Gyvenimas ir stilius

90539290 226344718745268_5109688936687468544_nDaugiau nei 12 metų Tomas Žemgulys dirbo įvairiose verslo srityse, 7 metus tarnavo profesionalioje kariuomenėje Karinėse jūrų pajėgose. Dar 2 metus augino dukrytes, kol žmona dirbo.

Po tėvystės atostogų vyras nusprendė nebegrįžti į samdomą darbą, siekė įgyvendinti svajonę, kurią savyje nešiojosi 15 metų.

Šiandien 37-erių vyras save vadina naujos pramogos Lietuvoje – vidaus patalpoms skirtų golfo takelių kūrėju. Golfo žaidimas darbo metu - puiki galimybė aptarti verslo sandorius, pabendrauti su kolegomis pertraukėlių metu ar tiesiog atsipalaiduoti.

 

87796679 2609284312650064_597652928395739136_oĮvairiuose sandėliuose ir gamyklose kiekvieną dieną yra nuolat kilnojami skirtingo dydžio ir svorio daiktai. Jie yra vis perkeliami iš vienos vietos į kitą arba perduodami darbuotojams, kurie jau pateikia tuos daiktus užsakovams. Joks žmogus daugelio iš tų daiktų negalėtų ne tik pakelti, bet ir užkelti ant aukštai esančios lentynos. Būtent dėl šios priežasties, darbuotojams yra reikalingi specialūs frontaliniai krautuvai, kurie padeda be jokio vargo perkelti daiktus iš vienos vietos į kitą.

 

Muzikos instrument_gamyba_1Vaikų tėvai šiuo neįprastu karantino laikotarpiu dažnai susiduria su nemenku iššūkiu – kaip užimti ir sudominti vietoje nenustygstančias savo mažąsias atžalas. Šioje situacijoje didžiausios licencijuotos pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos Lietuvoje „Žaliasis taškas“ marketingo ir komunikacijos specialistė Asta Burbaitė pataria ne tik, ką galima nuveikti su vaikais namuose, bet ir skatina ugdyti atsakingą jų požiūrį į mus supančią aplinką. Ji pasakoja, kaip pasipuošti Velykoms, iš antrinių žaliavų pasigaminti įvairiausius žaidimus ir muzikavimo įrankius.

 

magnifying-glass-1607208 960_720Europos žmogaus teisių konvencija yra tokia sutartis tarp visų Europos šalių, kuri yra skirta tam, kad apsaugotos visos pagrindinės kiekvieno žmogaus laisvės ir teisės. Ši sutartis galioja Europoje ir jos turi laikytis visos šalys, kurios yra laikomos Europos Sąjungos dalimi. Šią konvencija dar 1950 metais pasirašė dvylika Europos tarybos valstybių narių, tačiau iki šių dienų ji išlieka ypač aktuali ir reikalinga. Šiuo metu prieš įstojant į Europos Sąjungą kiekviena valstybė privalo pasirašyti šią konvenciją, kuri apsaugo visas prigimtines žmogaus teises ir laisves.

 

fotobig249Kiekvieną dieną pasaulyje veikia be galo daug įvairių gamyklų, kurios rūpinasi tuo, kad žmonės turėtų visus reikalingus produktus ir daiktus. Tačiau, bėda tame, kad nors žmonių poreikiai yra patenkinti, nuo didelio gamybos ir išmetamų dujų kiekio yra teršiama gamta. Įmonės mūsų dienomis yra skatinamos būti socialiai atsakingomis ir rūpintis tuo, kad gamta būtų saugojama ir tausojama – juk tai yra svarbu, jei norime gyventi saugioje aplinkoje. Ūkininkai, sodininkai ir daržininkai taip pat stengiasi neatsilikti nuo įmonių gigantų ir rūpinasi tuo, kad būtų naudojami kuo natūralesni gamtos ištekliai. Būtent todėl, universalus substratas tapo labai populiariu.

 

cosmeatria-2894876 960_720Kiekviena moteris nori būti graži ir kuo ilgiau išlaikyti jauną, lygią odą. Raukšlės atskleidžia moterų amžių ir jas sendina, todėl jau nuo seno yra kuriama daug įvairių procedūrų ir kremų, kurie padėtų kovoti su pirmosiomis raukšlėmis. Viena iš neseniai atsiradusių ir vis labiau populiarėjančių procedūrų veido odai stangrinti yra mezoterapija. Vis daugiau moterų išbando šią procedūrą ir džiaugiasi nuostabiais rezultatais, kurie kalba patys už save.

 

truck-3910170 960_720Mūsų laikais transporto paslaugos ir logistika yra labai reikalingi. Be jų sunku būtų gyventi ir gauti kasdien reikalingų dalykų, o daugelio įmonių veikla iš vis negalėtų egzistuoti. Yra labai daug skirtingų įmonių, kurios teikia transporto paslaugas įvairiems verslams. Tačiau, labai svarbu suvokti, kad tarptautinius pervežimus vykdanti įmonė turėtų būti ypač patikima. Tik tada verslo savininkams nereikės jaudintis dėl to, ar siuntinys pasieks užsakovą.

 

UntitledTinkamas transporto priemonės funkcionalumas neatsiejamas nuo smulkmenų, kuriomis turi pasirūpinti mašinos savininkai. Nors dažniausiai visas dėmesys „krenta“ varikliui, padangoms, tačiau ir gera apšvietimo sistema gali garantuoti, kad atstumo įveikimas bus ne tik saugus, tačiau ir greitas, patogus.

 

89514951 202757494370573_1870709951081480192_nŽalgirių kaime gyvenančios Leokadijos namuose jau antrus metus iš eilės žydi lavongėlė (lot. Amorphophallus). Moters namuose egzotiška gėlė tiesiog tarpsta - per metus ji ūgtelėjo 31 cm ir išskleidė 8 cm ilgesnį žiedą.