitės knyga „Juodavandeniai“, priskiriama paauglių literatūros kategorijai. Knygoje pasakojama paslaptinga ir įtraukianti istorija apie šešiolikmetės Anos ir jos draugų gyvenimo pokyčius.

Anot autorės, nėra temų, kuriomis negalėtum kalbėti su vaiku ar paaugliu, ji taip pat pridūrė, kad „visi turime paslapčių – tamsių ir dar tamsesnių“, nesvarbu, kokio amžiaus esame. Apie visa tai išsamiau – pokalbyje su autore.

90 metis_uselis_2Saugų seniūnijos Stankaičių kaime gyvenančiam Petrui Useliui ką tik pasibaigę 2019-ieji buvo ypatingi - garbaus amžiaus senolis atšventė 95-ąjį gimtadienį. Sukaktuvininką pasveikinti nuvykę Saugų seniūnijos l. e. p. seniūnas Kęstutis Sadauskas ir socialinio darbo organizatorė Daiva Kazlauskienė pasidžiaugė sukaktuvininko guvumu, iškalba ir puikia nuotaika.

Sukaktuvininkui sveikintojai linkėjo sveikatos, stiprybės, sulaukti 100-ojo gimtadienio ir pasidžiaugė jo nugyventais metais.

Ilgaamze Stanisauskiene_2Būrys vaikų ir anūkų savaitgalį suvažiavo į Šilutėje gyvenančios Stasės Stanišauskienės namus. Moteris šventė 90-ies metų jubiliejų. Ją pasveikinti atvykę Šilutės valdžios atstovai žavėjosi jaunatviška senjorės išvaizda, nuoširdžiu bendravimu.

Ukmergės naujienos

kamieniniubank.lt